Creaviser olarak, Kapadokya’nın büyülü atmosferini taşıyan, benzersiz bir otel olan Canela Cave Hotel için hotel web tasarımı gerçekleştirdik. Bu proje gerçekten gurur duyduğumuz bir işbirliği ve sonuç oldu. Canela Cave Hotel tarih ve lüksü birleştiren bir konaklama deneyimi sunuyor ve biz de bu özel deneyimi yansıtabilecek bir web sitesi tasarlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. CanelaCaveHotel.com bu eşsiz otelin sıcaklığını, tarihini ve konuklarına sunduğu kaliteyi tamamen yansıtmak amacıyla özenle tasarlandı.

Kurumsal Web Tasarımı

Sitenin kullanıcı dostu ve sade bir ara yüzü bulunuyor. Bu arayüz otelin sunduğu hizmetleri ve imkanları detaylarıyla öne çıkarırken, bir yandan da rezervasyon işlemlerini mümkün olan en kolay şekilde gerçekleştirebilmek için tasarlandı. Ayrıca otelin çevresini keşfetmek isteyen ziyaretçilere yönelik bilgiler ve öneriler sunan bir bölüm de mevcut.

Web sitesinin görsel tasarımında, otelin doğal ve tarihi atmosferini ön plana çıkaran organik tonlar ve motifler kullandık. Görsel seçimleri, otelin kendine özgü çekiciliğini vurgularken, genel site tasarımı, kullanıcıların otel hakkında ihtiyaç duydukları bilgilere kolaylıkla ulaşmalarını sağlar.

Canela Cave Hotel ile çalışmak, bizim için olağanüstü bir deneyimdi. Proje boyunca, müşterimizin vizyonunu ve beklentilerini anlama ve bu beklentileri en iyi şekilde karşılama fırsatı bulduk. Bu web sitesi Creaviser‘ın sadece bir web tasarım şirketi olmadığını, aynı zamanda müşterilerinin hedeflerine ve vizyonuna değer katabilen bir iş ortağı olduğunu gösteriyor.

Canela Cave Hotel Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Canela Cave Hotel Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Canela Cave Hotel
 • Sektör: Turizn
 • Hakkında: Kapadokya’nın merkezinde yer alan otelimiz birbirinden farklı tasarlanmış yedi odası, öğle ve akşam yemekleri sunan nezih restoranı ve sosyal alanları ile siz misafirlerimizi ağırlamaktadır. Döneminde yerel ailelerin yaşadığı konak, terkedilince satın alınmış ve 2004 yılında restorasyonuna başlanmış ve 2009 yılında tamamlanmıştır.
Canela Cave Hotel WebTasarım
Canela Hotel WebTasarım

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate