Dijital dünya denildiğinde akla Google’ın gelmesi pek de şaşırtıcı değil. Dünyanın en önemli arama motoru olan Google, 1,5 milyar aktif kullanıcısı ile internet dünyasının en önemli platformu. Yapılan araştırmalara göre gün içerisinde Google üzerinden 3,5 milyar kelime araştırılıyor.

Google hesap yönetimi hizmetleri, Google tarafından sunulan ürünlerin optimal bir şekilde yönetimi anlamına geliyor. Standart bir hesabın profesyonel hale getirilmesi, Google uygulamalarının üst düzeyde idare edilmesi ve amaçlara yönelik aboneliklerin oluşturulması başarılı Google hesap yönetimi ile mümkün oluyor.

Creaviser, sürekli güncellenen Google algoritmalarını doğru analiz ederek, Google hesap gelişimini sağlayan bir yönetim hizmeti sunuyor. Google’ın gelişen dünyasında geri kalmamak için Creaviser’ın Google uzmanları ile iletişime geçmelisiniz.

Google Hesap Yönetimi Avantajları

Google hesaplarının daha verimli bir şekilde yönetilmesi, sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyor. Başarılı Google hesap yönetimi sayesinde:

 • Güvenlik düzeyi yüksek bir hesaba sahip olmak,
 • Hesabın daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlamak,
 • Google’ın sunduğu araçları etkili bir şekilde kullanmak,
 • Google hesapları için kullanılan cihazları yönetmek,
 • Google arama motorunda üst sıralarda yer almak,
 • Google reklam yönetimini sağlamak,
 • Google ile ilgili tüm hedeflerinize kısa sürede ulaşmak mümkündür.

En iyi Google hesap yönetimi avantajları için Creaviser’ın profesyonelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram hesap yönetimi markanıza neler katar

Google Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunduğumuz Google Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Keşfet Çalışmaları
 • Ürün İşlemleri
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Facebook Entegrasyonu

Google Hesap Yönetimi Genel Özellikleri

Google profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Optimizasyon Çalışması

Optimizasyon çalışmalarından beklenen, hesabın kısa süre içerisinde takipçi sayısını artıracak ve yeterli etkileşimi alacak duruma gelmesidir. Bu anlamda, bir Instagram hesabı için doğru hedef kitleye ulaşmak önemlidir. Doğru hedef kitleye ulaştıracak tüm çalışmalar, Instagram hesabının gelişimine katkı sağlamaktadır.

Sektör Analizi

Instagram hesaplarının gelişim sürecinde sektör analizi yapmak önemlidir. Aynı sektörde birden çok hesapla rekabet içerisinde bulunuyorsanız sektörün beklentilerini tam anlamıyla karşılamanız gerekiyor. Bu nedenle sektör analizi yaparak mevcut durum ortaya koyulmalı ve Instagram hesabının gelişimi için gerekli önlemler alınmalıdır.

Rakip Analizi

Aynı sektörde faaliyet gösteren Instagram hesapları için rakip analizleri ihtiyaç duyulmaktadır. Rakip analizi, öne çıkan bir hesabın bunu nasıl başardığını ortaya koymaktadır. Bir nevi, başarıya giden yolları açığa çıkarmaktadır. Aynı sektördeki herhangi bir Instagram hesabını öne çıkarabilen unsurlar sıradan bir hesaba da fayda sağlayabilir.

İçerik Planlaması

Instagram hesabı üzerinden gelişi güzel yapılan paylaşımların etkili sonuçlar vermediğini söyleyebiliriz. Bir hesabın gelişim göstermesi için içerik planlaması zorunludur. Yani ne zaman, nelerin paylaşılacağı önceden planlanmalıdır. Hesap üzerinden yapılan paylaşımların zamanı aynı olmalı ve aynı aralıklarla paylaşımlar yapılmalıdır. Bu şekilde titiz bir anlayışla yapılan paylaşımlar etkili sonuçlar sağlayacaktır.

Geri Dönüş İşlemleri

Instagram hesap yönetiminde, takipçilerin iletişim taleplerini karşılıksız bırakmamak gerekir. Bu durum, hedef kitlenin, takip ettikleri hesaba olan bağlılığını artırmaktadır. Bu amaçla, DM üzerinden gönderilen mesajlara verilen cevaplar kadar yorumlara yapılan dönüşler de önemlidir. Bu durum, ticari Instagram hesapların yönetimi sırasında ürün ya da hizmete yönelik tüketici merakını gidermek için de ideal olmaktadır.

Organik Takipçi / Beğeni / Yorum

Bir Instagram hesabının en önemli amacı daha çok kesime ulaşabilmektir. Bunun yolu da organik takipçi elde etmektir. Organik takipçiler, takip ettikleri hesabın, yalnızca takipçi sayısını artırmakla kalmaz, hesap hareketlerine tepkiler de verirler. Örneğin, paylaşılan bir postun beğenilmesi ya da postun altına paylaşımla alakalı bir yorum yapılması organik takipçilerin eylemleri arasında yer almaktadır.

Hashtag Çalışması

Bir gönderinin, hedef kitle tarafından görünür olması önemlidir. Bunun en kolay yolu da doğru hashtag kullanımından geçmektedir. Instagram hesabından paylaşılan herhangi bir post ile ilgili olan belli sayıda etiket kullanılmalıdır. Bu durum, web sitesindeki SEO çalışmalarına benzetilebilir. Sosyal medyada görünür olmanın yolu, doğru hashtag kullanmaktan geçmektedir. Bununla birlikte, hashtag kullanımı ile ilişkili önemli teknikler bulunmaktadır.

Etkileşim Çalışmaları

Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderilerin istatistikleri dikkatli bir şekilde izlenmelidir. Çünkü bu tür bir çalışma, hesabın daha başarılı istatistiklere sahip olması için gereken verileri sağlamaktadır. Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderilere yapılan yorumlar, alınan beğeniler, izlenme sayıları ve takipçi artışları etkileşim çalışmaları sonucunda meydana gelmektedir.

Takip Etme ve Takipten Çıkma

Takipçi sayısının fazla olması, Instagram hesapları için önemli bir başarı göstergesidir. Ancak takipçi sayısının fazla olması, hesabın başarılı bir şekilde yönetildiğini tek başına göstermez. Bir hesabın başarısını yansıtan çok sayıda unsur bulunmaktadır. Instagram hesap yönetiminde takipçilerin niteliği de oldukça önemlidir. Hesabın, kendi amacıyla alakası olmayan hesaplar tarafından takip edilmesi, hesabın gelişimi için zararlı bir durumdur.

Aylık Rapor Sunumu

Instagram hesap yönetiminde durum analizleri yapmak gerekmektedir. Bu amaçla, hesap üzerinde yaşanan gelişmelerin aylık olarak verilerle sunulması önemlidir. Bu durum, hangi unsurların doğru, hangilerinin hatalı yapıldığı konusunda bilgi vermektedir. Aylık olarak hazırlanan raporlara göre, hesap yönetiminin ihtiyaç duyduğu acil önlemler alınabilir.

Entegrasyon İşlemleri

Facebook ve Instagram hesaplarının bir arada kullanılması, bir postun aynı anda birden çok hesapta paylaşımına olanak sağlamaktadır. Instagram ve Facebook hesaplarını aynı anda kullananlar için entegrasyon işlemleri yapılmalıdır. Bu sayede tek bir paylaşım ile çok sayıda etkileşim alma imkanı oluşmaktadır.

Özel Tasarım Çalışmaları

Bir Instagram hesabının gelişimine yönelik çalışmalar, belirli bir süre sonra olumlu sonuçlar verecektir. Bu tür çalışmalardan olumlu sonuçlar almanın ilk kuralı, çalışmaların istikrarlı olarak yapılmasıdır. Bunun dışında, Instagram hesaplarının özel tasarımlara sahip olması da hesabın gelişim potansiyeline etki etmektedir. Instagram hesabının, hizmet alıcısının kimliğine uygun olarak tasarlanmasına önem verilmelidir.
Instagram profil yönetimi süreci

Google Hesap Yönetimi Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan bir Google Hesap Yönetimi için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef Kitle Analizi
 3. Çalışma akışının takdim edilmesi
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 6. Görsel tasarımların oluşturulması
 7. Bilgi ve içeriğin paylaşımı
 8. Genel performans kontrolü
 9. Strateji geliştirmeleri
 10. Google projesinin teslim edilmesi

Google Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan Google paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Dijital platformlarda henüz yeniyseniz profesyonel bir hesap oluşturarak Google’ın dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Aylık Google hesap yönetimi hizmetleri sayesinde profesyonel niteliklere sahip bir hesap oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Google’ın sunduğu diğer platformları daha yakından tanıyarak işinize yarayacak olanları vakit kaybetmeden profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Google hesabınızda yaşanan gelişmeleri belirli periyotlarla takip ederek hedefinize ulaşmanız için gerekli olan unsurları gözlemleyebilirsiniz. Google aylık hesap yönetimi sayesinde Google hesaplarının kısa sürede gelişimi sağlanmaktadır.

Google hesap yönetimi hizmetleri arasında yer alan orta vadeli programlar kalıcı başarı arayanlara hitap etmektedir. 3 aylık Google hesap yönetimi ile birlikte Google hesabınızın hızlı bir şekilde gelişmesi ve bu gelişimin kalıcı hale gelmesi sağlanmaktadır. Google’ın sunduğu platformlarda, markanıza uygun olanlar belirlenerek profesyonel bir hesap yönetimi sunulmaktadır.

3 aylık olarak sunulan hesap yönetiminde Google hesap gelişimi aylık olarak analiz edilmektedir. Hesabın gelişimi için yararlı olan unsurlar tespit edilerek 3 aylık süre sonunda da izlenmesi gereken gelişim haritası çıkarılmaktadır. Google dünyasında başarı arayan markalar, 3 aylık hesap yönetimi ile hedeflerine yaklaşmaktadır.

Google dünyasında başarıyı kalıcı hale getirmek isteyenler için sunulan bir başka hizmet de 6 aylık Google hesap yönetimi hizmetidir. Aylık olarak hesabın geçirdiği evreler detaylı bir şekilde takip edilmektedir. Markanın yapısına uygun olan unsurlar belirlenerek, bu unsurlar hesabın gelişim sürecine daha yoğun bir şekilde katılmaktadır.

Ayrıca markanın organik yapısına uygun olmayan bileşenler de belirli sürelerle yapılan çalışmalarla belirlenmektedir. Google 6 aylık hesap yönetimi hizmetleri, Google hesaplarının ciddi düzeyde etkileşim alacak hale gelmesini sağlamaktadır.

Google hesap yönetimi hizmetleri arasında yer alan en kapsamlı hizmet 12 aylık yönetim planıdır. Bir hesabın sıfırdan oluşturulmasından başlayan hizmet, hesabın hedeflenen düzeye ulaşmasına kadar devam etmektedir.

Ayrıca Google hesabının devamlı olarak başarılı olmasını sağlayan unsurlar da aylık yapılan analizlerle belirlenmektedir. Arama motoru performansı için gerekli olan çalışmalar, 12 aylık Google hesap yönetimi hizmetleri kapsamında titizlikle yapılmaktadır. Bununla birlikte, Google’da yer alan uygulamalar markanın yapısına uygun düştüğü ölçüde ayarlanmaktadır. Markanın gelişimi için gerekli olan tüm çalışmalar 12 aylık Google hesap yönetimi kapsamında sunulmaktadır.

Google Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Google Hesap Yönetimi hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Google Hesap Yönetimi Nedir?

Google pek çok hizmeti bünyesinde barındıran özel bir platform. Google hesap yönetimi de çok sayıda hizmetin tek bir hesap üzerinden yönetimini sağlayan hizmetlerden oluşuyor. Başarılı hesap yönetim hizmetleri sayesinde dijital platformlarda daha görünür hale gelmek mümkün. Bilindiği gibi Google, arama motoru aracılığıyla sosyal medya hesaplarının ve web sitelerinin etkileşim almalarını daha kolay hale getirmekte.

Bunun için Google hesaplarının hatasız bir şekilde oluşturulması ve Google algoritmalarına uygun hareket edilmesi gerekiyor. Google tarafından sunulan tüm hizmetlerin kendine özgü özellikleri mevcut. Bu özelliklere göre uygulamalar için detaylı çalışmaların yapılması son derece önemli. Google için herhangi bir hesabın güncel olması ve Google algoritmalarına uygun olarak yönetilmesi gerekiyor.

Google Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

Google hesap yönetimi ile gmail hesap açma hizmetlerinden çok daha fazlasını elde edersiniz. Ticari bir işletmeniz mevcutsa Google tarafından sunulan reklam platformları sizin adınıza profesyonel olarak yönetilir. Google Business ile arama motorları ve müşteri nezdindeki görünürlüğünüz hızlı bir şekilde artar.

Ayrıca sosyal medya hesapları ile entegre bir şekilde çalışılarak sosyal medya hesaplarınızın çok daha fazla oranda etkileşim almaları da sağlanır. Google hesap yönetimi örnekleri faaliyet gösterilen sektöre uygun olarak sunulmaktadır. Öncelikle ulaşılmak istenilen hedefler somut olarak ortaya koyulur. Daha sonra, hedeflere ulaşmak için nasıl bir programın uygulanması gerektiği belirlenmektedir.

En iyi Google hesap yönetimi örnekleri için Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Google, sunduğu birbirinden farklı platformlar ile dijital dünyada hedefleri olan herkese yardımcı olmaktadır. Google hesap yönetimi hizmetleri sayesinde:

 • Dijital platformlarda daha görünür hale gelmek,
 • Sosyal medya hesaplarının etkileşim gücünü artırmak,
 • Ticari hedeflere kısa sürede ulaşmak,
 • Marka tanınırlığını artırmak,
 • Uygun bütçelerle dikkat çekici reklamlar sunmak,
 • Arama motorlarında üst sıralarda yer almak mümkündür.

Google hesap yönetimi faydaları dijital platformlarda zirveyi hedefleyenlere sayısız avantajlar sunmaktadır. Google’ın algoritmalarına uygun hamleler yapılarak Google’ın sunduğu platformlarda en iyi performansı sergilemek mümkündür. Bunun için Google uzmanlarından destek almak gerekmektedir.

Creaviser en başarılı Google uzmanlarıyla profesyonel bir Google hesap yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Google Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biri olan Google’ın pek çok alanda sunduğu sayısız hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler arasından marka hedeflerine uygun olan hizmetlerin alınması yeterlidir. Google profil yönetimi için hizmet sınırları da marka hedefleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Google hesap yönetimi fiyatları alınan hizmetin sınırlarına ve projenin kapsamına göre ortaya koyulmaktadır. Google hesaplarının sıfırdan oluşturulmasıyla başlayan hizmetler, Google’ın sunduğu tüm platformların profesyonel bir şekilde yönetilmesine kadar devam etmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz Google hizmetlerini belirlemek için Creaviser ile görüşebilirsiniz. Böylece makul bütçelerle Google hesaplarınızın profesyonel bir şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Creaviser, sektördeki en iyi Google hesap yönetimi fiyatları karşılığında, dijital dünyada fark yaratmanızı garantiler.

Google Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

İster dijital platformlarda ister reel dünyada hedefleriniz olsun artık Google’ı profesyonel bir şekilde kullanamıyorsanız başarı elde etme şansınız oldukça düşüktür. Google hesap yönetimi hizmetleri ile markanızla ilgili tüm hedeflere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun için Google algoritmalarına uygun hamleleri düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Google sunduğu pek çok hizmeti sürekli olarak güncellediğinden, Google yeniliklerine uygun olarak hareket edilmelidir. Creaviser, Google uzmanları tarafından güncel gelişmeleri takip ederek Google hesaplarının dijital platformlarda görünür olmalarını sağlamaktadır.

Gerekli olan stratejileri marka bazında belirleyerek nelerin marka yapısına uygun olduğunu ortaya koymaktadır. Dijital platformlarda zirveye ulaşmak için vakit kaybetmeden Creaviser ile iletişime geçmelisiniz.

Google Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Google hesap yönetimi hizmetleri markaların gelişiminde hayati öneme sahip olan hizmetler arasında yer almaktadır. Dijital dünyada Google’ın tartışmasız hakimiyetinin olduğu kabulüyle, kullanıcılar tarafından Google algoritmalarına uygun hamleler yapılmalıdır. Bununla birlikte; Google hesap yönetimi için Google’ın güncel değişiklikleri dikkate alınarak yenilikler, markanın dijital hesaplarında eksiksiz biçimde uygulanmalıdır.

Sosyal medya hesaplarının etkileşim almasında da önemli rolü olan Google, profesyonel hesap yönetim hizmetlerini günümüzde zorunlu kılmaktadır. Google profil yönetimi hizmetleri, markanızın rakiplere nazaran gözle görülür bir biçimde gelişimine imkan tanır. Kısa sürede markanızın etkileşim gücü artar ve bu sayede tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Google hesap yönetimi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Instagram hesap yönetimi hakkında merak edilenler