Sosyal medya danışmanlığı kapsamında içerik üretimi, organik takipçisosyal medya için pazarlama konseptlerinin geliştirilmesinemi ihtiyacınız var? Hedef kitlenizle başarılı bir şekilde iletişim kuruyor ve doğru içerikleri doğru profillere sunarak yüksek dönüşümler sağlıyoruz. Creaviser olarak müşterilerimize en iyi sosyal medya danışmanları ile çalışmanın avantajlarını yaşatıyoruz. Sahip olduğumuz özel teknolojileri kullanarak sosyal medya hesaplarınızın hızlı ve organik büyümesine özen gösteriyoruz. Creaviser‘ın profesyonel sosyal medya yönetimi ile etkileşim oranı her geçen gün artan profile sahip olacaksınız.

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri çerçevesinde size en uygun alternatiflerin neler olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Sosyal Medya Danışmanlığı Avantajları

Sosyal medya hesapları her geçen gün yeni stratejilerin uygulanmasını gerektirmektedir. Çünkü sosyal medya platformlarındaki rekabet sürekli olarak artmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti sayesinde dijital dünyada başarı elde edebilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı avantajları bir markanın gelişimi için göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir.

Profesyonel sosyal medya danışmanlık hizmeti ile:

 • Sosyal medya hesaplarının etkileşim gücü artar,
 • Takipçi sayısı istikrarlı bir şekilde yükselir,
 • Paylaşılan gönderilerin beğeni sayısı artar,
 • Rakip hesaplar karşısındaki rekabet gücü yükselir,
 • Pazarlama faaliyetleri başarılı bir şekilde yürütülür.
sosyal medya danışmanlığı markanıza neler katar

Sosyal Medya Danışmanlığı İçerik Özellikleri

Sosyal medya çözümleri kapsamında profilinizin başarılı olması için en güncel ve en iyi stratejileri uyguluyoruz.

 • Hesabın Uygunluğunun Sağlanması
 • Yorum Yanıt ve Bilgilendirme
 • Mesaj Yanıt ve Bilgilendirme
 • İçerik Planlaması ve Paylaşım
 • Lokasyon Çalışmaları
 • Kurumsal Banner Tasarımları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş ve Yarışma Yönetimi
 • Takip Etme ve Takipten Çıkma
 • Beğenilen Gönderi İşlemleri
 • Entegrasyonlar
 • Etkileşim Çalışmaları
 • Beğeni, Yorum, İzleme
 • Hashtag Çalışmaları
 • Aylık Rapor

Sosyal Medya Danışmanlığı Özellikleri

Sosyal medya yönetimi çerçevesinde sahip olabileceğiniz imkanlara bir göz atmak ister misiniz?

O halde aşağıdaki hususları dikkate alarak size en uygun seçeneklerin neler olduğunu inceleyin! İşte Creaviser avantajları ile sosyal medya danışmanlığı konusundaki bütün detaylar!

Hedef Kitle Analizi

Sosyal medyada başarılı olmanın en önemli faktörlerinden bir tanesi de hedef kitleyi iyi bir şekilde analiz etmektir. Nitekim hedef kitleyi doğru analiz etmediğiniz sürece elde edeceğiniz sonuçların pek bir anlamı olmayacaktır. Siz de hedef kitlenizin farkına varın ve kaliteden yana en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak tanıyın.

Etkileşim Yönetimi

Sosyal medya, etkileşimin en yüksek seviyede olduğu mecradır. Bu nedenle de markanızın tüketici ile etkileşimini arttırmak ve yönetmek şarttır. Creaviser, sosyal medya danışmanlık hizmetleri çerçevesinde bu amaca uygun hareket eder. Böylelikle de başarılı sonuçların ortaya çıkması mümkün olur.

Aylık Planlama

Sosyal medya hesaplarından aylık paylaşımlar için bir plan yapılması gerekmektedir. Çünkü paylaşımların günlük düşünülmesi istenmeyen sonuçların ortaya çıkışına neden olur. Creaviser olarak aylık planlamalarla stratejik kararlar almayı kolaylaştırıyoruz.

Analiz ve Raporlama

Sosyal medyada neler başardığınızı anlamanın en iyi yolu analiz ve raporlardır. Çünkü analizi olmayan bir çalışmanın sonucu pek de arzu edilen ölçüde sonuçlar vermez. Siz de bu konuda en başarılı seçenekler için mutlaka Creaviser ile iletişime geçmelisiniz. Böylelikle sizi fazlasıyla tatmin edecek seçeneklerden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Bütçe Yönetimi

Sosyal medya reklamları planlaması yaparken bütçenizi doğru bir şekilde yönetmelisiniz. Nitekim bütçenizi aşan durumlarda yapmanız gereken sadece Creaviser ile size en uygun seçeneklerden fayda sağlamaktır. Özellikle de bütçesini doğru yönetemeyen markalar için Creaviser hayat kurtarıcı hizmetler vaat eder.

Reklam Stratejisi Oluşturma

Sosyal medya reklam stratejisi, markanızın gelecek planlarını yapmada değerlidir. Nitekim markanızın ilerleyen süreçlerde nasıl bir sosyal medya tanıtım stratejisine sahip olacağını öğrenmek adına mutlaka Creaviser ile hareket etmelisiniz. Creaviser olarak beklentilerinize cevap verecek hatta bu beklentileri aşacak çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Rakip Analizi

Sosyal medyada rakipleri dikkate alarak hareket edebileceğiniz en önemli mecradır. Rakipleri analiz ederek hareket etmenin en büyük avantajı markanızı daha başarılı bir noktaya taşımaktır. Creaviser olarak doğru araçları kullanıyor ve sosyal medyadaki gücünüzü zirveye çıkarıyoruz!

Kampanya Yönetimi

Kampanya demek sosyal medyada yeni takipçi ve daha fazla etkileşim demektir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece Creaviser ekibi ile iletişime geçerek size en uygun seçeneklere ulaşmaktır. Doğru kampanya sizi başarıya ulaştıracak yegane faktördür!

7/24 Destek

Creaviser olarak sosyal medya hesaplarınızla alakalı 7/24 destek vaat ediyoruz. Üstelik sorunu hızlı çözme konusunda da başarılı bir anlayış ortaya koyuyoruz!
sosyal medya danışmanlığı süreci

Sosyal Medya Danışmanlığı Süreci

En iyi sosyal medya danışmanlığı deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Görüşme: Müşterimiz ile yaptığımız görüşmede, sosyal medya kullanım amaçları (örneğin, marka farkındalığının arttırılması, takipçi sayısının arttırılması) belirlenir.
 2. Analiz: Müşterimizin mevcut sosyal medya hesaplarının analizi yapılır, içerik ve takipçi profili hakkında bilgi edinilir.
 3. Strateji: Hedefler ve müşterimizin mevcut durumu göz önünde bulundurularak sosyal medya stratejisi oluşturulur.
 4. Planlama: Sosyal medya kanalları için içerik planlaması yapılır, içerik kalitesi ve uygunluğu kontrol edilir.
 5. Yayın: Sosyal medya kanalları üzerinde yayınlar yapar, içerikler paylaşılır ve yönetiriz.
 6. Reklam Yönetimi: Sosyal medya reklamları oluşturulur, hedef kitleye ulaşmak için özel reklamlar yayınlanır.
 7. Raporlama: Sosyal medya etkileşimi ve takipçi sayısı izler, sonuçlar raporlanır.
 8. Süreklilik: Sosyal medya trendleri ve müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı günceller ve geliştiririz.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal medyada en iyi sonuçları elde etmeniz için, önde gelen platformlarda en başarılı hizmetleri sunuyoruz.

Dünya genelinde 50 milyondan fazla kullanıcısı olan bir platformdan uzak kalmak doğru bir tercih olabilir mi? Instagram hesap yönetimi hizmetleri dijital görünürlük adına markalar için hayati bir öneme sahiptir. İster ticari ister sosyal amaçlı bir kuruluş olsun geniş kitlelere ulaşmak için profesyonel Instagram hesabı yönetimi hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Belirli sürelerde sunulan profesyonel hesap yönetimi hizmetleri sayesinde bir markanın takipçi sayısını artırmak mümkündür. Ayrıca, markanın paylaştığı gönderilerin yüksek düzeyde etkileşim alması da Instagram hesabına yönelik profesyonel çalışmalarla sağlanmaktadır. Markaların uluslararası platformlarda daha tanınır hale gelmeleri Instagram hesap yönetim hizmetleri ile elde edilen bir ayrıcalıktır.

630 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip bir platformda rekabet edebilmek için profesyonel hamleler yapmak gerekmektedir. LinkedIn hesap yönetimi hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz profesyonel bakış açısına sahip olabilirsiniz. Markanızın ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip bir hesap oluşturarak Linkedin dünyasına giriş yapabilirsiniz. Belirli bir süre boyunca sunulan hesap yönetimi hizmetlerinin sağladığı avantajları çok kısa sürede hissedeceksiniz.

Markanız, bu süreçte, daha önce hiç olmadığı kadar çok etkileşim alacaktır. Marka hesabından paylaşılan gönderiler ortak alana düştüğü için geniş kitlelerce görünür hale gelmektedir. Linkedin hesap yönetimi hizmetleri bir markanın dijital platformlarda tanınır hale gelmesini sağlayan son derece önemli hizmetler arasında yer almaktadır.

Saniyede yaklaşık 7.000 tweetin paylaşıldığını biliyor musunuz? Dünya genelinde Twitter kullanıcı sayısının yaklaşık 400 milyon olduğu bilinmektedir. Günlük ortalama 500 milyon adet tweet üretilen bir platformda profesyonel hesap yönetimine ihtiyacınız bulunmaktadır. Twitter hesap yönetimi hizmetleri, markanızın dış dünya ile olan bağlantısını kuran önemli çalışmalardır. Zaten markalar için bu kadar önemli olmasa işletmelerin %85’i neden Twitter hesabını aktif olarak kullansın? Twitter hesap yönetim hizmetleri, marka duruşunu ifade eden en doğru paylaşımları hazırlamaktadır. Hesabın takipçi sayısını kısa sürede artırarak markanın etkileşim düzeyini, mevcut potansiyelinin zirvesine taşımaktadır.

Facebook, dünya genelinde 2,85 milyar kullanıcısı ile markalar için son derece önemli bir platformdur. Facebook hesap yönetimi hizmetleri markaların tanınır hale gelmelerini sağlayarak dijital dünyada görünür olmalarına katkı sunmaktadır. Hesap yönetimi kapsamında yürütülen çalışmalar, markanın sahip olduğu Facebook hesabının takipçi sayısını artırmaktadır. Ayrıca hesap üzerinden paylaşılan gönderiler de daha geniş kitlelere ulaşarak gönderilerin etkileşim gücüne katkı sağlamaktadır. Facebook hesap yönetim hizmetleri, belirli sürelerde ve talep edilen kapsam dahilinde sunulmaktadır. Hizmetin ilk aşamasında, markanın gelişim grafiği belirlenerek yapılması gerekenler ortaya koyulmaktadır.

2 milyar kullanıcısı ile Youtube platformu, dünya genelinde markaların tercih ettikleri platformların başında gelmektedir. Youtube hesap yönetimi hizmetleri ile markanın organik yapısına uygun içerikler oluşturulmaktadır. İçerikler, markanın faaliyetleriyle ilgili olabileceği gibi markanın tanıtımına yönelik de hazırlanmaktadır. Youtube, her zaman için kaliteli bir şekilde üretilen içerikleri ödüllendirmektedir.

Profesyonel YouTube hesap yönetimi hizmetleri sayesinde markanın içinde bulunduğu sektördeki en kaliteli içerikler oluşturulmaktadır. İçeriklerin etkileşim gücü yüksek olduğundan, görüntülenme sayıları da kısa sürede artmaktadır. Markaların YouTube hesaplarını takip eden abone sayısı da, hesap yönetim hizmetleri kapsamında artırılmaktadır.

Bugün dijital dünya denildiği zaman akla Google gelmektedir. Çünkü dijital platformlarda Google ile ilgili bir araç muhakkak bulunmaktadır. Google hesap yönetimi, bir markanın sanal ortamda bulunabilirliğini sağlayan kapsamlı hizmetlerden oluşmaktadır. Google, dünya genelinde popüler olan tüm sosyal medya araçlarıyla entegre halde çalışmaktadır. Yani doğru bir Google hesap yönetim hizmetleri, markanın; YouTube, Facebook ya da Instagram performansına direkt katkı sağlamaktadır. Google’ın algoritmalarına uygun çalışmalar yapmak için doğru stratejiler uygulamak durumundayız. Üstelik Google’ın kullanıcılarına yönelik beklentileri de sürekli güncellenmektedir yani Google algoritmaları, dinamik bir yapıya sahiptir. Profesyonel Google yönetim hizmetleri ile dijital dünyanın en iyisi olabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sosyal Medya Danışmanlığı ilgili merak edilen ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Dijital platformlarda söz sahibi olmak isteyen markaların sosyal medya hesaplarını profesyonel olarak yönetmeleri gerekmektedir. Sosyal medya danışmanlığı da dijital platformlarda markanın gelişmesini sağlayan stratejilerin bir bütün halinde uygulanmasıdır. Sosyal medya danışmanlığı sosyal medya hesaplarının eş anlı olarak yönetimini zorunlu kılmaktadır. Çünkü sanal ortamlarda markaların gelişebilmesi, tüm platformların profesyonel ve aynı amaç doğrultusunda yönetilmesini gerektirmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Örnekleri Nelerdir?

Sosyal medya hesaplarıyla ilgili tüm yönetimsel işlemler sosyal medya danışmalığı örnekleri olarak gösterilebilir. Örneğin, bir Instagram hesabının gelişimini sağlayan tüm çalışmalar Instagram hesabının etkileşim gücüne katkı sağlamaktadır. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri ile Facebook, Instagram, LinkedIn ve Twitter’da profesyonel içerikler üretilmektedir. Üretilen başarılı içerikler, markaya ait hesapların takipçi sayısını artırmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı örnekleri farklı hizmet süreleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmetler, kısa süreli olarak sunulabildiği gibi uzun vadeli de sunulabilmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Faydaları Nelerdir?

Sosyal medya hizmetleri ile dijital dünyada görünür olmak ve tanınır hale gelmek mümkündür. Sosyal medya danışmanlığı faydaları şöyle sıralanabilir:

 • Dijital dünyada her geçen gün artan bir popülariteye sahip olursunuz,
 • Markanızın takipçi sayısı ve etkileşim gücü artar,
 • Markanızın paylaştığı gönderiler daha geniş kesimlere ulaşır,
 • Markanızın gönderileri daha çok beğeni alır,
 • Güncel gelişmeleri yakından takip ederek doğru stratejileri uygulama imkanı yakalarsınız,
 • Ticari hedefleriniz varsa pazarlama başarınız hızla artar.

Sosyal medya danışmanlığı faydaları dijital dünyada söz sahibi olmak isteyen markalar için adeta bir zorunluluktur. Markanızın faaliyet gösterdiği sektördeki rekabet gücünü artırmak için profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi, markaların gelişimini hızlandıran hizmetlerden oluşmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri, markanın hedeflerine ve mevcut yapısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca talep edilen hizmet süreleri de hizmetin yapısını belirlemede etkilidir. Sosyal medya danışmanlığı fiyatları markanın hedeflerine göre farklılaşan hizmet kapsamına göre değişmektedir.

Uzun süreli alınan hizmetler daha kapsamlı çalışmaları içermektedir. Sonuç odaklı kısa süreli çalışmalar ise markanın sosyal medyada belirli bir düzeye ulaşmasına yönelik olarak sunulmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı fiyatları için Creaviser ile iletişime geçerek bilgi almanız mümkündür.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini Kimler Almalı?

Aslında sosyal medya danışmanlığı hizmetlerine yalnızca dijital platformlarla ilgili hedefi olanlar değil her marka ihtiyaç duymaktadır. Çünkü günümüzde sanal dünya ile gerçek dünya birbiri ile bağlantılı olarak hareket etmektedir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri, marka gelişimini hedefleyen herkesin işine yarayacak çözümler sunmaktadır.

İster ticari bir müessese ister sosyal amaçlı bir kuruluş olsun sosyal medya danışmanlığı hizmetlerine gereksinim duyulmaktadır. Markanızın hızlı ve kalıcı bir gelişim sağlamasını istiyorsanız Creaviser’ın profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetleri ile tanışmalısınız.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Her markanın ihtiyaç duyduğu sosyal medya danışmanlık hizmetleri farklıdır. Bu nedenle, markanın yapısına ve hedeflerine göre hizmet almak gerekmektedir. Bir markanın gelişimi için nasıl bir danışmanlık hizmetine gerek duyulduğu da ancak marka yapısının analizi ile mümkün olmaktadır.

Markanın gelişim sürecinde nasıl bir yol izleyeceği, hangi araçları kullanması gerektiği ve hedefleri için ne kadar süreye ihtiyaç duyduğu yapılan analiz çerçevesinde belirlenmektedir. Sosyal medya yönetimi hakkında güncel bilgilere yer verdiğimiz blog sayfamızı takip edebilirsiniz. Markanızın ihtiyaç duyduğu sosyal medya danışmanlık hizmeti ile ilgili olarak Creaviser’ın uzmanlarından kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

sosyal medya danışmanlığı hakkında merak edilenler