Dijital dünya denildiğinde akla Google’ın gelmesi pek de şaşırtıcı değil. Dünyanın en önemli arama motoru olan Google, 1,5 milyar aktif kullanıcısı ile internet dünyasının en önemli platformu. Yapılan araştırmalara göre gün içerisinde Google üzerinden 3,5 milyar kelime araştırılıyor.

Google hesap yönetimi hizmetleri, Google tarafından sunulan ürünlerin optimal bir şekilde yönetimi anlamına geliyor. Standart bir hesabın profesyonel hale getirilmesi, Google uygulamalarının üst düzeyde idare edilmesi ve amaçlara yönelik aboneliklerin oluşturulması başarılı Google hesap yönetimi ile mümkün oluyor. Creaviser, sürekli güncellenen Google algoritmalarını doğru analiz ederek, Google hesap gelişimini sağlayan bir yönetim hizmeti sunuyor.

Google’ın gelişen dünyasında geri kalmamak için Creaviser’ın Google uzmanları ile iletişime geçmelisiniz.

Google Hesap Yönetimi Avantajları

Google hesaplarının daha verimli bir şekilde yönetilmesi, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyor.

Başarılı Google hesap yönetimi sayesinde:

 • Hesabın daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlamak,
 • Google’ın sunduğu araçları etkili bir şekilde kullanmak,
 • Google hesapları için kullanılan cihazları yönetmek,
 • Google arama motorunda üst sıralarda yer almak,
 • Google reklam yönetimini sağlamak.
Google Hesap Yönetimi Avantajları

Google Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunduğumuz Google Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Keşfet Çalışmaları
 • Ürün İşlemleri
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Harita Konumlama

Google Hesap Yönetimi Genel Özellikleri

Google profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Adwords Yönetimi

Google Adwords yönetimi ile hedeflerinize yönelik reklam stratejileri oluşturabilirsiniz. Hangi kelimelerin ne kadar aranma sıklığına sahip olduğu, Adwords tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Markayla ilişkili olan ve aranma sıklığı olan anahtar kelimeler, marka için reklam oluştururken dikkate alınmalıdır.

Doğru anahtar kelimeleri tespit etmek ve markanın sahip olduğu bütçe doğrultusunda reklamlar hazırlamak için Adwords yönetim hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bütçesi kısıtlı olan markalar, reklam yönetiminde, en optimal hamleleri yapmak zorundadırlar. Adwords yönetimi ile, markanın ilişkili olduğu anahtar kelimeler tespit edilerek reklam stratejilerinde göz önüne alınmaktadır. Bu sayede, çok kısıtlı reklam harcamaları ile markanın yüksek etkileşim alması mümkün olmaktadır.

Adsense Yönetimi

Bir markanın çeşitli gelir kaynaklarına sahip olması, hedefleri için ihtiyaç duyduğu kaynağı sağlamada son derece önemlidir. Google Adsense yönetimi, markaya ait web sitesi ile reklam kazancı elde etmeyi sağlamaktadır. Adsense yönetimi sayesinde, markaya ait web sitesinin, site trafiği artırılmaktadır.

Ziyaretçi trafiği artan bir web sitesinin, reklam geliri getirme potansiyeli artmaktadır. Google Adsense yönetimi, markanın gelir kaynaklarını geliştiren birtakım stratejilerden oluşmaktadır. Doğru Adsense teknikleri uygulandığında, web sitesinin sadece reklam geliri artmaz, aynı zamanda organik trafiği de istikrarlı bir artış gösterir.

Google Trends Kullanımı

Bazı anahtar kelimeler, belirli dönemlerde kullanıcılar tarafından daha yoğun bir şekilde aranırken bazı dönemlerde kullanıcıların önem vermedikleri kelimeler haline gelebilir. Popüler anahtar kelimeleri tespit etmek, web sitesinin trafiğini artırmak için gerekli olan çalışmalardandır. Aslında günümüzde sosyal medya hesaplarının başarısı için, anahtar kelimelerin aranma sıklıkları doğru bilinmelidir.

Google Trends sayesinde, hangi kelimelerin popüler olduğu, hangi kelimelerin ne zaman önem kazandıkları anlaşılabilir. Anahtar kelime tespiti sonucunda; doğru zamanda doğru anahtar kelime kullanımı ile markanın dijital başarısı artırılabilmektedir. Google Trends yönetimi, markanın gelişim sürecinde en çok kullanılan araçlardan bir tanesidir.

Google Search Console Yönetimi

Tüm web sitelerinin eksikliklerini doğru tespit etmek, web sitesinin arama motoru performansını geliştirmek açısından gereklidir. Google Search Console aracı, web sitesinin maksimum düzeyde yapılandırılması için tercih edilmektedir. Web sitesiyle alakalı olarak gerçekleşen tüm verilerin eksiksiz bir şekilde tespit edilmesi, doğru bir strateji belirlemeye yardımcı olmaktadır. Her bir web sitesinin sağlıklı bir yapıya sahip olup olmadığını ortaya koyan Google Search Console, web sitesinin profesyonel bir şekilde yönetimine imkan tanımaktadır.

Google Alerts

Markanızı ilgilendiren gelişmelerden haberdar olmak istemez misiniz? Bunun yolu, Google Alerts aracının doğru kullanılmasından geçmektedir. Markanızla ilişkili olan bir anahtar kelimenin dijital dünyada kullanılması, marka yönetiminde dikkate alınmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz anahtar kelimelerden oluşan içerikler, dijital dünyada yer aldığı anda, Google Alerts ile size bildirim gelmektedir. Bunun için, markanızla ilişkili olan anahtar kelimeleri doğru tespit etmek ve içerik yönetiminde bu kelimelere dikkat etmek gerekmektedir.

Google Pagespeed Insights

Web sitelerinin arama motoru performansına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurların önemli bir tanesi, web sitesinin yüklenme hızıdır. Web siteniz ne kadar hızlı yüklenirse Google tarafından o kadar fazla önemsenmektedir. Web sitesinin sahip olduğu yükleme hızı da Google Pagespeed Insights aracı ile tespit edilmektedir.

Web sitesinin hızını tespit eden Pagespeed Insights aracı, aynı zamanda sitenin hızını artırmak için neler yapılması gerektiğini de ortaya koymaktadır. Google Pagespeed Insights bir markanın web sitesini en iyi duruma getirmek için etkili bir şekilde kullanılmalıdır.

Google Analytics

Google araçları ile yüksek performans elde etmek isteyenlerin kullanması gereken bir diğer önemli araç Google Analytics’tir. Google Analytics, web siteyle ilgili gerçekleşmiş olan pek çok veriyi kayıt altına almaktadır. Bu veriler, web sitesinin trafiğini yakından etkileyen tüm istatistiklerini göstermektedir.

Google Analytics yönetimi ile bir web sitesinin gelişimi için hangi stratejilerin uygulanacağına karar vermek mümkün hale gelir. Bir web sitesinin trafiğini artırarak marka gelişimini en üst seviyeye çıkarmak için Google Analytics profesyonel bir şekilde kullanılmalıdır.

Google Docs

İrili ufaklı tüm şirketler için iş süreçlerini online platformlarda yapmak ve iş sunumlarını dijital gerçekleştirmek önemlidir. Google Docs ile birlikte, bir belge üzerinde nasıl ortaklaşa çalışmalar yapılabileceğinize tanık olabilirsiniz. Google Docs üzerinden güncel belgeler oluşturmak ve bunları dijital dünyaya göndermek mümkündür.

Dijital platformlarda etkileyici bir marka haline gelmek için Google Docs yönetimine önem verilmelidir. Office yazılımları üzerinden oluşturulan belgeler, Google Docs kullanıcıları ile sorunsuz bir şekilde paylaşılmaktadır. Paylaşım ağını hatasız olarak kurmak ve yönetmek, Google Docs ile maksimum faydayı elde etmek için gereklidir.

Google Business

İşletmenizi kapsamlı bir şekilde tanıtmak için Google Business aracı kullanılmalıdır. İşletmenin bulunduğu konumu, Google hesabına tanıtmak için, Google Business yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süreçte, işletme profili oluşturmak ve işletmeyi öne çıkaracak hamleleri uygulamak gerekmektedir.

İşletmeye ait iletişim bilgileri ile birlikte; işletmenin iç ve dış görselleri de işletme hesabında yer almalıdır. Google Business yönetimi, işletmelerin hem dijital hem de gerçek dünyada daha tanınır olmasını sağlamaktadır. Google Business kullanmayan markaların gelişim süreçleri kısıtlı olmaktadır.

Google Gmail

Standart bir mail hesabından beklentileriniz sınırlı olabilir. Ancak Google Gmail sıradan bir mail hesabından fazlasını sunmaktadır. Gmail üzerinden bir marka için reklam yönetimi yapmak mümkündür. Reklam yönetimi ile markalar daha tanınır ve görünür hale gelmektedir.

Gmail, hem kişisel hem de kurumsal kullanıma olanak tanımaktadır. Geniş bir depolama alanı sunduğu için de büyük hacme sahip mailler oluşturulabilir. Google Gmail, POP3 ve IMAP4 protokolleri sayesinde son derece güvenli bir mesajlaşmaya imkan sağlamaktadır.

Google Trusted Stores Yönetimi

Google’ın güvenli olduğunu belirttiği bir markadan kim şüphe duyabilir ki? Özellikle ticari markalar için Google Trusted Stores yönetimi oldukça önemlidir. Trusted Stores aracı, online üzerinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların, kaliteli bir deneyim yaşamalarını hedeflemektedir. Google’ın güvenilir mağazaları arasında yer almak için Google’ın şartlarını kabul etmek gerekmektedir.

Ayrıca bu süreçte, bir markanın güvenilir olduğu da Google’a aktarılabilmelidir. Google hesap yönetimi hizmetleri arasında, Google Trusted Stores çalışmaları da yer almaktadır. Güvenilir mağazalardan kaynaklı olan her sorun karşısında Google, kendini sorumlu olarak addetmektedir.

Google Market Finder

Ticari markaların gelişiminde, doğru pazarlara ulaşabilmek için tüm girişimler yapılmalıdır. Global dünyada markaların ihtiyaç duydukları pazarlara ulaşmak için Google Market Finder yönetimi yararlı sonuçlar sağlamaktadır. Google Market Finder ile saniyeler içerisinde bir markanın faaliyet alanına uygun pazarlara ulaşılmaktadır. Market Finder aracı, bir markanın gelişim sürecindeki önemli araçlar arasında yer almaktadır. Ticari hedefleri olan markaların, Google hesap yönetimi hizmetleri kapsamında Google Market Finder aracına odaklanmaları gerekmektedir.
Google Hesap Yönetimi Süreci

Google Hesap Yönetimi Süreci

En iyi Google hesap yönetimi deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Görüşme: Müşterimizin işletme profili ve mevcut durumunu incelenir.
 2. Analiz: Anahtar kelime araştırması yapılır ve hedef kitle belirlenir.
 3. Profil Yapılandırılması: Google My Business profili oluşturulur veya mevcut profil güncellenir
 4. Bilgi Girişi: İşletme bilgileri, resimler ve diğer içerikler eklenir.
 5. Yayın: Etkileşimli ve interaktif içerikler oluşturulur ve yönetilir.
 6. Reklam Yönetimi: Google reklamları oluşturulur, hedef kitleye ulaşmak için özel reklamlar yayınlanır.
 7. Rapor: Etkileşim ve abone sayısı izlenir, sonuçlar raporlanır.
 8. Güncelleme: Elde edilen bilgiler ile gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır.

Google Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan Google paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Dijital platformlarda henüz yeniyseniz profesyonel bir hesap oluşturarak Google’ın dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Aylık Google hesap yönetimi hizmetleri sayesinde profesyonel niteliklere sahip bir hesap oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Google’ın sunduğu diğer platformları daha yakından tanıyarak işinize yarayacak olanları vakit kaybetmeden profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Google hesabınızda yaşanan gelişmeleri belirli periyotlarla takip ederek hedefinize ulaşmanız için gerekli olan unsurları gözlemleyebilirsiniz. Google aylık hesap yönetimi sayesinde Google hesaplarının kısa sürede gelişimi sağlanmaktadır.

Google hesap yönetimi hizmetleri arasında yer alan orta vadeli programlar kalıcı başarı arayanlara hitap etmektedir. 3 aylık Google hesap yönetimi ile birlikte Google hesabınızın hızlı bir şekilde gelişmesi ve bu gelişimin kalıcı hale gelmesi sağlanmaktadır. Google’ın sunduğu platformlarda, markanıza uygun olanlar belirlenerek profesyonel bir hesap yönetimi sunulmaktadır.

3 aylık olarak sunulan hesap yönetiminde Google hesap gelişimi aylık olarak analiz edilmektedir. Hesabın gelişimi için yararlı olan unsurlar tespit edilerek 3 aylık süre sonunda da izlenmesi gereken gelişim haritası çıkarılmaktadır. Google dünyasında başarı arayan markalar, 3 aylık hesap yönetimi ile hedeflerine yaklaşmaktadır.

Google dünyasında başarıyı kalıcı hale getirmek isteyenler için sunulan bir başka hizmet de 6 aylık Google hesap yönetimi hizmetidir. Aylık olarak hesabın geçirdiği evreler detaylı bir şekilde takip edilmektedir. Markanın yapısına uygun olan unsurlar belirlenerek, bu unsurlar hesabın gelişim sürecine daha yoğun bir şekilde katılmaktadır.

Ayrıca markanın organik yapısına uygun olmayan bileşenler de belirli sürelerle yapılan çalışmalarla belirlenmektedir. Google 6 aylık hesap yönetimi hizmetleri, Google hesaplarının ciddi düzeyde etkileşim alacak hale gelmesini sağlamaktadır.

Google hesap yönetimi hizmetleri arasında yer alan en kapsamlı hizmet 12 aylık yönetim planıdır. Bir hesabın sıfırdan oluşturulmasından başlayan hizmet, hesabın hedeflenen düzeye ulaşmasına kadar devam etmektedir.

Ayrıca Google hesabının devamlı olarak başarılı olmasını sağlayan unsurlar da aylık yapılan analizlerle belirlenmektedir. Arama motoru performansı için gerekli olan çalışmalar, 12 aylık Google hesap yönetimi hizmetleri kapsamında titizlikle yapılmaktadır. Bununla birlikte, Google’da yer alan uygulamalar markanın yapısına uygun düştüğü ölçüde ayarlanmaktadır. Markanın gelişimi için gerekli olan tüm çalışmalar 12 aylık Google hesap yönetimi kapsamında sunulmaktadır.

Google Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Google Hesap Yönetimi hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Google Hesap Yönetimi Nedir?

Google pek çok hizmeti bünyesinde barındıran özel bir platform. Google hesap yönetimi de çok sayıda hizmetin tek bir hesap üzerinden yönetimini sağlayan hizmetlerden oluşuyor. Başarılı hesap yönetim hizmetleri sayesinde dijital platformlarda daha görünür hale gelmek mümkün. Bilindiği gibi Google, arama motoru aracılığıyla sosyal medya hesaplarının ve web sitelerinin etkileşim almalarını daha kolay hale getirmekte.

Bunun için Google hesaplarının hatasız bir şekilde oluşturulması ve Google algoritmalarına uygun hareket edilmesi gerekiyor. Google tarafından sunulan tüm hizmetlerin kendine özgü özellikleri mevcut. Bu özelliklere göre uygulamalar için detaylı çalışmaların yapılması son derece önemli. Google için herhangi bir hesabın güncel olması ve Google algoritmalarına uygun olarak yönetilmesi gerekiyor.

Google Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

Google hesap yönetimi ile gmail hesap açma hizmetlerinden çok daha fazlasını elde edersiniz. Ticari bir işletmeniz mevcutsa Google tarafından sunulan reklam platformları sizin adınıza profesyonel olarak yönetilir. Google Business ile arama motorları ve müşteri nezdindeki görünürlüğünüz hızlı bir şekilde artar.

Ayrıca sosyal medya hesapları ile entegre bir şekilde çalışılarak sosyal medya hesaplarınızın çok daha fazla oranda etkileşim almaları da sağlanır. Google hesap yönetimi örnekleri faaliyet gösterilen sektöre uygun olarak sunulmaktadır. Öncelikle ulaşılmak istenilen hedefler somut olarak ortaya koyulur. Daha sonra, hedeflere ulaşmak için nasıl bir programın uygulanması gerektiği belirlenmektedir.

En iyi Google hesap yönetimi örnekleri için Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Google, sunduğu birbirinden farklı platformlar ile dijital dünyada hedefleri olan herkese yardımcı olmaktadır. Google hesap yönetimi hizmetleri sayesinde:

 • Dijital platformlarda daha görünür hale gelmek,
 • Sosyal medya hesaplarının etkileşim gücünü artırmak,
 • Ticari hedeflere kısa sürede ulaşmak,
 • Marka tanınırlığını artırmak,
 • Uygun bütçelerle dikkat çekici reklamlar sunmak,
 • Arama motorlarında üst sıralarda yer almak mümkündür.

Google hesap yönetimi faydaları dijital platformlarda zirveyi hedefleyenlere sayısız avantajlar sunmaktadır. Google’ın algoritmalarına uygun hamleler yapılarak Google’ın sunduğu platformlarda en iyi performansı sergilemek mümkündür. Bunun için Google uzmanlarından destek almak gerekmektedir.

Creaviser en başarılı Google uzmanlarıyla profesyonel bir Google hesap yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Google Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biri olan Google’ın pek çok alanda sunduğu sayısız hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler arasından marka hedeflerine uygun olan hizmetlerin alınması yeterlidir. Google profil yönetimi için hizmet sınırları da marka hedefleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Google hesap yönetimi fiyatları alınan hizmetin sınırlarına ve projenin kapsamına göre ortaya koyulmaktadır. Google hesaplarının sıfırdan oluşturulmasıyla başlayan hizmetler, Google’ın sunduğu tüm platformların profesyonel bir şekilde yönetilmesine kadar devam etmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz Google hizmetlerini belirlemek için Creaviser ile görüşebilirsiniz. Böylece makul bütçelerle Google hesaplarınızın profesyonel bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Creaviser, sektördeki en iyi Google hesap yönetimi fiyatları karşılığında, dijital dünyada fark yaratmanızı garantiler.

Google Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

İster dijital platformlarda ister reel dünyada hedefleriniz olsun artık Google’ı profesyonel bir şekilde kullanamıyorsanız başarı elde etme şansınız oldukça düşüktür. Google hesap yönetimi hizmetleri ile markanızla ilgili tüm hedeflere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun için Google algoritmalarına uygun hamleleri düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Google sunduğu pek çok hizmeti sürekli olarak güncellediğinden, Google yeniliklerine uygun olarak hareket edilmelidir. Creaviser, Google uzmanları tarafından güncel gelişmeleri takip ederek Google hesaplarının dijital platformlarda görünür olmalarını sağlamaktadır.

Gerekli olan stratejileri marka bazında belirleyerek nelerin marka yapısına uygun olduğunu ortaya koymaktadır. Dijital platformlarda zirveye ulaşmak için vakit kaybetmeden Creaviser ile iletişime geçmelisiniz.

Google Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Google hesap yönetimi hizmetleri markaların gelişiminde hayati öneme sahip olan hizmetler arasında yer almaktadır. Dijital dünyada Google’ın tartışmasız hakimiyetinin olduğu kabulüyle, kullanıcılar tarafından Google algoritmalarına uygun hamleler yapılmalıdır. Bununla birlikte; Google hesap yönetimi için Google’ın güncel değişiklikleri dikkate alınarak yenilikler, markanın dijital hesaplarında eksiksiz biçimde uygulanmalıdır.

Sosyal medya hesaplarının etkileşim almasında da önemli rolü olan Google, profesyonel hesap yönetim hizmetlerini günümüzde zorunlu kılmaktadır. Google profil yönetimi hizmetleri, markanızın rakiplere nazaran gözle görülür bir biçimde gelişimine imkan tanır. Kısa sürede markanızın etkileşim gücü artar ve bu sayede tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Google hesap yönetimi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Google Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler