Ürün ile müşteri arasında en iyi iletişimi sağlayan grafik tasarım hizmetleri ile başarılı sonuçlar almak istermisiniz?

10 yılı aşkın süredir seçkin grafikerlerden oluşan ekibimiz ile kendimizi en iyisini sunmaya adadık. Görsel zekası yüksek, hayal gücü kuvvetli, geniş vizyona sahip grafik uzmanlarımız ile çok yönlü çalışmalar yapıyoruz. Ortaya çıkardığımız Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz. Creaviser’ın profesyonel grafikerlerinden en iyi görsel tasarım desteğini dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

İş tesliminde beğeninizi kazanacak ve müşterilerinizin de ilgisini çekecek grafik tasarımları için bize ulaşabilirsiniz.

Grafik Tasarım Avantajları

Görsellik, bir markayı tüketici gözünde en iyi noktaya taşımanın anahtarıdır. Grafik tasarım da görselliği titiz bir şekilde işlemek ve marka kimliğine katkı yapmanın yoludur. Grafik tasarımın ilgi çekiciliği gerektiren ve beklentilere göre değişen yönünü önemseyerek size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Genel olarak grafik tasarım avantajları şöyledir:

 • Markanın kendine ait karakteristik özelliklerini oluşturur,
 • Sosyal medyadaki takipçi sayısını ve etkileşim gücünü artırır,
 • İstikrarlı gelişim sağlayarak hedeflere kısa sürede ulaştırır,
 • Kurumsal kimliğin gelişmesine katkı sağlar,
 • Dijital platformlarda marka imajını geliştirmeye destek olur,
 • Rekabet gücünü artırır.
grafik tasarım markanıza neler katar

Grafik Tasarım İçerik Özellikleri

Her grafik tasarımı çalışması için birbirinden farklı ve özel tasarımlar oluşturuyoruz.

 • Özel Çözünürlükler
 • Basıma Hazır Dosyalar
 • Sosyal Medya Paketi
 • 3 Boyutlu Görseller
 • Intro Video
 • Örnek Tasarımlar
 • Renk Revizyonu
 • Tasarım Revizyonu

Grafik Tasarım Genel Özellikleri

Grafik tasarımlarımız da belli başlı detayları kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Özellikle de tasarımın aşağıda sıraladığımız nitelikleri taşıdığından emin bir şekilde projenize anlam katıyoruz. İşte tasarladığımız grafiklerde mutlaka dikkate aldığımız özellikler!

Amaca Uygunluk

Görsel tasarımların amacı ne olabilir ki diye düşünebilirsiniz. Reklam, tanıtım ya da diğer pek çok amaçla tasarlanmış grafiklerin amacını yansıtan özelliğe sahip olması şarttır. Bir web sitesi görselinin boyut, renkler ve diğer değişkenleri dikkate almadan hazırlanması çok büyük bir hata olacaktır. Creaviser olarak bu tür sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyor ve amaca uygunluk kıstasını önemsiyoruz!

Yaratıcılık

Yaratıcı olmayan bir grafik tasarımın markanıza nasıl bir değer katacağını mı düşünüyorsunuz? Düşünmenize hiç gerek yok! Çünkü yaratıcılığı arka planda kalmış bir tasarımın markanıza bir şey katmaktan öte çok şey götüreceğini ifade edebiliriz. Creaviser grafik tasarım ekibi bu bilinçle hareket ederek müşterilerine kusursuzluğu sunuyor.

Özgünlük

Grafik tasarımın en büyük sorunu özgünlüktür. Esinlenmek ve çalmak arasında kırmızı bir çizgi çizemeyen tasarımcıların markanıza kötü etkisi çok yüksek seviyede olacaktır. Creaviser olarak esinlenen değil esin kaynağı olan bir anlayışla harekete geçmeyi arzu ediyoruz. Üstelik her çalışmada bir öncekinden daha kaliteli sonuçlara ulaşmanın yollarını arıyoruz.

Sadelik

Sade olmanın sıradan olmadığı anlayışını her hizmetinde benimseyen Creaviser, sadeliğin kusursuzluğu yakalamakta bir unsur olduğunu kabul eder. Projenizi sade ama dikkat çekici bir şekilde tasarlarken beklentilerinizin üzerine çıkacak alternatifleri de sunuyoruz. Sadeliğin bu denli ilgi çekici olduğuna şahitlik etmeye hazır olun!

Anlaşılır Olmak

Anlaşılır bir tasarım, tüketici üzerinde daha ciddi etki bırakan bir tasarımdır. Creaviser, grafik tasarımı süreçlerinin hepsinde anlaşılır ve tüketici üzerinde etki yaratan seçenekler ortaya koyar. Böylelikle grafik tasarımın karmaşadan uzak olmasının neden olduğu sorunları da gidermeyi başarır.

Hedef Kitleye Uygun

Grafik tasarım süreçleri, hedef kitle analizi yapıldıktan ve tüketici ihtiyaçları belirlendikten sonra gerçekleşir. Söz konusu adımları takip etmeyen bir grafik tasarımın sorunlu olmasının yol açacağı durumlar ciddi manada fazladır. Yaş, cinsiyet, gelir düzeyi ve diğer pek çok detayı dikkate alarak fark yaratacak tasarımlar yaratıyoruz.

Mesajı Aktarmak

Grafik tasarımın en değerli yanlarından biri de mesajı doğru ve net bir şekilde aktarmaktır. Tüketicinin kafa karışıklığı yaşamasına neden olacak bir tasarımın markanızı olumsuz etkileyeceğini kesinlikle unutmamalısınız. Creaviser’ın mesajı net bir şekilde aktaran tasarımları ile tüketicilere uygun seçenekler sunmayı göz ardı etmeyin!

Akılda Kalıcı

Görsel tasarımın yazılı metinlere nazaran farklı olmasını sağlayan akılda kalıcılığıdır. Creaviser grafik tasarımın bu yönünü fazlasıyla kullanıyor ve size her daim hatırlanacak grafik tasarımlar hazırlıyor. Tüketicilerin yıllar sonra hatırlayacakları bir tasarıma sahip olmak istemez misiniz?

Renk Uyumu

Renklerin sihrini kullanan tasarımcılarla uyumu zirveye taşıyoruz. Özellikle markanızın imajını yansıtan renk kombinleri sayesinde uyumlu grafikler tasarlamayı amaçlıyoruz. Siz de uyumu bizimle yakalamak ister misiniz?
grafik tasarım süreci

Grafik Tasarım Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan grafik tasarımlar için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

 1. Müşteri talebinin alınması (Renk, Slogan, Tasarım Dili vb)
 2. Teklif hazırlama ve onaylama
 3. Sektör, ürün ve hizmet analizinin yapılması (Rakip Analizi)
 4. Renk paletlerinin belirlenmesi
 5. Kullanılacak yazı tipi seçeneklerinin belirlenmesi
 6. Eskiz çalışmanın yapılması
 7. Eskiz tasarımın dijitale aktarılması
 8. Grafik tasarımlarının sunumu
 9. Proje Onayı ve JPG, PNG, AI, EPS, PSD ve PDF hazırlanması
 10. Grafik tasarımının teslim edilmesi

Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmanız imajına değer katacak, kurumunuz için en ideal grafikleri tasarlıyoruz.

Logo tasarım alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Kurumsal Kimlik Tasarım alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Grafik Tasarım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Grafik tasarımı ile ilgili en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Grafik Tasarım Nedir?

Görüntü, sözcük ve düşünceleri birleştirerek etki yaratmayı amaçlayan, görsel iletişim sanatına grafik tasarım adı verilir.

Grafik Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Grafik tasarım referans örneklerini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarımların Faydaları Nelerdir?

Grafik tasarımlar ile pek çok alanda markanızı, hizmetlerinizi veya ürünlerini kolayca tanıtma şansı yakalarsınız. Başlıca grafik tasarım çeşitleri arasında kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, pazarlama ve reklam tasarımı, yayın tasarımı, çevresel tasarımlar, ambalaj tasarımları, hareketli tasarımlar ve web tasarım gelmektedir.

Grafik Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Grafik tasarım fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Grafik tasarım ücretleri hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Grafik Tasarım Hizmetini Kimler Almalı?

Grafik tasarım fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Grafik tasarım ücretleri hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Grafik Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Tüm soru ve görüşleriniz için İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

grafik tasarım hakkında merak edilenler