Web tasarım ile markanızın ne tür avantajlar elde edeceğini mi merak ediyorsunuz?

Günümüz koşullarında web tasarım sahibi olmayan markaların rekabet konusunda pek de şansları bulunmuyor. Profesyonel web tasarım hizmeti alarak getirileri çok değerli olan imkanlara sahip olabilirsiniz. Creaviser, bünyesinde ki en iyi web yazılım uzmanları ile 10 yılı aşkın süredir beğeni kazanan web site tasarımları üretiyor. Dijitalde başarılı olmanız için hem teknik hem de estetik olarak en iyi web tasarımlarını hazırlıyor. Creaviser’ın profesyonel web tasarım hizmetleri ile sayısız avantaj elde etmek mümkün.  Siz de Creaviser Dijital Pazarlama Ajansı ile internet dünyasının en iyi web tasarım deneyimini yaşamak istiyorsanız hemen harekete geçin.

Kurumsal web tasarım, Kişisel web tasarım veya E-ticaret sitesi seçenekleri ile sizde dijitaldeki yerinizi hemen alın!

Web Tasarım Avantajları

Dijital dünyada başarıya ulaşmak isteyen tüm müşterilerimiz için en iyi web tasarım hizmetlerini uygun fiyat ve özel alternatiflerle sunuyoruz. Eşsiz bir web tasarımı ile markanız için pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz iyi bir web site tasarımı ile:

 • Markanızın özgün olduğunu ortaya koyabilir,
 • Daha geniş kitlelere ulaşabilir,
 • Markanın istikrarlı bir gelişim sürecine girmesini sağlayabilir,
 • Ürün/hizmet satışlarınızı artırabilir,
 • Sektördeki rekabet gücünüzü en üste çıkarabilir,
 • Markanızın yapısı hakkında daha net mesajlar verebilir,
 • Marka imajınızı geliştirebilirsiniz.
kişisel web tasarım hizmetleri

Web Tasarım İçerik Özellikleri

Her bir web site tasarımı için tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir alanlar oluşturuyoruz

 • Animasyon Alanları
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sınırsız Ürün Yükleme
 • Banner Alanları
 • Listeleme Bölümleri
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Site İçi Arama
 • E-Ticaret Sistemi
 • Foto Galeri
 • Google Haritalar
 • Üyelik Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Veri Alanları
 • Özel İstekler
 • Katmanlı Kategori
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Video Galeri
 • Üyelik Sistemi

Web Tasarım Yazılım Özellikleri

Web tasarım ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olan en iyi sonuçları almanız için opsiyonlara değil standartlara önem veriyoruz. En iyi web tasarım hizmeti deneyimini yaşamanız adına sunduğumuz standart özelliklerden bazılarına bir göz atın!

Özgün Tasarım

Tasarımda özgünlük her daim en önemli konulardan bir tanesi olmuştur. Bu nedenle de markanızın web tasarımı için özgünlüğü dikkate almanız elzemdir. Creaviser olarak web konusunda beklentilerinize yönelik seçeneklerle harekete geçiyoruz. Üstelik dijital dünyada fark yaratacağını düşünmediğimiz bir çalışmayı üstlenmenin anlamlı olmayacağına inanıyoruz.

Düzen

Özgün ve başkalarına ilham kaynağı olacak çalışmalar gerçekleştirirken, düzenin de bütünün önemli bir parçası olacağını ifade edebiliriz. İlk bakışta düzenli ve dikkat çekici olduğu anlaşılan bir web tasarım gerçekleştirerek, size uygun bir sonuca ulaşıyoruz. Ahenk ile hazırlanmış tasarımın en az özgünlük kadar değerli ve önemli olduğunu düşünüyoruz.

Kaliteli İçerik

Web tasarımın dikkat çekici özelliklerinden biri de hiç şüphesiz başarılı içeriktir. Bu anlamda da içeriğin beklentilere cevap verecek şekilde hazırlanması gerekmektedir. İçeriğin kalitesiyle anlatılmak istenen aslında özgünlük, SEO uyumu ve kullanıcı odaklılıktır. Creaviser, tüm bu detayları önemseyerek beklentilerinize cevap vermeyi arzu eder.

SEO Uyumlu

SEO uyumlu bir web tasarım sizi Google sıralamalarında zirveye çıkarır. Özellikle de kullanıcı odaklı bir web tasarımı başarınızı sürdürülebilir kılmayı sağlar. Eğer siz de sürdürülebilir başarı ve en zirvede yer almanın ayrıcalığını yaşamayı istiyorsanız kesinlikle Creaviser ile yola çıkmalısınız. Creaviser sizi yarı yolda bırakmayacak tasarımlara imza atar!

Güvenli Altyapı

Veri güvenliğinin oldukça değerli olduğu bir ortamda web tasarımı önemsememek oldukça tehlikeli olabilir. Bu nedenle de bir web tasarım hizmetine başvurmak istediğinizde güvenliği ön planda tutmayı ihmal etmemelisiniz. Creaviser olarak web sitenizin hem güvenilir hem de güçlü bir alt yapıya sahip olması adına üzerimize düşeni yapıyoruz.

Kullanışlı Ara Yüz

Web sitesinin ara yüzü aslında çok tercih edilmesini sağlayan alternatiflerden biridir. Markaların çok tercih edilme durumunu lehlerine çevirme arzuları da düşünüldüğünde ara yüzün oldukça değerli olduğundan söz edilebilir. Siz de Creaviser avantajıyla ara yüzün daha kaliteli bir noktaya ulaşmasını sağlamak ister misiniz?

SSL Sertifikası

Web sitesinin SSL sertifikası olmadan yayına alınmasını kapısız bir eve benzetmek mümkün. Kapısız bir evde yaşamak ne denli güvenliyse SSL sertifikası olmayan bir web sitesi de o derece güvenlidir. Bu durumda web tasarım hizmetleri esnasında mutlaka SSL sertifikasını da dikkate almalısınız.

Renk Uyumu

Renkler, web tasarımın en önemli unsurlarıdır. Creaviser olarak renkleri ideal bir şekilde kullanırken sizlere uygun seçenekler ortaya çıkarmanın da arzusunu taşıyoruz. Üstelik tasarımı kusursuzlaştırmak adına daima kendimizi yeniliyor ve güncelliyoruz!

Hız Optimizasyonu

Web tasarımı yaparken sayfaların hızlı yüklenmesini de dikkate almanız gerekir. Çünkü hızlı yüklenmeyen bir sayfa kullanıcıyı tatmin etmeyen bir sayfa anlamına da gelecektir. Kullanıcıları tatmin edecek ve hızıyla şok etkisi yaratacak bir web tasarım için Creaviser avantajından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
web tasarımı

Web Tasarım Süreci

En iyi web tasarımları için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

 1. Proje analizi: Müşterimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini belirlemek için görüşme yapılır.
 2. Tasarım konseptleri: Oluşturacağımız web sitesi tasarım konseptleri hazırlanır.
 3. Onay ve geliştirme: Müşterimizin konsept onayı ile web sitesi geliştirilmesi tamamlanır.
 4. Revizyon ve test: İstenilen revizyonlar ve web sitesininin gerekli testleri yapılır.
 5. Yayın ve bakım: Web sitesi yayınlanır ve sürekli güvenlik, performans, yedekleme gibi bakım hizmetleri sağlanır.

Web Tasarım Çeşitleri

Web tasarımı projelerinizi en yeni teknolojileri kullanarak geliştiriyoruz.

Kurumsal kimlik gelişiminde web tasarım hizmetlerinin önemi göz ardı edilemez. Dijital platformlarda yer almayan kurumsal yapıların gerçek anlamda görünür olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu nedenle, kurumsal bir oluşum için kurumsal yapıyı yansıtan web sitesi tasarımına ihtiyaç duyulmaktadır.

Web sitesi tasarımında kurumsal yapıların gelişimine katkı sunabilecek bir tasarım gerekmektedir. Bunun için tasarım sürecinde ilk olarak; kurumsal yapının analizi detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Tasarım sürecinde hangi görsel öğelerin yer alması gerektiği titizlikle belirlenmelidir.

Kurumsal yapıya uygun olmayan hiçbir unsur, tasarım sürecinde yer almamalıdır. Kurumsal web tasarımı hizmetlerinde ticari oluşumlar için de özverili bir tasarım süreci gerçekleştirilmelidir. Ticari yapıların hedeflerin uygun bir tasarım oluşturularak kısa sürede hedeflere ulaşmak mümkündür.

Kurumsal web tasarım alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Günümüzde kişisel web tasarım hizmetlerine olan ihtiyaç oldukça fazladır. Kişisel web tasarım sürecinde, markayı ön plana çıkaracak özgün stratejiler uygulanmalıdır. Genellikle tasarım sürecinin genelinde, dikkat çekici unsurlara ağırlık verilmelidir. Bu anlamda, kişisel web sitesi tasarımında medya unsurlarına ağırlık veren çalışmalar değerlidir.

Süreç boyunca, görsel açıdan özgün bir tasarım oluşturularak site trafiğini artırabilecek hamleler yapılmalıdır. Kişisel web tasarımında, sitenin arama motoru performansı da yüksek olmalıdır. Bunun için tasarım sürecinde SEO çalışmaları ihmal edilmemelidir.

Web sitesi tasarım süreci tamamlandıktan sonra sitenin mobil uyumlu haldeki görünümüne dönük çalışmalara ağırlık verilmelidir. Tasarımın mobil cihazlar için uyumlu hale getirilmesi, kişisel web tasarımı sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kişisel web tasarım alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Online ticaret yapmak isteyenler için dikkat çekici bir tasarıma sahip e-ticaret sitesine ihtiyaç duyulmaktadır. E-ticaret sitesinin tasarım sürecinde, altyapı güvenliğine özel bir önem verilmesi gerekmektedir. Web sitesine gönderilen tüm verilerin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması, e-ticaret siteleri için kaçınılmaz bir önlemdir.

Aksi durumda, herhangi bir siber saldırı ile birlikte verilerin çalınması gündeme gelebilmektedir. E-ticaret sitelerinin arama motoru performansı da yüksek olmalıdır. Çünkü e-ticaret sitesinde yer alan bir ürün, müşteri tarafından ne kadar kolay bir şekilde bulunursa o kadar çok satışa konu olabilir. E-ticaret sitelerinin de artık mobil uyumlu olarak tasarlanmasına dikkat edilmelidir.

E-ticaret sitesi alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Web Tasarım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Web tasarım hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Web Tasarım Nedir?

Web sitelerin firma ve kişilerin istediği şekilde oluşturulması ve tasarlanması işlemlerine “web tasarım” adı verilmektedir. Web tasarım, gerek kurumsal gerek kişisel marka yönetimine destek olan çalışmaları anlatmaktadır. Bugün, dijital platformlara adım atmak isteyen herkesin web tasarımları ile ilgili ihtiyacı bulunmaktadır.

Web tasarımı hizmetleri, talep edilen internet sitesinin yapısına ve web sitesiyle ulaşılmak istenen hedeflere göre farklılık göstermektedir. Tasarım süreci, yalnızca görsel anlamda bir şablon oluşturarak bu şablonu hizmet alıcısına teslim etmek değildir. Sitenin teknik çalışmaları da en az görsel çalışmalar kadar önemlidir.

Çünkü bir web sitesini ayakta tutan, görsel unsurlardan ziyade teknik çalışmalardır. Bununla birlikte; web tasarımında altyapı güvenliğine yönelik çalışmalar da ihmal edilmemelidir. Tasarım hizmetleri, web sitesinin oluşumundan önce başlar ve sonrasında da kesintisiz bir şekilde devam eder.

Web Sitesi Nedir?

Kişilerin yada kurumların, kendilerini, firmalarını, ürün ve hizmetlerini tanıtması için internet üzerinden oluşturulan sanal (online) sistemlere “web sitesi” adı verilir.

Web sitesinin dijital bir kimlik olduğunu söyleyebiliriz. Dijital mecralarda kullanıcı sayısının artması sonucunda bu mecralarda görünür olmak da önem kazanmıştır. Bu nedenle, başarılı bir şekilde tasarlanmış web sitesi ile pek çok hedefe ulaşmak mümkündür. İster ticari bir faaliyet için ister sosyal amaçlı olarak web sitesi tasarımlarından yararlanılabilir. Bir web sitesi tasarımıyla hedef kitleye ulaşmak için dikkat edilmesi gerekenler pek çok unsur mevcuttur.

Öncelikle, tasarım sürecinde özgün çalışmalara ağırlık verilmesi gerektiği bilinmelidir. Tasarım tamamlandıktan sonra web sitesinin hedef kitle tarafından arama motorlarında kolaylıkla bulunabilmesi için de çalışmalar yapılmalıdır. Arama motorları için uyumlu hale getirilen bir web sitesinin ziyaretçi trafiği istikrarlı bir şekilde yükselecektir.

Daha detaylı içeriklere ulaşmak için tıklayın.

Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Web tasarım çalışmaları denilince akla standart bir web sitesi gelse de aslında durum böyle değildir. Bir web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda çok çeşitli örneklere rastlamak mümkündür. Öncelikle web sitesi tasarımı ile ulaşılmak istenen hedefler belirlenmelidir.

Bu doğrultuda, ihtiyaç duyulan web sitesi örnekleri oluşturulabilir. Örneğin, online satış hedefleniyorsa web tasarım çalışmaları e-ticaret sitesine uygun araçlara yönelik yapılmalıdır. Bir e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm unsurlar tasarım sürecinde dikkatli bir şekilde siteye entegre edilmelidir.

Web tasarımı çalışmaları sırasında özgünlük ön planda olmalıdır. Özgün olmayan bir çalışma, hizmet alıcısının rakipleriyle aynı yapıya sahip olduğu izlenimini verecektir. Web tasarım örnekleri, hizmet alıcısının faaliyet gösterdiği sektörün yapısına da uygun olmalıdır.

Web tasarımları örneklerini Web Tasarım Referansları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Faydaları Nelerdir?

Web tasarım faydalarının başında firmanızın en iyi reklam aracı olması gelir. Web siteniz sayesinde firmanızın ulaşılabilirliği artar ve prestiji artar. Web tasarım çalışmaları denilince akla standart bir web sitesi gelse de aslında durum böyle değildir. Bir web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda çok çeşitli örneklere rastlamak mümkündür.

Öncelikle web sitesi tasarımı ile ulaşılmak istenen hedefler belirlenmelidir. Bu doğrultuda, ihtiyaç duyulan web sitesi örnekleri oluşturulabilir. Örneğin, online satış hedefleniyorsa web site tasarım çalışmaları e-ticaret sitesine uygun araçlara yönelik yapılmalıdır. Bir e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm unsurlar tasarım sürecinde dikkatli bir şekilde siteye entegre edilmelidir.

Web tasarım çalışmaları sırasında özgünlük ön planda olmalıdır. Özgün olmayan bir çalışma, hizmet alıcısının rakipleriyle aynı yapıya sahip olduğu izlenimini verecektir. Web tasarım örnekleri, hizmet alıcısının faaliyet gösterdiği sektörün yapısına da uygun olmalıdır.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Web tasarım ücretleri hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Web tasarımı fiyatları, tasarım hizmetlerinin sınırları ile yakından ilişkilidir. Çünkü web tasarım hizmetlerini yalnızca görsel bir tasarım ve buna uygun teknik çalışmalar olarak düşünmemek gerekmektedir. Bir web tasarımı hizmeti, tasarım fikrinden başlayarak web sitesinin yayınından sonra da devam etmektedir.

Çünkü mevcut şartlara uygun olarak güncellenmeyen web siteleri, istenilen verimliliği hizmet alıcılarına sağlayamamaktadır. Bir web sitesi tasarımında, tasarım sonrası hizmetler kesintisiz bir şekilde sürdürülmelidir. Bu anlamda, web sitesinin hızını azaltan unsurların ayıklanması, mevcut hataların giderilmesi, sitenin arama motoru performansının artırılması tasarım süreci için önemli sayılan unsurlardır.

Web Tasarım Hizmetini Kimler Almalı?

Bir markanın dijital dünyada daha prestijli hale gelmesini sağlayan hizmetlerin başında web tasarım hizmetleri gelmektedir. Daha görünür olmak, güvenilirliği öne çıkarmak, daha geniş kesimlerce tanınmak ve daha pek çok amaca ulaşmak için markaların web sitelerine ihtiyaçları bulunmaktadır. Dijital platformlar üzerinden rekabet gücünü artırarak markanın öne geçmesini sağlamak için özgün tasarımlar oldukça işlevseldir.

Dijital dünyadaki başarıların kısa sürede gerçek dünyadaki başarıya da etki ettiği görülmektedir. O halde, amaç ne olursa olsun, bütün markaların, web tasarım hizmeti almaları, başarılı olmaları için gereklidir.

Web Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Web tasarım hizmetleri oldukça kapsamlı çalışmalardan meydana gelmektedir. Tasarım fikri ile başlayan süreç, web sitesinin tasarımından sonra site performansını artırmak için yapılan çalışmalarla devam etmektedir. Bir web sitesi tasarımının başarılı bir şekilde yapılabilmesi için detaylı analizler ihmal edilmemelidir.

Web sitesinde yer alması düşünülen araçların, doğru tekniklerle ve görsel unsurlarla uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir. Teknik açıdan başarısız olan bir web sitesi, kısa süre sonra hizmet alıcısının beklentilerini karşılayamayacak duruma gelecektir. Bu nedenle, web tasarım çalışmalarının devamlı hale getirilmesi önemlidir.

Web tasarımı hizmetlerimiz hakkında tüm soru ve görüşleriniz için İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

web tasarım hizmeti