İntranet yazılım çözümleri ile kurum içerisinde iletişimi kusursuzlaştırabilir ve kaliteli bir hizmet sayesinde ayrıcalıklara ulaşabilirsiniz. Creaviser, farklı hizmetleri ve çözüm odaklı alternatifleri ile sizlere en ideal olanı sunar! İnternetin her geçen gün değişmesi ve dönüşmesi kurumsal entegrasyonun da artmasına olanak tanımaktadır. Ön plana çıkan bir çözüm olan intranet yazılım sistemleri sayesinde alışılmışın dışından çözümlere başvurmak mümkündür. Siz de Creaviser‘ın sunduğu en iyi intranet yazılım hizmetleri ile kurumsal kabiliyetlerinizi arttıracak özelliklere kavuşabilirsiniz.

Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak intranet yazılımlar için bizimle iletişime geçin.

İntranet Yazılım Avantajları

Kurumsal yazılımların verimlilik artışına yönelik sağladığı katkıyı göz ardı edemeyiz. Intranet yazılım kurumsal gelişimi hızlandıran ve iş süreçlerine değer katan yazılımlar arasında yer alıyor. Kurum içindeki iletişimi üst düzeye çıkaran intranet uygulamaları, istihdam edilenlerin çalışmalarına da katkı sağlamaktadır.

İntranet yazılım avantajları genel olarak şöyle sıralanabilir:

 • Kurumsal iletişimi verimli hale getirir,
 • İş süreçlerini oldukça kısaltır,
 • Markanın kurumsal yapısını güçlendirir,
 • Kurumsal bilgi ve belge paylaşımını kusursuzlaştırır,
 • Doküman yönetimi sayesinde firma gelişimini destekler,
 • Kurum içi iş akışlarının oluşturulmasında ve yönetiminde yardımcı olur.
intranet yazılım markanıza neler katar

İntranet Yazılım İçerik Özellikleri

Tüm intranet yazılımlar için birbirinden farklı ve özelleştirilebilir alanlarla tasarlıyoruz.

 • Animasyon Alanları
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sınırsız Ürün Yükleme
 • Banner Alanları
 • Listeleme Bölümleri
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Sistem İçi Arama
 • E-Ticaret Sistemi
 • Foto Galeri
 • Google Haritalar
 • Üyelik Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Veri Alanları
 • Özel İstekler
 • Katmanlı Kategori
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Video Galeri
 • Üyelik Sistemi

İntranet Yazılım Genel Özellikleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmış intranet yazılım özelliklerinin bir kaçına değinirsek.

Özel Yazılım

İletişimi kolaylaştırmayı hedefleyen intranet yazılımların size özel tasarlanmış olmasına kapı aralayabilirsiniz. Sizin için özel olarak tasarlanan bu yazılımların temelinde daha ideal sonuçlara ulaşmak vardır. Creaviser olarak beklentilerinize cevap verirken kaliteden yana taviz vermemeye özen gösteriyoruz.

Erişim Kolaylığı

Etkileşimi olumlu yönde etkileyecek seçenekler sunarak iletişimi kolaylaştıracak olanaklar sağlıyoruz. Üstelik kaliteden yana taviz vermemeye de ciddi manada özen gösteriyoruz. Sizlerin beklentilerine cevap verirken hemen her konuda kolaylığı önemsediğimizi hissettiriyoruz.

Kullanım Kolaylığı

İntranet yazılımları size özel tasarlarken aynı zamanda kaliteli bir kullanım sağlamak adına çözüm üretiyoruz. Üstelik kullanıcıların bilgilendirme konusunda çok kapsamlı bir eğitime ihtiyaç duymadan kullanabilecekleri çözümler ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda sadece kaliteyi değil aynı zamanda verimliliği de ön planda tutuyoruz.

Güncellenebilir Çözümler

İntranet yazılımların ayrıcalıkları ile sizlere sunduğumuz kalite odaklı çözümlerde güncellemeleri göz ardı etmiyoruz. Üstelik bu teknolojilerin sizin için en ideal şekilde çözüm üretmesi adına alternatif bakış açılarına da önem veriyoruz. Creaviser olarak kaliteden yana taviz vermezken sizlerin taleplerine uygun hizmetlere imkân tanıyoruz.

7/24 Destek

İntranet yazılımla size özel sistemler geliştirirken karşılaşabileceğiniz riskleri ortadan kaldırmanızı sağlayacak çözümler vaat ediyoruz. Üstelik doğru zamanda müdahale edebilmenin hayati önem taşıdığını biliyoruz. Kalite ve yüksek performansa dayalı çözümler için siz de Creaviser ile harekete geçebilirsiniz.

Düşük Maliyetler

Maliyetler noktasında esnek seçenekler sunan intranet yazılım çözümlerimizle sizlere destek oluyoruz. Yazılımın daha kaliteli olmasını hedeflerken maliyetler ile alakalı da sizi zor durumda bırakmayacak alternatifler sunuyoruz. Creaviser ile siz de bütçe dostu bir tercih kullanmak ister misiniz?

Veri Güvenliği

Creaviser, intranet yazılımları kapsamında hem iletişimi kolaylaştırır hem de verilerinizin güvende olmasını sağlar. Verilerinizin kaybolmasının önüne geçecek önlemler alarak sizlere güven duygusunu hissettirir.

Verimlilik Odaklı Sistem

İntranet çözümler ile verimliliği ön plana çıkarıyor ve sizlerden gelen bütün taleplere cevap veriyoruz. İşletme içerisinde daha az efor sarf edip daha fazla sonuç almanızı sağlamaya odaklanıyoruz.

Entegre Edilebilir Alternatifler

Kurum içerisinde kullanılan bütün dijital süreçlerin sisteme entegre edilebilmesine olanak sağlıyoruz. İntranet yazılımların da söz konusu entegrasyonun bir parçası olması adına çözümler üretiyoruz.
intranet yazılım proje süreci

İntranet Yazılım Süreci

En iyi intranet yazılım deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Analiz: Müşterimizin ihtiyaçları ve iş süreçleri analiz edilir, intranet yazılımının gereksinimleri belirlenir.
 2. Tasarım ve planlama: Intranet yazılımının tasarımı ve planlaması yapılır, gerekli olan özellikler ve arayüz tasarlanır.
 3. Geliştirme: Müşterimizin ihtiyaclarına göre intranet yazılım geliştirilir ve testler yapılır.
 4. Deployment: Intranet yazılımın kurulumu yapılır ve yayına alınır.
 5. Eğitim ve destek: Müşterimize intranet yazılımın kullanımı için eğitimler verilir ve ilerleyen dönemlerde destek sağlanır.
 6. Bakım ve güncelleme: Intranet yazılımının performansı optimize edilir ve sürekli iyileştirmeler yapılır.

İntranet Yazılım Hizmetleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda intranet yazılımları ekstra özelliklerle donatıyoruz.

İntranet yazılımlar, kurum içi haberleşme için ideal sistemler olarak kabul edilmektedir. Yazılım üzerinden kurum çalışanlarının kesintisiz bir şekilde iletişim kurmaları mümkündür. Çalışanların birbirleriyle olan iletişimini geliştirmede yardımcı olan intranet, ekip çalışmasının verimli hale gelmesine de katkı sağlamaktadırİntranet üzerinden yapılan iletişim sırasında çalışanlar arasında medya öğeleri göndermek de mümkündür. Bu sayede iş süreçlerinin daha verimli gerçekleştirilme imkanı ortaya çıkmaktadır.

İntranet yazılımları, yalnızca kurum içinden erişime izin verdiği için de oldukça güvenlidir. Kurum içinde yapılan görüşmelere dışarıdan erişim imkânı bulunmamaktadır. İntranet yazılımlar, kurum içi haberleşme için herhangi bir maliyet gerektirmediği gibi ihtiyaç duyulan görüşmelerin arşivlenmesini de sağlamaktadır. İntranet yazılım sistemleri, kurum çalışanlarının iç iletişimini güçlendiren ve iletişimde etkili çözümler sunan sistemler olarak değerlendirilmektedir.

İntranet yazılımlar kurum içi bilgi ve belge paylaşımı için de faydalı çözümler sunmaktadır. Kurum çalışanları tarafından anlık belge paylaşımına imkan tanıyan intranet yazılımlar, sabit dosya eklemeye de olanak tanımaktadır. Böylelikle kurum çalışanları tarafından ihtiyaç duyulabilecek tüm belgeler, sisteme sabit bir şekilde yüklenebilmektedir. Her an ihtiyaç duyulabilecek belgeler için de kesintisiz paylaşımda olan dosyaların bulunması önemlidir.

İntranet yazılımlar sayesinde büyük boyutlu dosyalar kısa sürede paylaşılabilir. İntranet sistemine belge depolama işlemleri de son derece kolaydır. Yazılıma depo edilen dosyalar vakit kaybetmeden, kurum çalışanları tarafından indirilebilir. Bu sayede bilgi ve belge paylaşımı için herhangi bir sınır oluşmaz. İntranet, yalnızca kurum çalışanlarının erişimine açık olduğundan dolayı, dosya paylaşımları söz konusu olduğunda son derece güvenilir bir sistemdir.

Belgelerin intranet sistemine kayıt edilmesiyle doküman yönetimi gündeme gelmektedir. Yazılıma eklenen dosyalar, ihtiyaç sonrasında pratik bir şekilde silinebilir. Kurum çalışanlarının yararlanması için paylaşılan dosyalar, belirli bir süreliğine intranet yazılımlar içerisinde yer alabilir. Paylaşım süresi dolduktan sonra da paylaşılan dosyalar sistemden kaldırılabilir.

Sisteme yüklenen belgeler, isteğe göre sınıflandırılabilmektedir. Farklı alt dosyalar açarak doküman tasnifi yapılabilmektedir. Bu sayede kurum çalışanlarının dokümanlara vakit kaybetmeden ulaşmaları mümkün hale gelmektedir. İntranet üzerinden yüklenebilen dosyalar, istenildiği zaman diğer platformlara gönderilebilmektedir.

İntranet yazılımlarının sağladığı faydalar, iletişim ve veri paylaşımı ile sınırlı değildir. Yazılım üzerinden iş süreçleri oluşturmak ve yönetmek de mümkündür. Kurum çalışanlarına atanan görevler, aynı sistem üzerinden rahatlıkla takip edilebilir. İş süreçlerinin intranet üzerinden takip edilebilmesi, kurum çalışanlarının işe olan bağlılıklarını da yakından etkilemektedir.

İş süreçlerinin intranet yazılımı üzerinden takip edilmesi, iş yönetimini verimli bir hale getirmektedir. Kurum çalışanlarına intranet üzerinden atanan görevler, belirli bir süreliğine de verilebilir. Süre dolduğunda ya da sürenin dolmasına az bir zaman kaldığında durum bildirimi, yazılımı aracılığıyla ilgililere yapılabilir. Bu sayede iş süreçleri tam zamanında yerine getirilebilmektedir. İntranet aracılığıyla iş akışları görsel unsurlar kullanılarak da şematize edilebilmektedir.

İntranet Yazılım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İntranet yazılım hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

İntranet Yazılım Nedir?

İntranet yazılımlar, kurumsal oluşumlar için sayısız çözümler sunan yazılımlar olarak dikkat çekiyor. İster ticari bir yapı olsun isterse sosyal amaçlı bir kuruluş olsun intranet yazılımlar sayesinde kurumsal iş süreçleri daha pratik hale gelmekte.

Bir kurum bünyesinde kapalı devre çalışan bilgi ve işlemleri paylaşmaya yarayan sistemlere intranet yazılımlar denir.

İntranet yazılım özellikleri tamamen kurumsal yapının ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanıyor. Bu durum, en iyi intranet yazılımlar söz konusu olduğunda, her şirket için farklı bir tasarım çalışmasına ihtiyaç duyulduğu anlamına gelmekte.

İntranet yazılımların tasarım aşamasında, firmanın hangi özelliklere sahip olduğunun tespit edilmesi oldukça önemli. Bu nedenle sürecin en başında, firmanın hangi özelliklere sahip bir yazılıma gereksinim duyduğu belirleniyor.

İlk aşamada hizmet alıcısının mevcut durumu analiz edilerek gerekli olan çalışma planı titiz bir şekilde yapılmalı. Bilindiği gibi intranet yazılımı, dışarıdan bir müdahaleye imkan tanımayan bir özelliğe sahip. Bu durum yazılımın daha güvenli olduğu anlamına geliyor.

İntranet Yazılım Örnekleri Nelerdir?

Firmalar için faydalı olan intranet yazılımlar, her kurumsal yapının kendi özelliğine göre tasarlanmalı. Bu nedenle, tasarım sonucunda ortaya çıkan intranet yazılım örnekleri birbirinden farklı olabilmekte.

İntranet yazılımlar söz konusu olduğunda, yazılım performansı da önemli olan kriterler arasında yer alıyor. Kurumla ilgili pek çok bilginin depo edildiği intranet yazılımlar, kurumsal yapının faaliyetleri için gerekli olan bilgileri de barındırabilmekte.

Bu sebeple intranet yazılımlarının performansında herhangi bir sorun oluşursa bu durum kurumsal oluşumun performansını da olumsuz anlamda etkileyebiliyor. İntranet yazılımlar için bir diğer önemli husus da güvenlik durumu…

Güvenlik açığı bulunan bir intranet yazılımı, kurumsal yapının verileri için çalınma riski oluşturuyor. Bu anlamda, yazılımın üretimi sırasında hatasız kodlama çalışmaları yapılmalı. Bu sayede intranet yazılımının siber saldırılara karşı da güvenli hale gelebileceği söylenebilir.

İntranet yazılım örnekleri için intranet yazılım referansları sayfasına göz atabilirsiniz.

İntranet Yazılım Faydaları Nelerdir?

Genel anlamda kurum içi iletişimi sağlayan intranet yazılımların arka planda hiç de azımsanmayacak olumlu yanları bulunur. Bunlardan bir kaçını sıralamak gerekirse;

 1. Kurum içi bilgi alışverişini hızlandırır.
 2. Kurumunuza ait kritik olan bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesine engel olur.
 3. Kurum içi yönetim şeffaf ve pratik bir şekilde işler.
 4. Her bir personel için belirli yetki alanları tanımlanabilir.
 5. Kurum kültürünü geliştirir ve marka imajınıza katkı sağlar.
 6. İşletmeye ait olan tüm bilgiler intranet yazılımların kayıt ettiği veri tabanında saklanabilir.

Yukarıda sıraladığımız gibi intranet yazılımlar daha pek çok özelliği bünyesinde barındırır.

Kurumsal yazılımlar söz konusu olduğunda intranet yazılımların çok sayıda fayda sağladığı görülüyor. Öncelikle yazılım üzerinden iş süreçlerini yönetmek mümkün.

Bununla birlikte, kurumsal yapı ile ilgili pek çok bilgi, yazılım içerisinde depo edilebiliyor. Yazılımda depolanan bilgiler, çalışanlar tarafından ihtiyaç halinde ulaşılabilecek bir durumda bulunuyor. İntranet yazılımları, sürekli olarak güncel tutulması gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

Sürekli güncel tutulan intranet yazılımların performansları da herhangi bir kayba uğramamakta. Bugün, kurumsallaşmadan bahseden şirketler intranet yazılımına sahip olmaması pek de mümkün değil. Bu nedenle kurumsallığa adım atmak isteyen tüm yapılar, bulundukları sektöre özel intranet yazılımlar için vakit kaybetmeden hizmet almalı.

İntranet Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

İntranet yazılımlar, standart bir yazılıma göre çok sayıda özelliğe sahip yazılımlar olarak tasarlanıyor. Ayrıca bu yazılımlar, hizmet alıcısının ihtiyaç duyduğu özellikler kapsamında üretilmekte. Yani standart bir intranet yazılımını her kurumsal oluşuma uydurmak pek mümkün değil.

Bu durum, intranet yazılımların tasarım süreçlerinin daha nitelikli olmasına yol açıyor. Haliyle bu sebepten intranet yazılımlarının tasarım fiyatları, standart bir yazılım hizmetinden daha yüksek olmasına neden olmakta. İntranet yazılım hizmetine ihtiyaç duyan kuruluşlar için hizmetin sınırları net bir şekilde belirlenmeli.

Yazılım içerisinde yer alması düşünülen özellikler için nasıl bir çalışma yapılması gerektiği ortaya koyulmalı. Bir hizmet alıcısı için gerekli olan bir fonksiyon, başka bir kuruluş için gerekli olmayabilir. Bu tür saptamaların doğru bir şekilde yapılarak yazılım çalışmalarının ihtiyaç doğrultusunda yönetilmesi gerekiyor. İntranet tasarım çalışmalarının sübjektif bir yapıya sahip olması, her proje için standart bir hizmet fiyatının olmasını engelliyor.

Yani her yazılım çalışması için talep edilen hizmete göre en uygun fiyat belirleniyor. Bu nedenle, intranet yazılım fiyatları hakkında net bir bilgi almak için tasarım firması ile iletişime geçmek gerekiyor.

İntranet Yazılım Hizmetini Kimler Almalı?

İntranet yazılımlar, standart bir yazılıma göre çok sayıda özelliğe sahip yazılımlar olarak tasarlanıyor. Ayrıca bu yazılımlar, hizmet alıcısının ihtiyaç duyduğu özellikler kapsamında üretilmekte. Yani standart bir intranet yazılımını her kurumsal oluşuma uydurmak pek mümkün değil.

Bu durum, intranet yazılımların tasarım süreçlerinin daha nitelikli olmasına yol açıyor. Haliyle bu sebepten intranet yazılımlarının tasarım fiyatları, standart bir yazılım hizmetinden daha yüksek olmasına neden olmakta. İntranet yazılım hizmetine ihtiyaç duyan kuruluşlar için hizmetin sınırları net bir şekilde belirlenmeli.

Yazılım içerisinde yer alması düşünülen özellikler için nasıl bir çalışma yapılması gerektiği ortaya koyulmalı. Bir hizmet alıcısı için gerekli olan bir fonksiyon, başka bir kuruluş için gerekli olmayabilir. Bu tür saptamaların doğru bir şekilde yapılarak yazılım çalışmalarının ihtiyaç doğrultusunda yönetilmesi gerekiyor. İntranet tasarım çalışmalarının sübjektif bir yapıya sahip olması, her proje için standart bir hizmet fiyatının olmasını engelliyor.

Yani her yazılım çalışması için talep edilen hizmete göre en uygun fiyat belirleniyor. Bu nedenle, intranet yazılım fiyatları hakkında net bir bilgi almak için tasarım firması ile iletişime geçmek gerekiyor.

İntranet Yazılım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

İntranet yazılım çalışmalarına başlamadan önce hizmet alıcısının beklentileri eksiksiz ortaya koyulmalı. Sürecin en başında hizmet alıcısının mevcut durumu incelenerek intranet tasarım sürecinde bulunması gerekenler tespit edilmeli.

Yazılımda yer alacak özelliklerin doğru bir şekilde belirlenmesiyle birlikte hatasız kodlama çalışmaları sonucunda yazılıma entegre edilmesi gerekiyor.

İntranet yazılımında kullanılan görsel unsurlar, kurumsal yapıya uygun olarak belirlenmeli. Yazılımın teknik açıdan başarılı olması tek başına yeterli bir unsur değil. İntranet yazılımında yer alan görseller de en az teknik çalışmalar kadar özgün ve dikkat çekici olmalı.

İntranet yazılım dünyasındaki önemli gelişmeleri, en güncel bilgileri, faydalı ip uçlarını ve önemli konuları hemen okuyun.

İntranet yazılımı için tasarım sürecine başlamadan önce hizmet kapsamı hakkında detaylı bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Profesyonel ekibiyle başarılı yazılım ve tasarımlar yapan Creaviser, kurumsal oluşumlar için intranet yazılım hizmetleri ile de en doğru çözümleri sunuyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz.