Müşterilerimizin gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, marka değerini artırmaya odaklı en iyi yazılım projelerini geliştiriyoruz. Bir marka için yazılım avantajları iş süreçlerinin tüm aşamalarında kendini göstermektedir. Creaviser, ekibindeki her biri alanında uzman en iyi yazılımcılar ile markaların ihtiyaç duydukları projeleri başarılı bir şekilde tasarlamaktadır. İşletmenizi büyütmeye yardımcı olan web yazılım, mobil yazılım ve intranet yazılım uygulamalarından ihtiyacınız olanı özel olarak hazırlıyoruz.

Eğer siz de yazılım hizmetleri içinde en iyisine ihtiyaç duyuyorsanız, deneyimli yazılım mühendislerinden oluşan ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Yazılım Avantajları

Yazılım, dijitalleşen dünyanın en değerli alanlarından bir tanesi ve bütün markaların ihtiyacıdır. Günümüzde markanızı büyütmek için yazılım çözümlerine başvurmanız bir seçimden çok zorunluluktur.

Markanıza katkı sağlayan başarılı bir yazılım avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Markanın değerini hızlı bir şekilde artırır,
 • Markanın sunduğu hizmetlere daha rahat ulaşma imkanı tanır,
 • İş süreçlerini pratik hale getirir,
 • İş takibinin hatasız gerçekleşmesini sağlar,
 • Firmaların satış hacmine destek olur,
 • Mobilleşmeyi imkan tanır,
 • Verimliliği üst düzeye çıkarır,
 • Maliyetleri düşürür.
yazılım markanıza neler katar

Yazılım İçerik Özellikleri

Geliştirdiğimiz her projede en iyi yazılım deneyimini yaşamanız için tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir alanlar sunuyoruz.

 • Animasyon Alanları
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sınırsız Ürün Yükleme
 • Banner Alanları
 • Listeleme Bölümleri
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Site İçi Arama
 • E-Ticaret Sistemi
 • Foto Galeri
 • Google Haritalar
 • Üyelik Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Veri Alanları
 • Özel İstekler
 • Katmanlı Kategori
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Video Galeri
 • Üyelik Sistemi

Yazılım Özellikleri

Yazılım projelerimizde standart olarak sunduğumuz temel özelliklere göz atın.

İhtiyaçlara Yönelik

Bilgisayar yazılımlarına başvurmanın temelinde ihtiyaçlara cevap vermek vardır. Siz de ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüm istiyorsanız Creaviser ile bu konuda en ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz. Planlama ve tasarım aşamalarında sizlerden gelen taleplere en uygun seçenekleri belirliyoruz. Sonrasında kaliteden ödün vermeyecek seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Güvenilir Yapı

Veri güvenliği ve markanın sorumlulukları düşünüldüğünde yazılımların güvenlik beklentilerini karşılaması şarttır. Bu doğrultuda gerekli alt yapıyı oluşturan Creaviser, müşterilerine güvenilir bir ortam sunar. Özellikle de yazılımın kalitesini destekleyen güvenilir yapı sayesinde veri güvenliğinin sağlanması mümkündür.

Kişiye Özel Seçenekler

Marka kimliğini yansıtan üstelik sadece işinize yarayacak özelliklere sahip bir yazılıma sahip olabilirsiniz. Gereksiz detaylarla kafa karıştıracak bir yazılımlar yerine sade, amaca yönelik ve kullanıcısını çok yormayacak bir yazılımlar idealdir. Creaviser olarak söz konusu beklentinize cevap vermek adına harekete geçiyor ve sizlere kusursuzluğu vaat ediyoruz.

Esnek Özellikler

Yazılım çözümlerinin tek düze olması ve özelliklerinin değiştirilememesi karşılaşılabilecek en ciddi sorunlardan bir tanesi olabilir. Böylesi bir durum sadece memnuniyeti düşürmekle kalmayacak aynı zamanda ihtiyaca cevap vermeyen bir hizmetle karşılaşmanıza da neden olacaktır. Creaviser olarak esnek ve müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirilebilen yazılımlar sunuyoruz. Böylelikle değişen şartlara göre yazılımın da değişmesine imkân tanıyoruz.

Entegrasyonlar

Markanızın hizmet sunduğu sektör de dikkate alınarak farklı yapılarla entegrasyon mümkün olmalıdır. Özellikle kargo, ödeme ve diğer pek çok entegrasyon seçenekleri yazılımın vazgeçilmezleri arasındadır. Söz konusu durumu göz ardı etmek yazılımda değişiklik ve sorunları da beraberinde getirecektir. Sorunlardan uzak durmak ve en özel bilgisayar yazılımı alternatiflerine imkân sağlamak adına siz de Creaviser tercihinde bulunmalısınız!

Güncellenebilir Yapı

Yazılımın çağa ayak uydurması tüketici beklentilerinin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Bu nedenle de değişen şartlara uyum sağlamak adına kesinlikle güncellenebilecek bir yazılım tasarlanmalıdır. Creaviser olarak hem güncel hem de ihtiyaçlara cevap veren bir çözüm sunarak kaliteden yana taviz vermiyoruz. Üstelik ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun yazılımlarla sektörün öncüleri arasında yer almanızı da sağlıyoruz.

Kullanışlı Yapı

Yazılımın teknik anlamda kusursuzluğu kadar işlevsel açıdan da tatmin edici olması oldukça değerlidir. Zira kullanıcıya hitap etmeyen bir yazılımın teknik başarısı kusurlu bir durumu da beraberinde getirecektir. Ciddi bir bütçe ayırarak zaman harcadığınız yazılım projenizin kullanıcı odaklı olmasına da mutlaka özen göstermelisiniz. Creaviser ayrıcalıkları ile profesyonel bir yaklaşımla tanışmayı ihmal etmemelisiniz.

Tasarım Bütünlüğü

Web yazılımlar, mobil uygulamalar ya da daha farklı alternatiflerle çözüm üretecek olan bir alan olan yazılımda görselliği göz ardı etmek çok ciddi bir sorundur. Böylesi bir sorunun ortaya çıkarabileceği problemleri ortadan kaldırarak beklentilerinize fazlasıyla cevap veriyoruz. Creaviser kalitesini sadece sözde değil özde hissetmenize de olanak tanıyoruz.

Basit Kod Kullanımı

Kodlamanın basit ve kullanışlı olmasını sağlamak yazılımla alakalı karşı karşıya kalınacak bütün sorunları ortadan kaldıracaktır. Basitliği yakalarken kusursuzluğu da elde etmenin size getireceği ayrıcalıklara Creaviser ile ulaşabilirsiniz. Uzman kadrosu ve kaliteli bakış açısıyla Creaviser fark yaratacak çözümler vaat eder.
yazılım proje süreci

Yazılım Süreci

En iyi yazılım deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Analiz: Müşterimizin ihtiyaçları ve beklentilerini belirlemek için görüşme gerçekleştirilir.
 2. Tasarım: Sistem tasarımı hazırlanır ve müşterimize sunulur.
 3. Geliştirme: Yazılım geliştirilir ve gerekli olan revizyonlar uygulanır.
 4. Test: Yazılımın testleri ve varsa hata düzeltmeleri yapılır.
 5. Yayımlama: Müşterimizin onayı alınır ve yayınlanır.
 6. Eğitim: Yazılımın kullanımı ve yönetimi ile ilgili eğitimler verilir.
 7. Bakım ve destek: Periyodik olarak yazılımın performansını ve verimliliğini artırmak için optimizasyonlar yapılır.

Yazılım Hizmetleri

Bilgisayar yazılımlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda en güncel teknolojilerle geliştiriyoruz.

Bilişim dünyasında yaşanan gelişmeler, web yazılımları son derece önemli hale getirdi. Web yazılım çözümleri ile dijital dünyada adınızdan söz ettirmek istiyorsanız başarılı bir yazılıma ihtiyacınız bulunuyor.

Creaviser ihtiyaç duyduğunuz en iyi web yazılımları hizmetlerini sizin için tasarlayarak dijital dünyaya sunuyor.

Web yazılım ihtiyaçları her organizasyon için aynı değil. İhtiyaç duyulan yazılım kadar yazılımın özellikleri de önemli. Bu nedenle Creaviser’ın tecrübeli yazılım ekibinden destek alarak başarınızı artırabilirsiniz.

En iyi web yazılım hizmetleri sunmak için Creaviser yardıma hazır!

İntranet yazılım hizmetleri ile kurum içi iletişimi kusursuz olan organizasyonların kendi sektörlerinde zirvede yer aldıklarını biliyor muydunuz? İntranet yazılımlar kurum içindeki iletişimi kusursuz hale getiriyor. Başarılı bir tasarıma sahip intranet yazılımları ile kurumsal gelişiminizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İntranet yazılımlar, kurumsal organizasyonlarda görülen iletişim kopukluğunu ortadan kaldıran en iyi teknolojilerden biridir. Yönetsel alanda Max Messmer tarafından yapılan bir çalışmada, yöneticilerin 1 yıl içerisinde toplam zamanlarının %18’ini çalışanları arasındaki çatışmaları çözmek için harcadığı tespit edildi. Yapılan çalışmalar, kurumsal organizasyonların başarılarını artıran en önemli unsurun iletişim olduğunu ortaya koyuyor. Creaviser, iş sürecinizdeki başarıyı zirveye taşıyacak en iyi intranet yazılım çözümleri ile her zaman yanınızda!

Mobil yazılımlar hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz yazılımlar. Bu ihtiyaç, organizasyonlar için de oldukça önemli.

Faaliyet konunuza yönelik olarak başarılı bir mobil yazılıma sahip olmak istemez misiniz?

Düşünsenize, iş süreçlerinizde size yardımcı olacak bu yazılımlarla başarınızı hızla artırabilirsiniz. Kurumsal ya da kişisel marka gelişiminde artık mobil uygulama geliştirme hizmetlerinin önemi göz ardı edilemeyecek düzeyde. Hatasız bir mobil uygulama geliştirme hizmeti ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Creaviser, mobil yazılım hizmeti ile sizi zirveye taşımakta ısrarcı. En iyi mobil uygulama geliştirme çözümleri ile Creaviser, başarınızı şansa bırakmıyor.

Kurumsal kimlik ve marka gelişimi için özel yazılımlar son derece faydalı çözümler sunuyor. Üstelik donanımlı bir özel yazılım, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun özellikleriyle iş süreçlerinizi daha verimli hale getiriyor.

Bir özel yazılım tasarımından neler beklemelisiniz?

Özel yazılımlar, kurumsal hedeflere ulaştıran özelliklere sahip olmalı. Ayrıca basit bir kullanıcı ara yüzü ile pratik bir kullanıcı deneyimi sunmalı. O halde, en iyi özel yazılım çözümleri için başarılı çalışmalar sunan Creaviser ile iletişime geçmelisiniz. Özel yazılım hizmetleri ile hedeflerinize ulaşmanız için Creaviser, profesyonel bir destek sunuyor.

Yazılım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bilgisayar yazılımları hakkında merak edilen, sık sorulan sorular ve cevaplarını sizler için aşağıda sıraladık.

Yazılım Nedir?

Farklı görevleri yerine getirmek için tasarlanmış elektronik cihazların birbirleriyle konuşmasını ve uyumunu sağlayan makine komutlarına yazılım denir.

Belirli komutlar aracılığıyla elektronik cihazların yönetimini mümkün kılan yazılımlar, günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Bilgisayarların ya da elektronik cihazların sahip oldukları donanımların teknik biçimde nasıl hareket edecekleri yazılım yönetimiyle gerçekleşmektedir. Herhangi bir programın tasarımı aşamasında tercih edilebilecek çok sayıda yazılım dili bulunmaktadır. Yazılımın amaçlarına uygun olarak bir kodlama dili seçilerek yazılım çalışmalarına başlanmaktadır.

Dijital platformlarda başarı hedefleyenlerin, markanın amaçlarına uygun yazılımlara ihtiyaçları vardır. İster web sitesinin kodlanmasında isterse mobil bir uygulamanın üretilmesinde yazılımların özgün bir biçimde tasarımına ihtiyaç bulunmaktadır. Standart bir yazılım aracılığıyla pek çok amaca ulaşmak mümkündür. Başarılı yazılımlar sayesinde elektronik cihazlar birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

Sürecin en başında; ihtiyaç duyulan yazılım özellikleri detaylı belirlenerek, kapsamlı bir tasarım planı yapılmalıdır. Markanın iş süreçlerine önemli katkılar sağlayan yazılımlar, markanın iş yönetimine destek olmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılımın teknik ve görsel tasarımı oldukça önemlidir. Bu süreçte Creaviser en iyi yazılım tasarımını gerçekleştirmektedir.

Yazılım Örnekleri Nelerdir?

Çok sayıda yazılım diliyle, birbirinden farklı yazılım örnekleri oluşturmak mümkündür. İster web tabanlı yazılımlar isterse mobil yazılımlar tasarlayarak dijital dünyada söz sahibi olmak mümkündür. Bilgisayar yazılımlarının tasarım sürecinde, hangi işletim sistemine yönelik bir program üretileceği önemlidir. Bu anlamda tercih edilen işletim sistemine uygun dili ve tasarım biçimi oluşturulmalıdır.

Bilgisayar yazılımları dışında, elektronik yazılımlar tasarlanarak herhangi bir cihazın yönetimi mümkün hale gelmektedir. Örneğin, sanayide kullanılan bir makinenin donanımı, yazılımlar aracılığıyla yönetilmektedir. Herhangi bir amaç için üretilen yazılımların, beklentilere ve marka hedeflerine uygun özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle en iyi yazılım örnekleri tasarım sürecinde, marka hedefleri ayrıntılı olarak belirlenmelidir.

Yazılımların Faydaları Nelerdir?

Yazılım sistemlerinin faydalarının başında markanızın büyümesinde aktif rol oynaması gelmektedir. Web yazılım, intranet yazılımlar, mobil uygulama geliştirme ve özel yazılımlar ile iş süreçlerinize olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

Detaylı bir biçimde tasarlanmış yazılımlarla pek çok hedef gerçekleştirilebilir. Elektronik cihazların kullanımından bilgisayar donanımlarının yönetimine kadar yazılımlar ile sayısız fayda elde edilmektedir.

Yazılımın tasarımı aşamasında, marka adına ihtiyaç duyulan tüm unsurlar belirlenmelidir. İhtiyaçlara yönelik bir yazılım tasarımı için profesyonel bakış açısına ihtiyaç duyulmaktadır. Tasarımın teknik açıdan başarılı olması kadar kullanım kolaylığı açısından da işlevsel olması gerekmektedir.

Başarılı tasarımına sahip yazılımların faydaları bir markanın gelişimine destek olduğu ölçüde anlaşılabilir. Creaviser’ın yazılım uzmanları tarafından tasarlanan profesyonel yazılımlar, markaların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

Teknik açıdan kapsamlı bir yazılımın sağladığı çok sayıda avantaj bulunmaktadır. Markanın iş süreçlerini kolaylaştıran yazılımlar, aynı zamanda markanın dijital performansına da katkı sağlamaktadır.

Her yazılımın birbirinden farklı amacı ve teknik özellikleri bulunmaktadır. Marka hedeflerine yönelik tasarlanan bir yazılım fiyatı tasarım sürecindeki aşamalara göre değişiklik göstermektedir. Yazılımların tasarımı için ne kadarlık bir bütçe ayrılması gerektiğini öğrenmek adına; beklentilerin ve hedeflerin de eksiksiz olarak ortaya koyulması gerekmektedir.

Her yazılımın özellikleri birbirinden farklı olduğundan dolayı ihtiyaç duyulan yazılımın fiyatı hakkında bilgi almak adına Creaviser ile görüşebilirsiniz. Projelerinize en uygun çözümleri sunan Creaviser, dijital hedeflerinize ulaşmanız için de en iyi yazılımları, en uygun fiyatlar karşılığında sunmaktadır.

Yazılım Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital platformlarda hedefi olan herkesin yazılımlara ihtiyacı bulunmaktadır. Standart bir yazılım kullanarak, rakiplerinizin önünde yer almanız pek mümkün değildir. Bugün, herhangi bir markanın gelişiminde farklı platformlar için özel olarak üretilen yazılımlar kullanılmaktadır. Markanın gelişimini destekleyen yazılımlar, iş süreçlerinin yönetimini de pratik hale getirmektedir.

Günümüzde şahıs işletmelerinden büyük şirketlere kadar hemen her organizasyon, iş yönetiminde yazılımlardan destek almaktadır. Organizasyonların ihtiyaç duydukları yazılımların özelliklerini belirleyerek tasarım sürecine başlamak gerekmektedir. Markanızın rekabet gücünü artıracak yazılımların tasarımı için Creaviser bünyesindeki profesyonel yazılımcılar ile en iyi sisteme sahip olabilirsiniz.

Yazılımlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Her yazılımın kendine özgü birtakım özellikleri mevcuttur. Piyasada üretilen yazılımlar farklı özelliklere sahip olsalar da genel anlamda benzer amaçlara hizmet etmektedir. Faaliyet gösterdiği sektörde öne geçmek isteyen markaların yazılım tasarımında da fark yaratmaları gerekmektedir. Bunun için, tasarım sürecinde markanın ihtiyaç duyduğu özellikler, özgün bir arayüz ile tasarlanmalıdır.

Markaların yazılım tasarım aşamasında kapsamlı analiz çalışmaları yapılmalıdır. Yapılan analizlere göre hangi markanın nasıl bir yazılıma gereksinim duyduğu anlaşılmaktadır. Belirli sürelerle yazılımın test süreçleri de tasarım sürecinde gerçekleştirilmektedir. Doğru kurgulanmış ve doğru kodlanmış yazılım projeleri, markanın rekabet gücüne güç katar. Yazılım dünyasındaki önemli gelişmeleri, en güncel bilgileri, faydalı ip uçlarını ve önemli konuları hemen okuyun.

Markanızın nasıl bir yazılıma ihtiyaç duyduğunu öğrenmek için Creaviser ile görüşebilirsiniz.