Facebook hesap yönetimi ile dijital dünyadaki hedeflerinize kısa sürede ulaşmak istermisiniz? İster ticari ister kişisel hesap yönetim hizmeti ile etkileşim gücü yüksek bir hesabınız olabilir. Facebook hesap yönetim hizmetleri, marka gelişimi için son derece önemli çalışmalar arasında yer alıyor. Facebook hesabı yönetimi hizmeti, gönderilerin daha çok etkileşim almasını ve hesabın takipçi sayısının artmasını sağlıyor. Ayrıca ortak alanlarda da markayla ilgili paylaşımların daha çok kullanıcı tarafından görünmesi de mümkün oluyor.

Yeni müşterilere ulaşarak bilinirliğinizi arttırmayı hedefliyorsanız Creaviser’ın en iyi sosyal medya uzmanları ile iletişime geçin.

Facebook Hesap Yönetimi Avantajları

Facebook sosyal medya platformları arasında önemli bir yere sahiptir. Facebook üzerinden en üst düzeyde verim elde etmek için Facebook yönetimi profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Facebook hesap yönetimi avantajları gelen olarak şöyledir:

 • Takipçi sayısı artırılır,
 • Paylaşılan gönderilerin etkileşim gücü artar,
 • Gönderilerin ortak alan düşme şansı yükselir,
 • Hedef kitle sağlıklı bir şekilde genişler,
 • Facebook hesabının kalıcı olarak büyümesi sağlanır,
 • Pazarlama faaliyetleri ile başarı elde edilir.
facebook hesap yönetimi avantajları

Facebook Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz içerisinde bulunan Facebook Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Keşfet Çalışmaları
 • Ürün İşlemleri
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Mağaza Yönetimi

Facebook Hesap Yönetimi Yazılım Özellikleri

Facebook profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Optimizasyon Çalışması

Facebook’ta öne çıkmak isteyen markalar için Facebook optimizasyon çalışmalarının çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Facebook’ta reklam yönetiminin optimize edilmesi, minimum bütçe ile maksimum getiri elde etmeyi sağlamaktadır. Facebook hesap yönetimi, reklamların doğru kullanıcılara optimal sayıda gösterilerek reklamlardan elde edilen faydayı en üst seviyeye ulaştırmaktadır.

Facebook reklam düzenlemeleri birbirinden farklı seçeneklerden meydana gelmektedir. Markanın ihtiyaç duyduğu reklam faaliyetleri için marka analizinin kapsamlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Daha fazla harcama yapma olasılığına sahip olan müşterilere yönelik değer optimizasyonu yapılarak, markanın hızlı bir şekilde gelişmesi sağlanmalıdır.

Sektör Analizi

Facebook için marka yapısıyla ve sektörle ilişkili gönderilerin oluşturulması, marka tarafından hedeflenen sonuçlara ulaşmak adına önemlidir. Sektör yapısına uygun içeriklerin oluşturulması da Facebook sektör analizi ile mümkündür. Sektör analizleri, markanın faaliyet gösterdiği sektörün gereksinimlerini ortaya koymaktadır.

Sektörde bulunan rakiplerin ve hedef kitlenin özellikleri tespit edilerek sektör yapısına uygun içerikler oluşturulmaktadır. Ayrıca, markanın gelişimi için mevcut istatistiklere dayalı reklam yönetimi de yapılmalıdır. Facebook reklam yönetimi için markanın yer aldığı sektörün kapsamlı araştırılması gerekmektedir.

Rakip Analizi

Herhangi bir sektörde çok sayıda rakip bulunabilir. Gerçek dünyada olduğu gibi dijital platformlarda da rakiplerle mücadelede doğru yöntemlerin kullanılması önemlidir. Facebook rakip analizi sayesinde platform üzerinden rakiplerin önüne geçmek için gerekli olan stratejiler belirlenmektedir. Rakipler tarafından paylaşılan içeriklerin hangi özellikleri taşıdığı, kullanıcılara yönelik hangi politikaları uyguladıkları ve hangi alanlarda eksik kaldıkları ancak analizlerle tespit edilmektedir. Rakip analizleri olmadan bir markanın dijital dünyada kalıcı başarı elde etmesi mümkün değildir. Facebook rakip analizi ile istatistiki verilerden yardım alarak kapsamlı analizler yapılmaktadır.

İçerik Planlaması

Bir markanın gelişim yolculuğunda Facebook içerik planlaması oldukça önemlidir. Markanın daha dikkat çekici hale gelmesi ve etkileşim gücünü artırması doğru içerik yönetimiyle mümkündür. Markanın sahip olduğu Facebook hesabı üzerinden en optimal zamanlarda içerik paylaşımı yapılmalıdır. Bunun için, markanın hedef kitlesini doğru analiz etmek ve hedef kitlenin beklentilerine uygun içerikler üretmek gerekmektedir.

Etkileşim gücü yüksek olan gönderiler ister tasarlandığı zaman diliminde istenirse ileri bir tarihte paylaşılabilir. Görsel ve metinlerden oluşan hikayeler oluşturmak ve içerik anlamında güncel kalmak, Facebook içerik yönetimi için önemli sayılan unsurlar arasında yer almaktadır.

Geri Dönüş İşlemleri

Markanın değerini artıran önemli çalışmalar arasında markaya gönderilen mesajlara geri dönüş sağlanması da yer almaktadır. Facebook geri dönüş işlemleri, markaya direkt olarak gönderilen özel mesajlara ya da gönderilere yapılan yorumlara dönük yapılmaktadır. Direkt mesajlar için öncelikle markanın yapısına uygun bir karşılama metni gönderilerek, hedef kitlenin taleplerine uygun aksiyonlar vakit kaybetmeden alınmalıdır.

Markayı takip eden kullanıcılar, zaman zaman marka ile iletişime geçme ihtiyacı duyabilmektedir. Böyle durumlarda kullanıcıların beğenisini kazanan ve çözüm odaklı bir iletişim kurmak gerekmektedir. Facebook hesap yönetimi sürecinde, kullanıcılara geri dönüş yapılması, markanın, kendi hedef kitlesini önemsediğinin en önemli göstergesidir.

Organik Takipçi / Beğeni / Yorum

Facebook hesap yönetimi ile organik takipçi sayısını artıran stratejiler oluşturulmalıdır. Dijital platformlarda organik takipçilerin olması, marka tarafından paylaşılan içeriklerin düzenli beğeni ve yorum almasını sağlamaktadır. Organik takipçiler, markaya en doğru tepkileri veren önemli kullanıcı profilleridir. Organik takipçiler, markaların gelişim sürecindeki en önemli aktörlerdir. Takipçilerin, marka tarafından paylaşılan gönderileri beğenmeleri ve gönderilere yorum yapmaları, hesabın istikrarlı bir şekilde gelişimi için gereklidir.

Hashtag Çalışması

Sosyal medya platformları, kullanıcıların ilgili olduğu konuları belirlerken, konu etiketleri olarak adlandırılan hashtag girişlerini dikkate almaktadır. Facebook hashtag çalışmaları, platform üzerinden yeni kitlelere ulaşmak ve mevcut kitleyi geliştirmek için önemlidir. Hashtag kullanımında ister belirli bir gruba ulaşmak ister tüm Facebook kullanıcılarına erişmek mümkündür.

Bir markanın gelişim sürecinde, doğru etiketleri, yeterli sayıda kullanmak için profesyonel Facebook hesap yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı gönderiler için konu etiketi kullanmak yerine anahtar kelime kullanmak Facebook üzerinden daha fazla etkileşime yol açabilmektedir. Gönderiler için nasıl bir içerik planlaması yapılacağına ve etiket oluşturulacağına da profesyonel analizler sonucunda karar verilebilir.

Etkileşim Çalışmaları

Facebook hesap yönetimi ile etkileşim gücü yüksek içeriklerin düzenli olarak üretilmesi hedeflenmektedir. Facebook etkileşim çalışmaları yalnızca içeriklerin kaliteli olması ile elde edilen bir sonuç değildir. Doğru bir reklam yönetimi de marka tarafından paylaşılan gönderilerin dikkat çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Hazırlanan içeriklerde yer alan görseller ve metinler, gönderinin yapısını belirleyen önemli unsurlardır.

Anahtar kelime ve konu etiketleri de içeriğin platform üzerinde daha bulunabilir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Gönderilerin etkileşimini istikrarlı bir şekilde artırmak için Facebook hesap yönetimi çalışmaları kusursuz yapılmalıdır. Etkileşim çalışmaları ile; beğeni ve yorum almak, hikayelerin izlenme sayısını artırmak ve takipçi sayısı kazanmak mümkündür.

Takip Etme ve Takipten Çıkma

Marka yönetiminde, markanın çok sayıda kullanıcı tarafından takip edilmesi önemlidir. Bu durum, markanın hitap ettiği kitlenin ne kadar geniş olduğunu gösterir. Ancak marka gelişim sürecinde, markayı takip eden her kullanıcı da marka için doğru bir takipçi kitlesi değildir.

Facebook hesap yönetimi çalışmaları ile markaya zarar veren takipçiler tespit edilerek markayla olan ilişkileri sonlandırılmalıdır. Aynı şekilde markanın gelişimini sağlayacak olan hesapların da marka tarafından takibi vakit kaybetmeden yapılmalıdır. Tüm bu belirlemeler, ancak markanın ve sektörün kapsamlı analizi ile mümkün olmaktadır.

Aylık Rapor Sunumu

Bir markanın gelişim serüveninde sonuç kadar önemli olan bir başka unsur da gelişim evreleridir. Facebook hesap yönetimi ile ne kadar başarı elde edildiği, aylık raporlarla ortaya koyulmalıdır. Hangi gönderilerin etkileşim aldığı ve hangi konu etiketlerinin ilgi gördüğü de analizlerle belirlenmelidir.

Markanın gelişim sürecine zarar veren eylemler tespit edilerek kısa sürede bu eylemler sonlandırılmalıdır. Facebook algoritmalarına uygun yapılan her içerik yönetim girişimi, birbiri ile aynı sonuçları vermemektedir. Markanın etkileşim gücünü artıran içerik özellikleri belirlenerek düzenli periyotlarda raporlanmalıdır. Bu sayede, markanın gelişim karakteri doğru tespit edilebilir.

Entegrasyon İşlemleri

Sosyal medya platformları ile başarı elde etmek isteyen markalar, dijital çalışmalarını tek bir platformla sınırlı tutmamalıdır. Facebook entegrasyon işlemleri ile Facebook üzerinden paylaşılan gönderiler diğer sosyal medya hesaplarından da eş zamanlı olarak paylaşılmaktadır. Her sosyal medya platformunun algoritması farklı olduğu için Facebook üzerinden gönderilen bir içeriğin diğer platformlarda yeniden planlanması gerekmektedir.

Entegrasyon çalışmaları sayesinde mevcut içeriğin hangi platform üzerinden hangi saat aralığında paylaşılacağı belirlenmektedir. Facebook hesap yönetimi söz konusu olduğunda dijital dünyada başarı elde etmek adına, entegrasyon işlemlerine önem verilmesi gerekmektedir.

Özel Tasarım Çalışmaları

Facebook’taki bir hesabı daha ilgi çekici kılan, hesabın sahip olduğu tasarımdır. Markaların gelişim yolculuklarında, özgün bir tasarım oluşturmak için hedef kitlenin beklentileri doğru analiz edilmelidir. Facebook özel tasarım çalışmaları ile markanızın daha dikkat çekici hale gelmesi mümkündür.

Marka yapısına uygun görselleri ve sloganı belirleme çalışmaları ile durum tespiti yapılmalıdır. Markaya uygun bir şablon belirlenerek hedef kitlenin beğeneceği bir tasarım oluşturulmalıdır. Facebook hesap yönetimi çalışmaları için özel tasarıma sahip profillerin oluşturulması da marka gelişimi için yararlı sonuçlar sağlamaktadır.

Facebook Hesap Yönetimi Süreci

Facebook Hesap Yönetimi Süreci

En iyi Facebook profil yönetimi deneyimi için aşağıdaki adımları uyguluyoruz:

 1. Görüşme: Müşterimiz ile yapılan görüşmede, Facebook kullanım amaçları (örneğin, marka farkındalığının arttırılması, takipçi sayısının arttırılması) belirlenir.
 2. Analiz: Müşterimizin mevcut Facebook hesabının analizi yapılır, içerik ve takipçi profili hakkında bilgi edinilir.
 3. Strateji: Hedefler ve müşterinin mevcut durumu göz önünde bulundurularak, Facebook stratejisi oluşturulur.
 4. Planlama: İçerik kalitesi ve uygunluğu kontrol edildikten sonra Facebook için içerik planlaması yapılır.
 5. Yayın: Facebook üzerinde yayın yapılır, içerikler paylaşılır ve yönetilir.
 6. Reklam Yönetimi: Facebook reklamları oluşturulur, hedef kitleye ulaşmak için özel reklamlar yayınlanır.
 7. Rapor: Facebook etkileşimi ve takipçi sayısı izlenir, sonuçlar raporlanır.
 8. Süreklilik: Facebook trendleri takip edilerek çalışmalar güncellenir ve geliştirilir.

Facebook Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan Facebook paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Facebook aylık hesap yönetimi hizmetleri, bir hesabın kısa sürede görünür hale gelmesini sağlayan nitelikli hizmetlerdir. Öncelikle hesabın sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmak için birtakım analizler yapılmaktadır. Analiz sonuçlarına göre bir aylık süre içerisinde izlenmesi gereken yol haritası belirlenmektedir. Hesabın takipçi sayısının artırılması ve gönderilerin etkileşim gücünün belirli bir düzeye ulaştırılması için gerekli çalışmalara vakit kaybetmeden başlanmaktadır. Aylık hesap yönetimi kapsamında hesabın haftalık gelişim grafikleri oluşturulmaktadır. Gelişim sürecine en çok katkı sağlayan bileşenler belirlenerek bir sonraki haftanın çalışmalarında bu bileşenlere ağırlık verilmektedir. Hesabın gelişimine zarar veren unsurlar ise tespit edilerek ortadan kaldırılmaktadır.

Facebook hesabının gelişimi için 3 aylık Facebook hesap yönetimi daha kapsamlı çalışmaları içermektedir. Hesap analizinden başlayan süreç, hesabın, mevcut hedefler doğrultusunda hareket edilerek yüksek bir takipçi sayısına ulaştırılmasına kadar ilerlemektedir. Yüksek takipçi sayısı, markanın paylaştığı gönderileri beğenen ve yorum yapan kullanıcıları temsil etmektedir. Organik takipçi olarak adlandırılan bu takipçiler, Facebook hesabının etkileşim gücünü artırmaktadır. Markaların sahip oldukları Facebook hesapları, belirli sürelerde analizlere tabi tutulmaktadır. Eksikliği tespit edilen unsurlar kısa sürede tamamlanmaktadır. 3 aylık hizmet periyodunda hesabın tasarım özellikleri de gözden geçirilmektedir.

Kalıcı bir başarı hedefi olanlar için 6 aylık Facebook hesap yönetimi tavsiye edilmektedir. Altı aylık süre içerisinde hesabın gelişim potansiyeli belirlenerek doğru stratejiler uygulanmaktadır. Belirli sürelerde hesabın etkileşim gücü test edilerek hedefler doğrultusunda uygulanması gereken yöntemler farklılaştırılabilmektedir. Hesabın etkileşim gücü, altı aylık sürede kalıcı olarak artırılmaktadır. Ayrıca hesabın takipçi sayısını artıran ve gönderilerin beğeni alması sağlayan genel kurallar belirlenerek uygulanmaktadır. Hizmet alıcısı markaya ait olan Facebook hesap tasarımı, sürecin en başında gözden geçirilmektedir. Hesabın Facebook algoritmalarına uygun bir şekilde yönetimi için gerekli yönetim planı, kapsamlı bir şekilde oluşturulmaktadır.

Kalıcı çözüm arayanlar için uzun vadeli yönetim planları arasında en etkilisi şüphesiz 12 aylık Facebook hesap yönetimi hizmetidir. 12 aylık süre içerisinde hesabın yapısı ayrıntılı olarak analiz edilmektedir. Markanın organik yapısına uygun bir yönetim planı çıkarılmaktadır. Düzenli aralıklarla hesabın gelişim grafikleri oluşturulmaktadır. Hedeflerden en ufak sapmalar dahi 12 aylık Facebook hesap yönetimi içerisinde ihmal edilemeyecek hatalardır. Bu bilinçle, hesabın istikrarlı gelişimini sağlayan unsurlar belirlenerek vakit kaybetmeden Facebook hesabına uygulanmaktadır. 12 ay sonunda Facebook hesabı, yüksek bir takipçi sayısına ve etkileşim gücü yüksek bir seviyeye ulaşmaktadır. Markanın dijital dünyadaki gücünü artıran 12 aylık Facebook yönetim çalışmaları, markanın gelişimine maksimum düzeyde katkı sağlamaktadır.

Facebook Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Facebook Hesap Yönetimi ile ilgili en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Facebook Hesap Yönetimi Nedir?

Dijital platformlarda görünür olmanın yolu artık sosyal medya hesaplarını etkili kullanmaktan geçiyor. İster ticari amaçlı ister sosyal amaçlı olsun, her internet kullanıcısının yolu bir şekilde sosyal medyadan geçiyor. Facebook da uzun zamandan beri sosyal medya denilince akla gelen, önemli platformlar arasında yer alıyor. Facebook’un kullanıcılarına sağladığı faydalar oldukça fazla…

Üstelik Facebook’un dinamik olan yapısı nedeniyle, platform sürekli gelişiyor. Sürekli gelişen ve değişen Facebook, kullanıcılarının, internette daha fazla görünür olmalarına yönelik olarak çalışmalarına hız katmış durumda. Facebook platformunun bu kadar aktif olan yapısı, Facebook hesap yönetimi hizmetlerinin önemini daha da artıyor.

Facebook hesap yönetimi sayesinde çok sayıda hedefe ulaşmak mümkün. İster kısa vadeli ister uzun vadeli hesap yönetimi hizmetleri ile hedeflenen sosyal medya etkileşimlerine ulaşmak artık hayal değil.

Facebook Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

Facebook hesap yönetimi, birbirinden farklı amaçlara yönelik olarak yapılabilir. Genellikle her hizmet alıcısı için en önemli hedef, etkileşim alabilmek. Bu nedenle, hesap üzerinden paylaşılan gönderilerin yüksek etkileşim almasına dönük çalışmalar yapılmakta.

Bununla birlikte; bir markanın gelişmesi ve daha fazla takipçi kazanması da hesap yönetimi ile birlikte sunulanlar arasında yer alıyor.
Facebook hesap yönetimi, farklı sürelerde ve çeşitli hizmetler dahilinde veriliyor. İster kısa süreli bir çalışma planı ile ister uzun süreli bir başarı planı ile hedeflere ulaşmak mümkün. Facebook hesap yönetimi hizmetine başlamadan önce, hizmet alıcısının mevcut durumu ve hedefleri doğru bir şekilde belirlenmeli.

Tüm çalışmalar, hizmet alıcısının hedeflerine uygun olarak yürütülmeli. Facebook hesap yönetimi örnekleri, her projenin mevcut durumuna göre değişmekle birlikte genel olarak;

Aylık Facebook Hesap Yönetimi,
3 Aylık Facebook Hesap Yönetimi,
6 Aylık Facebook Hesap Yönetimi,
12 Aylık Facebook Hesap Yönetimi olarak sunuluyor.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri arasında bulunan Facebook profil yönetimi örnekleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Facebook Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Facebook hesap yönetimi ile birlikte çok sayıda fayda elde etmek mümkün. Ancak Facebook hesap yönetiminin profesyonel bir şekilde yapılması önerilebilir. Çünkü profesyonel bir titizlikle yapılan sosyal medya çalışmaları dışında, hedeflere ulaşmak pek kolay değil.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri arasında daima popüler olan Facebook hesap yönetimi söz konusu olduğunda, rakiplerin az olmadığını söylememiz gerekiyor.

Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir platformda, başarı için doğru hamleler yapılmalı. Standart bir Facebook sayfa yönetimi ile birlikte elde edilebilecek yararlar şöyle sıralanabilir:

• Takipçi sayısı istikrarlı bir şekilde artırılabilir,
• Gönderilerin etkileşim sayısı yükseltilebilir,
• Marka gelişimi için önemli aşamalar kaydedilebilir,
• Hedef kitle büyütülebilir,
• Ticari anlamda başarı sağlanabilir,
• Ürün ve hizmet satışları artırılabilir.

Facebook Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Facebook profil yönetimi söz konusu olduğunda birbirinden farklı hesap yönetim biçimlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Sunulan hizmetin sınırlarına ve kapsamına göre Facebook hesap yönetimi fiyatları da değişmekte. Sürecin en başında, profil sahibinin talebine göre Facebook hesap yönetimi için nasıl bir yol izleneceği belirlenmekte.

Bu doğrultuda, mevcut hedeflere ulaşmak için hangi hususlara öncelik verilmesi gerektiği de tespit edilmeli. Facebook hesap yönetimi kapsamında verilen hizmet sürelerine göre fiyat farklıları oluşabilmekte. Hizmet alıcısının ihtiyaç duyduğu çalışma planı doğrultusunda, yönetim hizmetinin nasıl olması gerektiği belirlenmeli.

Facebook hesap yönetimi, ticari kuruluşlar için de etkili sonuçlar sağlıyor. Verilen hizmetler sonucunda, pazarlama faaliyetleri hızlı bir şekilde gelişebiliyor.

Facebook Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

Facebook hesap yönetimi, dijital dünyada hedefleri olan herkes için yararlı bir hizmet. Bu nedenle, dijital başarıyı hedefleyenlerin Facebook hesap yönetimi hizmeti almaları tavsiye edilebilir. Genel olarak Facebook hesap yönetimi hizmetini;

1. Ticari alanda faaliyet gösterenler,
2. Marka gelişimine ihtiyaç duyanlar,
3. Kurumsal kimlik gelişimini hedefleyenler,
4. Hedef kitlesini artırmak isteyenler,
5. Dijital platformlarda öne çıkmayı hedefleyenler almalı…

Kısaca, internet dünyasında başarı yakalamak isteyen herkesin vakit kaybetmeden Facebook hesap yönetimi hizmeti alması önerilebilir. Facebook hesap yönetimi hizmeti ile kısa sürede başarıyı yakalamak mümkündür.

Facebook Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Sosyal medya ile alakalı tüm hizmetler özgün bir şekilde sunulmalı. Çünkü birbirine benzeyen çalışmalarla fark yaratmak mümkün değil. Özellikle rekabetin yüksek olduğu alanlarda, sıradan işler yaparak büyük hedeflere ulaşmak çok zor bir durum. Bu nedenle, özgünlük ilkesi doğrultusunda, Facebook hesap yönetimi hizmetleri, kapsamlı bir hizmet anlayışıyla sunulmalı.

Sosyal medya danışmanlığı sektöründe bu hizmeti sunan çok sayıda web danışmanlık ajansı bulunmasına rağmen doğru hizmet sunucusunu bulmak gerekiyor. Zaman kaybetmeye tahammülü olmayanlar için başarılı bir dijital danışmanlık ajansı seçimi şansa bırakılmamalı. Bu nedenle, sosyal medya ajansı tercihinde, referanslar dikkate alınmalı. Daha önce yapılan işler de bir dijital ajansın ne kadar başarılı olabileceğini size gösterebilir.

Kısa sürede Facebook hesap yönetimi ile başarıya ihtiyaç duyuyorsanız Creaviser ile zaman kaybetmeden tanışmalısınız.

Facebook Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler