En iyi Linkedin hesap yönetimi ile aktif kullanıcı sayısı aylık 300 milyondan fazla olan bir platformda yer almak istemez misiniz? Bugünün profesyonel çalışanları ve şirketleri LinkedIn’de yer edinerek sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor. Linkedin hesap yönetimi hizmetleri ile iş dünyasının göz dolduran profillerine sahip olabilirsiniz. İş dünyası ile ilgili ne kadar hedefiniz varsa başarılı bir Linkedin profili oluşturarak hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Creaviser’ın profesyonel sosyal medya uzmanları LinkedIn’de başarı elde edebilecek bir profilin nasıl geliştirilmesi gerektiğini çok iyi biliyor.

Creaviser’ın profesyonel LinkedIn hesap yönetimi hizmetleri ile tanışarak iş dünyasında etkileşim gücü yüksek bir seviyeye ulaşabilirsiniz.

LinkedIn Hesap Yönetimi Avantajları

Marka yönetiminde ticari sektörlere hitap eden dijital platformlar her zaman ilgi görüyor. LinkedIn de ticari markaların dijital dünyasını oluşturan en önemli sosyal medya alanı. Bu nedenle, kaliteli bir LinkedIn hesap yönetimi hizmeti alarak çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz.

LinkedIn hesap yönetimi avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Sektörünüzdeki profesyonellerle güçlü bağlantılarınız olur,
 • Profiliniz iş dünyasında daha dikkat çekici hale gelir,
 • Paylaşılan gönderiler doğru hedef kitleye ulaşır,
 • Hesap üzerinden paylaşılan gönderiler daha çok etkileşim alır,
 • Doğru bir bağlantı ağına sahip olursunuz,
 • Duyuru ve tanıtım faaliyetleri başarılı bir şekilde yapılır.
linkedin hesap yönetimi avantajları

LinkedIn Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunduğumuz LinkedIn Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Ağ Genişletme Çalışmaları
 • Etkileşimler
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Portfolyo

LinkedIn Hesap Yönetimi Genel Özellikleri

LinkedIn profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Optimizasyon Çalışması

Linkedin profilleri için yapılan optimizasyon çalışmaları, profilin ilgili aramalarda daha görünür hale gelmesini sağlamaktadır. LinkedIn optimizasyon çalışması profilin güncel kalmasını ve profildeki bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmasını gerektirmektedir. Şirket sayfası ya da kişisel bir LinkedIn sayfasının gereksinimlerini doğru algılamak, optimizasyon çalışmaları için son derece önemlidir. Linkedin sayfa oluşturma sürecinde profesyonel fotoğrafların ya da logoların kullanılması ve belirli aralıklarla görsellerin yenilenmesi gerekmektedir. Linkedin optimizasyon çalışmaları, bir bütün olarak marka gelişimi için önemli çalışmalar olarak değerlendirilmektedir.

Sektör Analizi

Aynı sektörde faaliyet gösteren kurumsal hesapların, birbirinden farkını ortaya koyan çalışmalar yapmaları gerekmektedir. Sektör analizi, bir markayı diğerinden ayıran unsurların tespiti için gerekli olan bilgileri sağlamaktadır. LinkedIn hesap yönetimi sürecinde belirli aralıklarla sektör analizi yapılarak, yönetilen hesap üzerinden düzeltilmesi gereken parametreler tespit edilmelidir. Sektörün nabzını ortaya koymaya yönelik kapsamlı çalışmalar yapılmadığı takdirde, Linkedin hesabının kısa vadede demode hale gelmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Rakip Analizi

Herhangi bir sektörde aynı hedeflere sahip çok sayıda işletme ve şirket bulunmaktadır. Mevcut durumda çok sayıda rakip arasından sıyrılmak için rakiplere yönelik detaylı analizler yapılmalıdır. LinkedIn hesap yönetimi söz konusu olduğunda rakip analizinin ne denli önemli olduğunun altı çizilmelidir. Belirli aralıklarla yapılan rakip analizleri, yönetilen hesabın arama sıralamasını etkilediği gibi ilgili kesimin profile daha rahat bir şekilde ulaşmasını da sağlamaktadır. Rakip analizi sonuçlarına dayalı olarak yönetilmeyen bir Linkedin hesabı, sektördeki gelişmelerden uzak olarak dijital dünyada yer almaktadır.

İçerik Planlaması

LinkedIn hesaplarının etkileşim alması için hesabın ulaşmak istediği hedefe yönelik gönderiler oluşturulmalıdır. Bu gönderiler, belirli aralıklarla ve sistematik bir şekilde hesap üzerinden paylaşılmalıdır. LinkedIn hesap yönetimi için dönemsel olarak içerik planlaması yapılarak gönderi paylaşımları istikrarlı hale getirilmelidir. Hangi gönderilerin ne zaman ve ne şekilde paylaşıma konu olacağı somut olarak ortaya koyulduğunda ve uygulandığında, Linkedin hesabının arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması mümkün hale gelir. LinkedIn hesapları için yapılan içerik planlaması, bol etkileşim almak ve marka gelişimini sağlayan bağlantılar kurmak adına oldukça önemlidir.

Geri Dönüş İşlemleri

LinkedIn hesap yönetimi için uygulanan stratejilerin ne ölçüde başarılı olduğunu belirli aralıklarla tespit etmek gerekmektedir. Örneğin, hesap üzerinden paylaşılan bir gönderinin, hedeflenen etkileşimi alıp almadığı doğru araçlarla ölçülmelidir. Linkedin geri dönüş işlemleri, hesap gelişimini sağlayan önemli çalışmalar arasında yer almaktadır. Uygulanan bir stratejinin ne kadar sürede sonuç verdiği tespit edilerek mevcut çalışmalar bu doğrultuda revize edilmelidir. Geri dönüşü uzun olan idari eylemlerin vakit kaybedilmeden güncellenmesi, hesabın gelişimi için hayati bir öneme sahiptir.

Organik Takipçi / Beğeni / Yorum

LinkedIn hesapları için doğru kesime ulaşmak son derece önemlidir. Bir hesabın sahip olduğu takipçi kitlesinin niteliği de hesap üzerinden yapılan analizlerle tespit edilebilmektedir. LinkedIn hesap yönetimi süresince hesabın yeterli sayıda ve kalitede takipçiye sahip olması hedeflenir. Hesabın mevcut takipçi sayısını nitelikli olarak artırmak için gerekli olan stratejiler belirlenir. Bu işlemlerden sonra, hesap üzerinden paylaşılan gönderilerin doğru kitle tarafından etkileşim almasına yönelik düzenlemeler yapılmalıdır. Linkedin hesabından paylaşılan gönderilerin etkileşim gücü ne kadar artırılırsa, hesabın görünürlüğü de o ölçüde artar.

Hashtag Çalışması

LinkedIn algoritmasının doğru bir şekilde algılanarak stratejilerin bu doğrultuda belirlenmesi, hesap yönetiminin etkin yürütülmesini sağlamaktadır. LinkedIn hesabı üzerinden paylaşılan herhangi bir gönderi için doğru ve ilişkili hashtag kullanımı, Linkedin algoritmasına uygunluk açısından önemlidir. Linkedin hesabı üzerinden paylaşılan bir gönderi öncelikle mikro düzeyde değerlendirmeye tabi tutulur. Eğer gönderi, dar bir kitle tarafından yüksek etkileşim almayı başarırsa bu gönderi artık daha geniş kitlelere sunulur. Geniş kullanıcı kitlesine ulaşabilen bir LinkedIn hesabının da hedeflenen etkileşimi alması mümkün olmaktadır. LinkedIn hashtag çalışmaları, bir gönderinin ilişkili olduğu hesaplara ulaşması açısından gereklidir.

Etkileşim Çalışmaları

Sosyal medya hesapları için etkileşim kavramı, üzerinde durulması gereken önemli konular arasında yer almaktadır. LinkedIn etkileşim çalışmaları bir gönderinin hedeflenen kesime ulaşmasını ve ilgili hesapların gönderiye tepki vermesini sağlayan çalışmalardır. Bir hesabın yüksek düzeyde etkileşim alması, hesabın hızlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır. LinkedIn hesap yönetimi ile yüksek etkileşim almak için dikkat çekici gönderiler oluşturulmalıdır. Bu gönderiler, markanın yapısına uygun olarak tasarlanarak kurumsal kimlik gelişimine de destek sağlamalıdır.

Takip Etme ve Takipten Çıkma

LinkedIn hesapları da diğer hesapların takibine imkan tanıyan özellikli bir platformdur. Marka gelişiminde, marka ile ilişkili hesapların takibi önemlidir. Ayrıca markaya zarar verecek hesapların takibinin de tespiti yapılarak bu hesapların takibine vakit kaybetmeden son verilmelidir. Linkedin hesap yönetimi çalışmaları, herhangi bir profilin gelişiminde hangi hesapların takip edilmesi gerektiğini ortaya koyar. Ayrıca, gelişimi hedeflenen bir hesabın da markayla uyumsuz hesaplar tarafından takip edilmemesini sağlar. LinkedIn hesap yönetimi hizmetleri sonucunda, markayla uyumlu hesapların takibine başlamak ve markayla ilgisiz hesaplarla olan ilişkinin sonlandırılması gerekmektedir.

Aylık Rapor Sunumu

LinkedIn sayfa oluşturma işlemlerinden sonra hesabın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. LinkedIn hesap geliştirme sürecinde yapılan çalışmaların sonuçları, aylık analizlerle tespit edilmelidir. Analiz çalışmaları ile elde edilen veriler yorumlanarak aylık rapor sunumu şeklinde hesap sahiplerine iletilmelidir. Linkedin aylık rapor sunumu, LinkedIn profilinin görünürlüğü için gerekli olan aksiyonların tespitinde ihmal edilmemesi gereken çalışmalar arasında yer almaktadır.

Entegrasyon İşlemleri

Sosyal medya hesapları üzerinden marka yönetimi yapılırken birden fazla platformun aynı anda kullanılması önerilmektedir. Çünkü her sosyal medya platformunun kullanıcı kitlesi ve niteliği birbirinden farklıdır. LinkedIn entegrasyon işlemleri sayesinde herhangi bir sosyal medya hesabından paylaşılan gönderiler, uyumlu bir şekilde LinkedIn hesabında da paylaşılmaktadır. Bu tarz bir eylem, herhangi bir gönderinin daha yüksek etkileşim almasını sağlamaktadır. Linkedin hesap yönetimi ile kısa sürede başarı elde etmek için entegrasyon işlemlerine önem verilmelidir.

Özel Tasarım Çalışmaları

LinkedIn hesapları, marka yapısını en iyi şekilde temsil edebilme yeterliliğine sahip olmalıdır. Bir hesabı, rakiplerinden farklı kılmak için özel tasarım çalışmaları yapmak gerekmektedir. LinkedIn sayfa oluşturma aşamasında marka yapısına uygun görsel seçimi ve slogan oluşturma çalışmaları yapılmaktadır. Profilde kullanılan görseller için tercih edilen renkler dahi, LinkedIn hesabının markaya uygunluğu açısından önemlidir. LinkedIn özel tasarım çalışmaları kurumsal ve bireysel kimlik gelişiminde farklılık yaratan çalışmaları kapsamaktadır. Herhangi bir sektörde dijital platformlardaki rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmak için özel tasarım çalışmaları ihmal edilmemelidir.
linkedin hesap yönetimi süreci

LinkedIn Hesap Yönetimi Süreci

En iyi Linkedin profil yönetimi hizmeti ile aşağıdaki adımları uyguluyoruz:

 1. Görüşme: Linkedin kullanım amaçları (örneğin, marka farkındalığının arttırılması, takipçi sayısının arttırılması) belirlenir.
 2. Analiz: Müşterimizin mevcut Linkedin hesabının analizi yapılır, içerik ve takipçi profili hakkında bilgi edinilir.
 3. Strateji: Hedefler ve müşterinin mevcut durumu göz önünde bulundurularak, Linkedin stratejisi oluşturulur.
 4. Planlama: İçerik kalitesi ve uygunluğu kontrol edildikten sonra Linkedin için içerik planlaması yapılır.
 5. Yayın: Linkedin üzerinde yayın yapılır, içerikler paylaşılır ve yönetilir.
 6. Reklam Yönetimi: Linkedin reklamları oluşturulur, hedef kitleye ulaşmak için özel reklamlar yayınlanır.
 7. Rapor: Linkedin etkileşimi ve takipçi sayısı izlenir, sonuçlar raporlanır.

LinkedIn Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan LinkedIn paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Linkedin hesap yönetimi ile kısa sürede LinkedIn hesabınızda dikkat çekici bir gelişim hedefliyorsanız aylık hesap yönetimi hizmetini deneyebilirsiniz. LinkedIn platformuna ilk defa giriş yapmak isteyenler için ideal olan sosyal medya aylık yönetim hizmetleri, aynı zamanda önceden açılmış olan ancak etkileşim gücü zayıf olan hesaplar için de uygun olmaktadır. Aylık hesap yönetimi için ilk olarak, var olan hesabın mevcut durumu analiz edilmektedir. Eğer sıfırdan LinkedIn sayfa oluşturma işlemleri yapılacaksa markayla ilgili veriler derlenerek yönetim planı oluşturulmaktadır.
Aylık LinkedIn hesap yönetimi hizmetleri ile vakit kaybetmeden LinkedIn hesabınızda fark yaratabilirsiniz. Sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerine başlamadan önce hedeflerin somut bir şekilde ortaya koyulması önemlidir. Kısa süreli hedeflere ulaşmak için etkileşim gücü yüksek gönderiler oluşturulmalıdır. Aylık Linkedin hesap yönetimi ile sosyal medya platformuna hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

LinkedIn platformunda kalıcı başarı elde etmek isteyenler için daha uzun dönemli hizmetler önerilmektedir. 3 aylık LinkedIn hesap yönetimi hizmeti, güçlü bir profil sahibi olmak isteyenlere hitap etmektedir. 3 aylık sürenin en başında, hesap gelişimi için ihtiyaç duyulan eylemler belirlenir. Daha sonra, markayla uyumlu görseller ve metinler oluşturularak hesabın dikkat çekici bir tanıtım sayfasına sahip olması sağlanır. Profil sayfası, amaca yönelik olarak hazırlandıktan sonra gönderilere yönelik de bir planlama yapılmaktadır.

LinkedIn sayfa oluşturma aşamasında markaya uygun olan tasarımlar tercih edilmektedir. Gönderilerin de aynı kurala uygun bir şekilde hazırlanmasına özen gösterilir. Çünkü marka gelişimine zarar verebilecek hiçbir unsura, hesap yönetimi sürecinde ve sonrasında yer verilmemelidir.  Linkedin hesabı üzerinden belirli aralıklarla oluşturulan gönderiler, yüksek etkileşim oluşturabilecek özellikleri barındırmalıdır. Gönderilerin belirli bir plan dahilinde ve istikrarlı bir şekilde paylaşılmasına da dikkat edilmelidir. 3 aylık Linkedin hesap yönetimi hizmeti dahilinde belirli aralıklarla istatistiki analizler yapılmaktadır.

LinkedIn hesap yönetimi hizmetleriyle kalıcı sonuçlar elde etmek isteyenlerin 6 aylık plana dahil olmaları önerilebilir. 6 aylık sürede sıfırdan bir marka için profil oluşturma hizmetleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca yeni bir hesabın ihtiyaç duyduğu gelişim ivmesi de bu sürede LinkedIn hesabına kazandırılmaktadır. 6 aylık hesap yönetimi hizmetleri sonunda, LinkedIn hesabının ihtiyaç duyduğu etkileşim parametreleri somut bir biçimde ortaya koyularak hesabın yönetim planı meydana getirilmektedir.

6 aylık Linkedin hesap yönetimi hizmetleri, herhangi bir hesabın profesyonel bir bakış açısı ile nasıl yönetilebileceğini ortaya koymaktadır. Markanın hangi konularda hassas olduğu da yönetim hizmetleri dahilinde tespit edilir. Bu sayede LinkedIn hesabının kalıcı bir biçimde gelişimine yönelik sağlam adımlar atılmış olur. Yüksek etkileşim gücüne sahip gönderiler için hangi unsurlara dikkat edilmesi gerektiği, sürekli gelişen ve dikkat çeken bir LinkedIn hesabı oluşturmak için oldukça önemlidir.

LinkedIn’de en üste oynayan markaların ihtiyaç duyduğu yönetim planı 12 aylık LinkedIn hesap yönetimi hizmetleridir. 12 aylık hizmet yönetimi için kapsamlı bir plan yapılır. Plan doğrultusunda mevcut bir hesapta hangi eksikliklerin olduğu ve eksikliklerin giderilmesi için nelerin yapılması gerektiği belirlenir. Profil sayfası için markayla uyumlu tasarımlara yoğun bir şekilde başlanır. Markaya uygun olan görsellerin oluşturulmasına ve gönderilerde de aynı çizgiye uygun hareket edilmesine dikkat edilir.
12 aylık Linkedin hesap yönetimi hizmetleri markaya uygun düşen hesapların analiz sonucunda belirlenerek takip edilmesini de içermektedir. İlgili hesapların takip edilmesine ve ilişkisiz hesapların takipten çıkarılmasına yönelik çalışmalar, LinkedIn hesabının gelişimi için son derece önemlidir. LinkedIn platformunun kendine özgü algoritmalarına uygun olarak hareket edilerek kısa sürede hesabın dikkat çekici ve etkileşim gücü yüksek hale gelmesi sağlanır.
Linkedin hesap yönetimi söz konusu olduğunda, hesap gelişim seyrinin belirli aralıklarla incelenmesi gerekmektedir. Markaya yarar sağlanamayan unsurların tespit edilerek çalışma kapsamından çıkartılması için hesap analizlerinin önemi oldukça fazladır. Hesap üzerinden etkileşim gücü yüksek gönderiler oluşturmak üzere hangi unsurların paylaşımlara dahil edilmesi gerektiği de analizler sonucunda belirlenmektedir.
12 aylık LinkedIn hesap yönetimi hizmetleri yeni bir marka oluşturmak ve zirveye taşımak için de faydalı olan bir yönetim hizmetidir. Daha önce LinkedIn platformunda yer almadıysanız 12 aylık yönetim hizmeti kapsamında, LinkedIn ile dikkat çeken bir hesaba sahip olabilirsiniz.

LinkedIn Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Linkedin Hesap Yönetimi hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

LinkedIn Hesap Yönetimi Nedir?

Dünya genelinde profesyonel çalışanların ve kurumsal organizasyonların kullandığı LinkedIn, 630 milyon kullanıcısı ile sosyal medyanın en önemli platformlarından biridir. Ticari ve sosyal amaçlı olarak pek çok kesime hitap eden LinkedIn, kurumsal kimlik gelişimine katkı sağlayan önemli bir oluşumdur. Bugün, hemen her kurumsal oluşumun Linkedin hesabı üzerinden, hitap ettiği kitleyi artırmaya çalıştığı görülmektedir.

LinkedIn üzerinden yüksek düzeyde fayda elde etmek için LinkedIn hesap yönetimi profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Kurumsal kimliğe uygun gönderilerin oluşturulması, paylaşımların doğru zamanda yapılması ve hedeflere yönelik bağlantıların oluşturulması LinkedIn hesap yönetimi için son derece önemlidir. Sürecin en başında kurumsal kimliğe uygun Linkedin sayfa oluşturma çalışmaları yapılmaktadır. Profil ve sayfa oluşturma işlemleri tamamlandıktan sonra hedeflere uygun bir plan belirlenmektedir.

LinkedIn Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

En popüler sosyal medya platformları arasında yer alan LinkedIn üzerinden birbirinden farklı profiller oluşturmak mümkündür. Oluşturulan profile göre hesap yönetim biçimleri değişiklik göstermektedir. LinkedIn hesap yönetimi sonucunda maksimum fayda elde etmek için hesap biçimine uygun çalışmalar yapılmalıdır. Kişisel hesaplarla kurumsal hesapların aynı yöntemlerle idare edilemeyeceğinin bilincinde olmak gerekmektedir. Örneğin, kişisel hesap yönetimi söz konusu olduğunda, hedeflere uygun bağlantıların kurulmasına önem verilmelidir. Bu sayede hesabın doğru bir bağlantı çevresine sahip olması mümkün olmaktadır.

Kurumsal hesap yönetimi için aynı sektörde faaliyet gösteren markaların hareketleri yakından takip edilmelidir. Kurumsal yapıya uygun olmayan hiçbir görsel unsur paylaşımlarda kullanılmamalıdır. Ayrıca markaya zarar verecek bağlantılardan da her zaman için kaçınmak gerekmektedir. Paylaşımlarda kullanılan metinlerin doğru kitleye ulaştırılarak tutundurma girişimlerinin sonuç getirecek şekilde hazırlanmasına özen gösterilmelidir.

LinkedIn Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Profesyonel bir şekilde hazırlanan LinkedIn hesapları ile pek çok hedefe ulaşmak mümkündür. Öncelikle, marka gelişimi hedefleniyorsa hesap üzerinden yapılan paylaşımlarla markanın etkileşim alması sağlanır. Etkileşim alan gönderiler, paylaşımların daha geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı olmaktadır. LinkedIn hesap yönetimi ticari girişimler için de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Daha fazla ürün ya da hizmet pazarlamak isteyen markalar, kapsamlı tanıtım çalışmalarını LinkedIn profilleri üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Bunun dışında, başarılı bir hesap yönetimi ile hedeflere uygun bir bağlantı ağına sahip olmak mümkündür. Doğru bağlantılara sahip olmak, her zaman için markaların ihtiyaç duydukları çevreyi oluşturmak için idealdir. Linkedin yönetimi sayesinde bir markanın sıfırdan en tepeye ulaşması mümkün hale gelmektedir.

LinkedIn Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

LinkedIn hesap yönetimi için birbirinden farklı hesap yönetim seçenekleri bulunmaktadır. İster kısa süreli hesap yönetim planı oluşturularak, ister uzun dönemli çalışmalar yapılarak marka gelişimi sağlanmaktadır. Linkedin hesap yönetimi fiyatları alınacak hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bir projenin standart hesap yönetimi çalışmalarından daha büyük bir bütçeyi gerektirebileceği unutulmamalıdır.

Linkedin sayfa oluşturma ve yönetimi hizmetleri için tasarlanan çalışmalar, hizmet fiyatlarının kesin olarak belirlenmesinde öncü role sahiptir. Sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerinin fiyatını belirlemede, ulaşılmak istenilen hedefler de son derece önemlidir. LinkedIn hesap yönetimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz.

Linkedin Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital platformlar üzerinden hedefleri olanların LinkedIn hesap yönetimi hizmetini almaları tavsiye edilmektedir. Marka gelişimini hedefleyenler, kurumsal kimlik oluşturmak isteyenler, sosyal medyada görünür olmayı hedefleyenler profesyonel Linkedin hesap yönetimi hizmetine ihtiyaç duyan kesimi oluşturmaktadır. Kurumsal kimlik gelişimi hedefleyenler, Linkedin hesabı üzerinden etkili bağlantılar oluşturma çalışmalarına önem vermelidir.

Linkedin üzerinden oluşturulan bağlantılar, markanın daha tanınır hale gelmesini sağlamaktadır. Ticari ya da sosyal hedefleri bulunan gerçek ya da tüzel kişiler Linkedin hesap yönetimi hizmetleri ile mevcut hedeflerine kısa sürede ulaşabilirler. Bunun için kapsamlı ve başarılı hizmet sunan ajanslardan destek almak gerekmektedir.

Creaviser, dijital platformlarda başarı için nelerin yapılması gerektiğini iyi bilen profesyonel çalışanlarıyla en iyi LinkedIn hesap yönetimi hizmetini sunmaktadır.

LinkedIn Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

LinkedIn hesapları, algoritmaların doğru bir şekilde kullanılması ile daha görünür hale gelmektedir. Hesaplar üzerinden rastgele paylaşımlar yapmak, hesabın gelişmesi için etkili sonuçlar sağlamamaktadır. Linkedin hesap yönetimi için etkileşim alabilecek gönderiler oluşturulmalıdır. Bununla birlikte, dikkat çekici gönderilerin hazırlanması kadar bu gönderilerin yüksek etkileşim alabilecek zamanlarda paylaşılması da önemlidir. Ayrıca hesap gelişiminde, markanın ilişkili olduğu bağlantıların tespiti yapılarak hedefe yönelik bağlantıların kurulması gerekmektedir.

Marka gelişiminde bağlantıların hedeflerle ilişkisiz olması, profil gelişimi için zararlıdır. Herhangi bir Linkedin hesabının gelişiminde öncelikle hedeflerin eksiksiz tespiti gerekmektedir. Bunun için ilk olarak, Creaviser ile iletişime geçerek nasıl bir hesap yönetimine ihtiyaç duyduğunuz belirlenmelidir. En iyi Linkedin hesap yönetimi hakkında daha detaylı bilgi almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

linkedin hesap yönetimi hakkında bilinmesi gerekenler