Marka kimliğinize ve kurum kültürünüze katkı sağlayacak özel yazılım seçenekleri ile siz de ihtiyacınız olan hizmetlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Creaviser olarak projenize özel yazılımlar geliştirirken aynı zamanda dijitalleşmenin de avantajlarını yakalamanıza imkan tanıyoruz. Özel yazılım çözümlerimiz ile dijital dünyada var olan markalar arasına katılarak başarı grafiğinizin yükselmesini sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz en iyi özel yazılım çözümleri ile işletmenizin hedeflerine ulaşmasını destekliyoruz.

İhtiyacınız olan özel yazılım projesi için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Özel Yazılım Avantajları

Özel yazılım, size özgü niteliklere ve seçeneklere sahip olan sistemler bütünüdür. İşletme ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek hem zaman hem finans anlamında pek çok kazanımı beraberinde getirecektir. Özel yazılım tasarımları markaların sektördeki rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır.

Genel olarak özel yazılım avantajları şöyledir:

 • Markanın özgün bir yapıda olmasını sağlar,
 • Markanın rekabet gücünü artırır,
 • İş süreçlerini daha verimli hale getirir,
 • Marka yapısına uygun bir platform sunar,
 • Markanın gelişim sürecine katkı sağlar,
 • Maliyetleri düşürür.
özel yazılım markanıza neler katar

Özel Yazılım İçerik Özellikleri

Her özel yazılımı tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir alanlarla tasarlıyoruz.

 • Güncelleme
 • Ürün Yükleme
 • Listeleme Bölümleri
 • Form
 • Foto Galeri
 • Katmanlı Mimari
 • Özel İstekler
 • Veri Alanları
 • Özel Giriş Sistemi
 • Raporlama
 • Entegrasyon
 • Geliştirilebilir Altyapı

Özel Yazılım Özellikleri

İşletme ya da markanız için üretilen özel yazılım projesinde bulunan standart özellikleri bilmek de önemlidir. Aşağıda özel yazılımlar içerisinde bulunan temel unsurları sizin için açıklıyoruz!

Özgün Yazılım

Yazılım projelerinin özgün olması, firmanız için önemli çözümlerin ön plana çıkmasını sağlar. Başka markalarca kullanılmayan, üstelik sadece size ait olan bir yazılımla en kritik süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Creaviser, ‘Size Özel’ anlayışı ile kusursuzluğu yakalamanızı sağlar.

Mobil Uyumlu

Mobil cihazlarla uyumlu ve stabil çalışan yazılımlar için yapmanız gereken Creaviser yazılım hizmetlerine ulaşmaktır. Mobil uyumluluk ile ilgili doğru seçenekler için mutlaka dinamik yapıya sahip özel yazılımlar tercih etmeniz gerekir. Özellikle de verimliliği en ideal seviyeye taşımak adına mobil cihazlarla entegre olan sistemlere odaklanmalısınız.

İhtiyaca Yönelik

Marka ihtiyaçlarınıza yönelik yeni değerler üretmek istediğinizde özel yazılım çözümleri daima ön plandadır. Kalıplaşmış bir yazılım sistemine başvurmak yerine daha doğru nitelikler sunan yazılımları tercih etmelisiniz. Bu noktada Creaviser özel yazılımları sizlere sayısız üstünlüğü beraberinde getirir.

Kolay Kullanım

Size has bir yazılım tasarlandığında genellikle kullanımı noktasında sorunlarla karşı karşıya kalacağınızı düşünürsünüz. Creaviser, gerekli test ve kontrolleri yaparak kullanıcı deneyimini iyileştirecek seçenekler ortaya koyar. Böylece çalışma prensipleri dakikalar içerisinde öğrenilen başarılı özel yazılımlar ortaya konur.

İsteğe Bağlı Güncelleme

Yazılımların sürekli güncelleme gerektiren yapıları kurumların işletme giderlerini arttırır. Bunun yanı sıra yazılımların devamlı güncellenmek zorunda olması, verimliliği düşürürken zaman kaybına neden olabilir. Yazılım içerisindeki güncellemeler istekleriniz doğrultusunda yapıldığından bu sorunları göz ardı edebilirsiniz.

Düşük Maliyet

Kişiye veya kuruma özel geliştirilmiş yazılım projelerine sahip olurken maliyetlerin de uygun olması önemlidir. “Özel yazılım pahalıdır” anlayışının aksine sizin için doğru çözümleri düşük maliyetle üreterek işletme karlılığınıza katkı sağlıyoruz.

Sınırsız Erişim Noktası

Bir özel yazılımı sadece bilgisayar ya da ağ üzerinden kullanmak başarılı bir sonuca kapı aralamaz. Bu nedenle de erişimi çeşitlendirmek hem daha hızlı hem de daha kullanışlı çalışma anlayışına imkân sağlar. Eğer siz de bir özel yazılımla erişimi her yerden sağlamak istiyorsanız Creaviser ile mobil çalışma fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Müşteri Desteği

Yazılımın hata ya da sorunlara neden olması durumunda müşteri desteği ile bu durumun önüne geçmek mümkündür. Bu nedenle de 7/24 canlı destek alabileceğiniz bir özel yazılımın değeri oldukça yüksektir. Müşteriyi önemseyen bir bakış açısı ile hazırladığımız sistemlerde, proje tesliminden sonra da daima yanınızdayız.

Rekabet Avantajı

Rekabet imkanlarınızı arttırmak ve kaliteli çözümlere ulaşmak adına kesinlikle özel yazılımlara başvurmalısınız. Bu sadece kaliteyi değil aynı zamanda rekabetçi bir performansa sahip olmanızı sağlar. Rakipleriniz arasında farklı olduğunuzu hissettirmek de mümkün olur.

Yedekleme

Birbirinden farklı gerçekleşebilecek olumsuz durumlarda yaşanabilecek veri kayıpları zaman ve para kayıplarına neden olabilir. Bu ve benzeri kayıpları en aza indirmek için tasarladığımız tüm özel yazılımlarda verilerinizi dilediğiniz zaman yedeklemeniz mümkündür.

Temiz Kodlama

Kod kirliliği olmayan özel yazılımlar ile hızlı çalışan, sorunsuz sistemler kurguluyoruz. Karmaşık kod yapılarının yerine sade ve kullanıcı dostu kodlama teknikleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz altyapılar inşa ediyoruz.

Hız Optimizasyonu

Hızlı çalışan özel yazılımlar için sürekli geliştirdiğimiz kodlama teknikleri uyguluyoruz. Yapılan bu işlemlerle beraber işlem süreleri hızlı olduğu kadar stabil de olan kaliteli özel yazılım yapıları gerçekleştiriyoruz.
özel yazılım proje süreci

Özel Yazılım Süreci

En iyi özel yazılım deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Analiz ve tasarım: Müşterimizin ihtiyacını ve beklentilerini anlamak için gerekli analizler yapılır ve tasarımlar sunulur.
 2. Prototip oluşturma: Müşterimizin onayı alınır ve özel yazılımın çalışma modelini gösteren prototip oluşturulur.
 3. Geliştirme: Özel yazılımın gerçekleştirilmesi için gerekli programlama ve kodlama çalışmaları yapılır.
 4. Test: Özel yazılımın doğruluğunu ve kullanılabilirliğini test etmek için gerekli test çalışmaları gerçekleştirilir.
 5. Eğitim: Özel yazılımın kullanımını ve yönetimini kolaylaştırmak için gerekli bilgiler sunulur.
 6. Destek ve bakım: Periyodik olarak yazılım performansını ve verimliliğini artırmak için optimizasyonlar yapılır.

Özel Yazılım Hizmetleri

Kurumunuzun iş sürecini hızlandıracak, firmanız kurumsal yapısına değer katacak özel yazılımlar sunuyoruz.

Bilgi depolamak için başarılı bir sistem arayanlara veri tabanı koleksiyonu önerilebilir. Herhangi bir yazılımın ayakta kalmasını sağlayan veri tabanı, veri güvenliğini de sağlayan önemli bir unsurdur. Bu nedenle, herhangi bir yazılımın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan veri tabanının hayati bir fonksiyona sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Verilere rahat bir şekilde erişilmesi; verilerin değiştirilmesi, güncellenmesi ve yönetilmesi de yine veri tabanı sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sebeple bir yazılımın geliştirilmesi kadar yazılım için veri tabanı oluşturabilmek de önemlidir. Bir yazılımın sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi, veri tabanının hatasız olarak kodlanması ile gerçekleşmektedir.

Genel olarak birbirinden farklı veri tabanı türleri olduğu görülmektedir. Özel yazılımların tasarımında veri tabanına yönelik çalışmaların da eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Özel yazılımların başarılı bir performansa sahip olması, veri tabanının kalitesiyle yakından ilişkilidir.

Özel yazılımlar arasında uygulama yazılımları da yer almaktadır. Herhangi bir konu hakkında yazılıma ihtiyaç duyulduğunda uygulama yazılımları gündeme gelmektedir. Genellikle kurumsal oluşumların kendi faaliyetlerine yönelik olarak tasarlanan yazılımlar bu tip yazılımlara örnek olarak gösterilebilir. Standart bir yazılımdan farklı olarak, yönelik özellikler sunan uygulama yazılımları, doğru kodlama çalışmaları ile tasarlanmalıdır.

Uygulama yazılımları için önemli konuların başında, yazılımın tüm özellikleriyle sorunsuz bir şekilde çalışması gelmektedir. İhtiyaç duyulan cihazlarda çalışmaya uygun olarak tasarlanan bu tip yazılımlar, farklı işletim sistemlerine yönelik olarak da üretilebilir. Uygulama yazılımları için tasarım sürecine başlamadan önce, hizmet alıcısının talepleri dikkate alınmalıdır. Çünkü uygulama yazılımları, hizmet alıcısının beklentilerine uygun özelliklerde tasarlanmalıdır.

Özel Yazılım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Özel yazılım hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Özel Yazılım Nedir?

Özel yazılım, şirketin mevcut standartlara ek olarak kendi ihtiyaçlarına göre tasarlanan programların tamamına denir. Kurumsal firmalar için yazılımların sağladığı çok sayıda işlevsel çözüm bulunmaktadır. Bu anlamda, kurumsal oluşumlar, kendi faaliyetlerine yönelik olarak bazı dönemlerde özel yazılımlara ihtiyaç duyabilirler.

Bu tür bir ihtiyacın olduğu zamanlarda, ihtiyaçlara yönelik bir yazılım bulmak kolay olmamaktadır. Çünkü her kurumsal firma için ihtiyaç duyduğu yazılım özellikleri birbirinden farklıdır. Standardın dışında özelliklere ihtiyaç duyan kurumsal oluşumlar için özel yazılımlar kurtarıcı olmaktadır.

Özel yazılımlar için tasarım sürecine başlamadan önce kurumsal yapının mevcut durumu detaylı bir şekilde analiz edilmelidir. Analiz çalışmaları doğrultusunda kurumsal firmanın ihtiyacına uygun özelliklere sahip yazılımlar tespit edilmektedir.

Özel yazılımlar, ticari oluşumlar için de etkili çözümler sağlayan donanımlı yazılımlardır. Bu anlamda, özel yazılımlar, firmaların gelirlerine direkt olarak katkı sağlamaktadır. Bu tip yazılımlar firmaların bulundukları sektördeki rekabet gücünü de artırdıkları için firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Özel yazılımlar, özgün bir tasarımla birlikte doğru teknik çalışmalarla yapılmalıdır. Bu aşamada, tasarım ajanslarının sunduğu hizmetlerin kapsamı birbirinden farklı olabilmektedir. Creaviser firma ihtiyaçlarını doğru tespit ederek fonksiyonel yazılımlar üreten bir firmadır.

Özel Yazılım Örnekleri Nelerdir?

Özel yazılımlar ihtiyaç doğrultusunda tasarlanan fonksiyonel yazılımlardır. Bu nedenle, özel yazılımlar, hizmet alıcısının ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahiptir. İhtiyaca uygun olarak tasarlanan bu yazılımlar için hizmet alıcısının talepleri göz önüne alınmaktadır.

Sürecin en başında hizmet alıcısının talepleri doğru bir şekilde belirlenerek standart bir model oluşturulmaktadır. Oluşturulan bu örnek yazılım modeli, tasarım boyunca temel olarak alınan bir şablon olarak düşünülebilir.

Özel yazılımlar, her kurumsal oluşumun kendi içerisinde bulunduğu sektöre uygun fonksiyonlara sahip olduğu için farklı tipte tasarlanmaktadır. Özel yazılım örnekleri hizmet alıcısının beklentilerine ve taleplerine yönelik olarak farklı aşamalardan geçerek meydana gelmektedir. Başarılı bir yazılım çalışması ortaya çıkarabilmek için hizmet alıcısının hedeflerine uygun bir şekilde tasarlanması gerekmektedir.

Tüm özel yazılım örnekleri için web tasarım referansları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yazılımların Faydaları Nelerdir?

Özel yazılımların şirketinize sağlayacağı avantajlar ve faydalar oldukça fazladır. Özel yazılımlar en başta şirketinizin büyümesini, karlılığı yükseltmeye ve verimliliği arttırmaya imkan sağlar. Özel yazılımlar ile şirket içi bilgileri tek bir yerde kontrol edebilir ve mobil olabilirsiniz.

Özel yazılımlar kurumsal oluşumlara önemli faydalar sağlamaktadır. Ticari oluşumlar için de özel yazılımların ayrı bir önemi bulunmaktadır. Ticari oluşumlar, özel yazılımları kullanarak online satış yapabilecekleri gibi günlük faaliyetlerine yönelik çalışmaları da bu tip yazılımlar üzerinden takip edebilmektedir.

Özel yazılımlar, firmaların günlük süreçlerine yönelik analizleri de yapabilecek şekilde tasarlanabilir. Analiz için üretilen özel yazılımlar, firmaların iş süreçlerinin değer kazanmasına yardımcı olmaktadır. Web tabanlı özel yazılımlar, firmaların operasyonel süreçlerini daha pratik hale getirerek firma gelişimini üst düzeye taşımaktadır.

Başarılı bir yazılımından bahsediliyorsa, yazılımın teknik aşamalarının kusursuz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Özel Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

Özel yazılımlar adından da anlaşıldığı üzere standart bir tasarımdan ziyade daha özverili çalışmaları gerektiren yazılımlardır. Yani her yazılım için tasarım süreçleri birbirinden farklı olduğundan hizmet fiyatları da her projeye göre değişiklik göstermektedir. Özel yazılım hizmeti almak isteyen kurumsal firmalar, talep ettikleri hizmet özelliklerini belirterek yazılım fiyatı hakkında daha net bir bilgi alabilir.

Özel bir yazılım söz konusu olduğunda, kurumsal yapıların ihtiyaç duydukları özellikler standardın üzerinde olabilmektedir.

Sonuç olarak, tasarım sürecinde ihtiyaç duyulan yazılım özellikleri arttıkça bu durum yazılım fiyatlarını da etkilemektedir.

Bu nedenle, özel yazılımlarla ilgili hizmet fiyatları hakkında kapsamlı bilgi almak için Creaviser’ın profesyonel ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Yazılım Hizmetini Kimler Almalı?

Bir markanın yönetim sürecine göre tasarlanmış bir yazılım kullanmak, iş süreçlerinin etkinliği açısından gereklidir. Özel yazılımlar, markanın yapısına uygun bir arayüzle tasarlanmalıdır. Markanın operasyonel süreçlerine göre hangi fonksiyonlara ihtiyaç duyduğu da tasarım öncesinde tespit edilmelidir. Özel yazılım, fonksiyonellik özelliği ile ön plana çıkarken aynı zamanda kullanıcılar için de kolay bir arayüze sahip olmalıdır. Karmaşık arayüze sahip olan yazılımlar, iş sürecini kısaltmak yerine iş yönetimini içinden çıkılamaz bir hale sokabilmektedir.

Özel yazılım hizmetleri, markaların gelişim sürecine katkı sağlayan çalışmalar arasında yer almaktadır. Markasını geliştirmek isteyen herkesin, özel yazılım hizmetlerinden yararlanmaları tavsiye edilmektedir. Özel yazılımlar sayesinde markaların kalıcı başarı sağlaması ve iş süreçlerini üst seviyede etkin bir şekilde yönetmeleri mümkün olmaktadır.

Creaviser, bir markanın ihtiyaç duyduğu özel yazılım formatını ve teknik özelliklerini belirleyerek uzman yazılımcıları ile en başarılı tasarımları yapmaktadır.

Özel Yazılımlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Özel yazılımlar, kurumsal oluşumların gelişimi için adeta vazgeçilemez programlardır. Her yazılımın özelliği birbirinden farklı olduğu gibi kurumsal oluşumların ihtiyaçları da farklılık göstermektedir.

Bu nedenle, yazılımların sağladığı özgürlük alanı kullanılarak kurumsal yapılara yardımcı olabilecek özelliklere sahip programlar tasarlanabilmektedir. Bu tip yazılımlar ticari oluşumların da iş süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre iş süreçlerini yazılımlar üzerinden takip eden firmaların faaliyet gelirleri, aynı sektördeki diğer firmalara göre daha yüksek gerçekleşmektedir.

Unutulmaması gereken en önemli faktörlerden biri, özel yazılımların sunduğu nimetlerden faydalanmak için doğru bir yazılım ajansı ile çalışmak gerekmektedir.

Özel yazılıma ihtiyaç duyan hizmet alıcıları için sürecin en başında, yazılım ile hedeflenen amaçlar doğru bir şekilde algılanmalıdır. Ancak beklentiler doğru bir şekilde ortaya koyulduğunda, hizmet alıcısının iş süreçlerine katkı sağlayan yazılımlar tasarlanabilir. Bu süreçte, hizmet alıcısının mevcut durumu ile ilgili olarak yapılan analiz çalışmaları önemlidir.

Özel yazılım dünyasındaki önemli gelişmeleri, en güncel bilgileri, faydalı ip uçlarını ve önemli konuları hemen okuyun.

Şirketler için en iyi yazılımlar ancak başarılı bir tasarım firmasının titiz çalışması ile üretilebilir. Bu süreçte Creaviser, profesyonel ekibiyle özgün yazılımlar tasarlamaktadır. Siz de çok sayıda özelliğe sahip özel bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz.