Dijital danışmanlık hizmeti ile markanızın en başarılı sonuçları almasını istermisiniz? Creaviser Dijital Pazarlama Ajansı olarak, danışmanlık alanında fark yaratacak hizmetler vaat ediyoruz. Danışmanlık hizmeti kapsamında markaların internet ortamındaki bilinirlik düzeyini arttırıyor ve müşteri kitlesini büyüterek daha fazla kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. Firmanızın dijital pazarla uyumunu sağlayan çalışmalar yaparak iş potansiyelini arttırıyoruz. Web danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı çalışmalarını en doğru stratejilerle oluşturuyoruz.

Hedef kitlenizin beklentilerine cevap veren bir anlayışıyla marka itibarınızı yükseltmek için bizimle iletişime geçin.

Danışmanlık Avantajları

Dijital platformlar her an yeni bir stratejiyi uygulamayı gerekli kılmaktadır. Sürekli gelişen dijital dünyada geride kalmamak için profesyonel bir danışmanlık hizmeti faydalıdır. Bir web sitesinin daha profesyonel bir şekilde yönetimiyle birlikte sosyal medya hesaplarının da istikrarlı büyümesi sağlanmalıdır. Bu aşamada profesyonel danışmanlık avantajları dijital platform kullanıcıları için oldukça önemlidir. Genel hatlarıyla danışmanlık avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Dijital platformların gerektirdiği stratejileri uygulayabilmek,
 • Güncel gelişmeleri takip etmek ve entegrasyon sağlamak,
 • Yapılması zorunlu olan hamleleri iş süreçlerine dahil etmek,
 • Sosyal medya hesaplarının kısa sürede etkileşim gücünü artırmak,
 • Web sitesinin teknik açıdan güncel kalmasını sağlamak,
 • Web sitesinin arama motoru performansını artırmak.
danışmanlık markanıza neler katar

Danışmanlık İçerik Özellikleri

Dijital danışmanlık kapsamında markanın önceliklerine uygun olan hizmetleri sağlıyoruz.

 • Web Sitesi
 • SEO / SEM
 • Sosyal Medya Platformları
 • Viral Pazarlama
 • Mobil Pazarlama
 • E-Mail Pazarlama
 • Online İtibar Yönetimi
 • İçerik Pazarlama

Danışmanlık Genel Özellikleri

Danışmanlık hizmetlerimize başvurduğunuzda sizi bekleyen birbirinden özel süreçlere bir göz atmak ister misiniz? O halde aşağıda detaylandırdığımız özellikleri tek tek incelemelisiniz.

Analiz ve Raporlama

Danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere sunduğumuz her çözümle alakalı detaylı analiz ve raporlama sunuyoruz. Her çalışmanın bir sonuç verdiğini kanıtlayarak danışmanlık hizmetinin vakit kaybı olmadığını kanıtlıyoruz. Üstelik bunu yaparken daima daha iyiyi elde etmeyi amaçlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Dijital danışmanlık konusunda markanızın hedeflerine yönelik bir süreç yönetimi gerçekleştiriyoruz. Özellikle de müşteri, hedef kitle ve iş ortaklarını analiz ederek size en uygun hedefler peşinde koşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle zaman kaybının da önüne geçiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Creaviser olarak danışmanlık verdiğimiz her konuda müşteri geri bildirimlerine değer veriyoruz. Çünkü müşterilerin bildirimlerinin danışmanlık hizmetini geliştirecek faktörler olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Creaviser’ın bir müşterisi ve iş ortağı olarak bu özellik sayesinde size en uygun hizmete ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bütçe Odaklılık

Dijital yatırımlarınızın tamamında bütçeyi düşünerek hareket etmeniz gerekir. Çünkü doğru belirlenmemiş bütçe ölü doğmuş bir proje anlamına gelir. Danışmanlık hizmetlerimizi sunarken bütçenizin el verdiği ölçüde en yüksek performansı yakalamanıza olanak tanıyoruz.

Hızlı Sonuç

Danışmanlık aldığınız bir konuda çok uzun süre beklemek kadar sıkıcı bir durum yok. Çünkü yatırım yaptığınız ama sonuç alamadığınız girişim, uzun vadede psikolojik ve finansal çöküşe neden olabilir. Creaviser olarak tüm bunların farkında bir anlayışla sizlere minimum sürede maksimum performansı vaat ediyoruz. Ancak hızlı sonuç almak adına yanlış yönlendirmelere de neden olmuyoruz.

Doğru Strateji

Stratejik davranmak adına gerekli bütün seçenekleri ön plana çıkarırken markanızın beklentilerine uygun çözümler sunuyoruz. Markanızın beklentilerinin arkasında kalmayacak bir çalışma yaparken stratejinin doğruluğundan kaynaklanacak başarıyla daha emin adımlarla ilerlemenize imkan sağlıyoruz.
danışmanlık süreci

Danışmanlık Süreci

En iyi danışmanlık deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Görüşme: Müşterimiz ile yapılan görüşmede hedefler (örneğin, online satışların artması, marka farkındalığının arttırılması) belirlenir.
 2. Analiz: Pazar ve rakiplerin analizi yapılır, mevcut durum ve potansiyel fırsatlar tespit edilir.
 3. Strateji: Hedefler ve pazar analizi sonuçları göz önünde bulundurularak, pazarlama stratejisi oluşturulur.
 4. İçerik: Hedef kitleye ulaşmak için özgün içerikler hazırlanır ve yayınlanır.
 5. Sosyal medya: Hedef kitleye ulaşmak için önemli olan sosyal medya platformlarını kullanılır, reklam çalışmaları yapılır.
 6. SEO & SEM: SEO ve SEM optimizasyonu yapılır, arama motorlarında üst sıralarda yer almak için önemli olan teknikler uygulanır.
 7. Pazarlama: Hedef kitleye direk olarak ulaşmak için e-posta yolu ile iletişim kurulur.
 8. İzleme: Web analitikleri izlenerek dijital pazarlama çalışmalarının etkisi ve başarısı ölçümlenir.
 9. Güncelleme: Sürekli olarak güncellenerek pazar trendlerini ve müşterimizin ihtiyaçlarına uygun hale getirilir.

Danışmanlık Hizmetleri

Firmanız gelişmesinde rol oynayacak, kurumunuz için ideal olan danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

We Are Social ve Hootsuite tarafından yapılan bir çalışmaya göre günlük sosyal medya kullanıcı sayısı 4,55 milyar kişi olarak belirlenmiştir. Markalar için kullanıcı sayısının bu denli yüksek olduğu sosyal medya platformları üzerinden pek çok hedef gerçekleştirilebilir. Profesyonel bir sosyal medya danışmanlığı hizmeti alarak dijital platformlarda öne geçmek mümkündür.

Sosyal medya yönetimi hizmeti boyunca markanın gelişimi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği belirlenerek doğru stratejiler uygulanmaktadır. En iyi sosyal medya hizmetleri ile markanın dijitaledeki etkileşim gücü artırılmaktadır. Markanın kendi duruşuna uygun içerikler hazırlayarak gelişime yardımcı olan içerikler paylaşılmaktadır. Danışmanlık hizmetleri sayesinde markanın etkileşim gücü hızlı bir şekilde artmaktadır.

Dijital dünyada söz sahibi olmak isteyen markalar için web danışmanlığı hizmetleri de önemli bir yere sahiptir. Markanın yapısına uygun bir tasarım seçilerek hizmet sürecine başlanmaktadır. İster sıfırdan bir web sitesi oluşturularak idaresi sağlanır istenirse mevcut bir sitenin yönetimi yapılır. Web sitesi yönetimi hizmetleri pek çok aşamayı kapsamaktadır.

Web sitesinde yer alan görsellerin düzeninden, teknik çalışmalara kadar web sitesini ilgilendiren her eylem danışmanlık hizmetinin içerisinde yer almaktadır. Web yönetim için markanın mevcut yapısı doğru analiz edilmelidir. Ayrıca sitenin arama motoru optimizasyonu yapılarak hizmet süresince web sitesinin trafiğini artıran stratejiler uygulanmaktadır.

Danışmanlık Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Danışmanlık hizmeti hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Danışmanlık Nedir?

Dijital platformlarda markaların görünürlüğünü ve tanınırlığını artırmak için yapılan profesyonel çalışmalar danışmanlık hizmetleri olarak adlandırılmaktadır. Rehberlik hizmetleri, talep edilen çalışmanın kapsamına göre farklılaşmaktadır. Ayrıca alınan hizmet süresine göre de hizmet sunucusunun vaat ettiği kazanımlar değişiklik göstermektedir.

Rehberlik hizmetleri ile dijital dünyada kalıcı başarı elde etmek isteyen markaların uzun vadeli çözümler almaları önerilmektedir. Markanın istikrarlı gelişim stratejisi oluşturularak uzun dönemde izlenmesi gereken yol haritası çizilmektedir.

Danışmanlık Hizmeti Örnekleri Nelerdir?

Markanın gelişimi söz konusu olduğunda danışmanlık hizmeti örnekleri değişiklik göstermektedir. İster kısa vadeli ister uzun vadeli danışmanlık hizmeti olsun markanın hizmetten kazanımı oldukça fazladır. Kısa vadeli hizmetlerde markanın mevcut durumu belirlenmektedir. Gerek web sitesi için gerekse sosyal medya hesapları için nasıl içeriklerin oluşturulması gerektiği tespit edilmektedir.

Web sitesi için arama motoru optimizasyonu çalışmaları da son derece önemlidir. Bu sayede web sitesinin kullanıcılar tarafından kolaylıkla bulunması mümkün olmaktadır. Web sitesinin trafiğini artıran her çalışma, markanın sahip olduğu sosyal medya hesaplarının etkileşim gücünü de artırmaktadır.

Danışmanlık Hizmeti Faydaları Nelerdir?

Danışmanlık hizmetleri ile kısa sürede çok sayıda avantaj elde etmek mümkündür. Markaların dijital dünyadaki ayağı olan platformlar, doğru danışmanlık hizmetleri ile markanın gelişimine katkı sağlamaktadır. Danışmanlık hizmeti faydaları genel olarak şöyle sıralanabilir:

Markanın dijital platformlarda tanınır olmasını sağlar,
Marka daha görünür hale gelir ve markanın hedef kitlesi genişler,
Sosyal medya hesaplarının etkileşim gücü artar,
Sosyal medya üzerinden paylaşılan gönderiler daha yüksek etkileşime sahip olur,
Web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşılır,
Yüksek e-ticaret geliri elde edilir.

Danışmanlık Hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

Danışmanlık hizmetleri için farklı hizmet türleri bulunmaktadır. İhtiyaç duyulan danışmanlık hizmetine göre danışmanlık hizmeti fiyatları değişiklik göstermektedir. Hizmetin kapsamına göre belirlenen hizmet fiyatları, hizmet süresine göre de ayarlanabilmektedir. Web sitesi ve sosyal medya hesaplarının gelişimi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği tespit edilmektedir.

Markanın hedeflerine göre yapılması gerekenler birbirinin aynısı değildir. Bunun için hizmetle ilgili fiyat konusunda net bir bilgi almak için rehberlik hizmeti projesine göre fiyat alınmalıdır. Hizmet fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital platformlarda başarı hedefi olan her markanın rehberlik hizmeti alması önerilmektedir. Danışmanlık hizmetleri sayesinde markaların gerçek dünyadaki hedeflerine ulaşmaları da mümkün olmaktadır. Danışmanlık hizmeti ile ticari gelirleri artırmak, markanın tanınırlığını yükseltmek, markanın bilinirliğini artırmak elde edilen kazanımlar arasında yer almaktadır.

Markanın etkileşim gücünü yükselterek daha geniş kitlelere ulaşmak isteyen herkesin yolu danışmanlık hizmetleri ile kesişmektedir. Creaviser ile dijital dünyanın zirvesine ulaşmanız mümkündür.

Danışmanlık Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Markanın gelişim hedeflerine uygun olarak sunulan danışmanlık hizmetleri ile çok sayıda avantaj elde etmek mümkündür. Özellikle dijital platformlarda, markanın bilinir hale gelmesini sağlayarak marka hedeflerine ulaşmasına imkan tanımaktadır.

Danışmanlık hizmetleri istikrarlı bir şekilde sunulması gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Marka hedeflerine uygun bir çalışma planı oluşturularak hizmet sonrasında da markanın kendi başına yeterli hale gelmesi sağlanmaktadır. İnternet danışmanlığı hakkında güncel bilgileri blog sayfamızdan takip edebilirsiniz. İhtiyaç duyulan danışmanlık hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için Creaviser’ın uzmanları ile görüşebilirsiniz.

danışmanlık hakkında merak edilenler

İletişim

Dijital pazarlama ve performansınız nasıl geliştirebilirsiniz merak ediyorsanız, bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin!