Sunduğumuz en iyi kurumsal web tasarım çözümleri ile markanızın prestijine katkı sağlamak istermisiniz? Kurumsal web tasarım, yayın ve destek hizmetlerini kapsayan tüm süreçlerde yanınızda olarak, dijital kimliğinizin gelişimini sağlıyoruz. Kurumsal web tasarımları markaların gelişim sürecinde etkileri çok fazladır. Bu nedenle Creaviser, kurumsal web tasarım hizmeti süresince nelerin uygulanması gerektiğini tüm ayrıntıları ile ortaya koymaktadır. Deneyim sahibi web yazılım ekibimiz ile markanızın saygınlığına katkı sağlayacak kurumsal web tasarım projeleri üretiyoruz.

Markanızın en iyi kurumsal web tasarım sitesine sahip olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Kurumsal Web Tasarım Avantajları

Kurumsal web tasarım hizmetleri, kurumsal yapıya sahip bir markanın gelişimini sağlayan önemli çalışmalardır. Kurumsal tasarım süreçleri, markanın konvansiyonel yapısının gereksinimlerini doğru algılamayı gerektirmektedir.

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile:

 • Kurumsal bir marka oluşturmak,
 • Kurumsal markanın gelişimini sağlamak,
 • Hedeflere çok kısa bir zaman aralığında ulaşmak,
 • Ürün/hizmet satışlarını artırmak,
 • Sektördeki rekabet gücünü en üst seviyeye taşımak mümkündür.
kurumsal web tasarım ajansı

Kurumsal Web Tasarım İçerik Özellikleri

Her bir kurumsal web site tasarımı için tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir alanlar oluşturuyoruz

 • Animasyon Alanları
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sınırsız Ürün Yükleme
 • Banner Alanları
 • Listeleme Bölümleri
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Site İçi Arama
 • E-Ticaret Sistemi
 • Foto Galeri
 • Google Haritalar
 • Üyelik Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Veri Alanları
 • Özel İstekler
 • Katmanlı Kategori
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Video Galeri
 • Üyelik Sistemi

Kurumsal Web Tasarım Yazılım Özellikleri

Kurumsal web tasarım projelerimizde standart olarak sunduğumuz temel özelliklere göz atın.

Özgün Tasarım

Kurumsal olmanın en büyük ayrıcalıklarından bir tanesi kendine has özelliklerdir. Özel bir web sitesi tasarlarken özgünlüğü kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Esinlenen değil ilham veren bir kurumsal web sayfası yaratmak adına tasarımlara imza atıyoruz. Dijital dünyanın en özgün kurumsal web tasarımına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

İnternet kullanıcılarının beklentilerini bilen bir bakış açısıyla mobil uyumlu web tasarım projeleri geliştiriyoruz. Mobil uyumluluğun bir çözüm değil bir gerekliliğe dönüştüğü çağımızda kurumsal web tasarımı mobile uygun hale getiriyoruz. Daha pek çok standart özellikle beraber kullanıcı deneyimini en iyi standartlara taşıyoruz.

Yüksel Çözünürlük

Kurumsal web tasarımı görsel ve işlevsel açıdan bir bütündür. Bu anlayışı benimseyerek yüksek çözünürlük özelliğine sahip projeler teslim etmeyi amaçlıyoruz. Yazılım ekibimizin titizlikle çalışmasının sonucunda her projenin amacına uygun ve arzu edileni ortaya koymasını sağlıyoruz.

Kurumsal E-Mail Hesabı

Kurumsal bir markanın en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de kurumsal e-mail hesabıdır. Alan adınızla uyumlu bir kurumsal e-mail hesabına sahip olmanıza Creaviser ayrıcalıkları ile olanak sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerinizin size daha kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün kılıyoruz.

Canlı Destek Modülü

Web sitenize gelen müşteriler ile anlık olarak etkileşime geçiyor olmanız farklılık yaratan ve hizmet kalitenizi arttıran özelliklerden biridir. Web sitenizde bulunan canlı destek özelliği ile işletmeniz dilediğiniz zaman açık olmasını ve müşterilerinizle kolayca iletişime kurmanızı önemsiyoruz.

SEO Uyumlu

SEO (Arama motoru optimizasyonu), potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm işletmeler için en önemli pazarlama kanalıdır. Google gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken tüm ayar ve özellikleri web sitenizin altyapısında hazır halde teslim ediyoruz.

SSL Sertifikası

İnternette güvenilir bir kullanıcı deneyimi yaşamak için SSL Sertifikası şart! Veri şifreleme ve optimizasyon odaklı çözümlerle harekete geçerek güvenli web tasarım projeleri geliştiriyoruz. SSL Sertifikası sayesinde güven sağlarken kurumsal web sayfanızın daha kolay bulunabilmesine de imkân sağlıyoruz.

Sınırsız Sayfa

Kurumsal web site tasarımı için sayfa sayısının belirli olması projenin de sınırlı tutulmasına sebep olduğunu düşünüyoruz. Talebinize en uygun çözümü sunmak adına sayfa sayısıyla sınırlanmış bir proje teslim etmiyoruz. Amacımızı güçlü ve kaliteli bir kurumsal web sitesi tasarlamak olarak belirliyoruz.

Yönetici Paneli

Web sitenize ait yönetici paneline sahip olmanız, gerekli değişikliklerin veya yenilemelerin yapılması için çok gereklidir. Kullanımı son derece kolay kurumsal web site tasarımınızı tam kontrole sahip hızlı ve pratik yapısı ile teslim ediyoruz.

Periyodik Yedekleme

Web tasarımınızın görsel açıdan kusursuz olmasını sağlarken veri güvenliği adına sürekli yedekleme ile olası riskleri de ortadan kaldırıyoruz. Dışarıdan gelen saldırılar nedeniyle verilerinizin kaybolmasını önlerken herhangi bir saldırı durumunda da verilerinizin güvende olmasını sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Kod kirliliği olmayan kurumsal web tasarımları arama motorları tarafından da “prestijli kurumsal web tasarımları” olarak değerlendirilir. Karmaşık sistemlerin yerine sade ve web dostu kodlama teknikleri ile aramalarda hızlı yükselen altyapılar inşa ediyoruz.

Hız Optimizasyonu

Kurumsal web tasarım çözümlerinde en dikkat çeken konu olan kullanıcı odaklılığın sayfa yüklenme hızı ile doğrudan ilişkili olduğunu biliyoruz. Tüm optimizasyonları tamamlanmış sayfa hızı ile dikkat çeken web tasarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
kurumsal web tasarım proje süreci

Kurumsal Web Tasarım Süreci

En iyi kurumsal web tasarım deneyimini yaşatması için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Analiz: İşletmenin ihtiyaçları, hedef kitlesi belirlenir ve rakip kurumsal web siteler incelenir.
 2. Tasarım: Analiz çalışması kapsamında kurumsal web tasarımı oluşturulur.
 3. Geliştirme: Web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonlar eklenir.
 4. Test: Çeşitli testler yapılır ve herhangi bir hata veya problem varsa giderilir.
 5. Yayına alma: Web sitesi barındırma hizmeti sağlayıcısına yüklenir ve yayınlamak için hazır hale getirilir.
 6. Bakım: Periyodik olarak güvenlik, performans ve güncelleme gibi bakımlar uygulanır.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web site tasarımlarını ihtiyacınıza göre ekstra özelliklerle donatıyoruz.

Kurumsal oluşumlar için uluslararası alanda faaliyet göstermek oldukça önemli. Uluslararası alanda faaliyet göstermek isteyen oluşumların karşısına yabancı dil sorunu çıkıyor.

Kurumsal kimliği yansıtan web siteleri için çoklu dil desteğinin bu anlamda işlevsel sonuçlar sağladığını söyleyebiliriz. Yurt dışında geniş bir hedef kitleye sahip olmak isteyen kurumsal yapılar için web sitesinin yabancı dilde sunulması adeta bir zorunluluk olarak görülebilir.

Bu nedenle, web sitesi tasarım hizmetlerinde sitenin yabancı dilde de sunuma sahip olması önemli bir özellik… Günümüzde faaliyetlerini yalnızca ulusal alanda sürdürmek isteyen kurumsal yapıların, potansiyelin çok altında bir alanda yer alacağını söyleyebiliriz.

Kişisel web siteleriyle sunulan fotoğraf düzenleme hizmeti, web sitesinin etkileşim almasında faydalı sonuçlar sağlıyor. Bu durum kurumsal web siteleri için de geçerli. Yani web sitesinden maksimum verim almak isteniyorsa fotoğraf düzenleme çalışmalarına ağırlık verilmeli.

Web sitesini ziyaret eden kullanıcılar için görsel tasarım, en başta dikkat edilen unsurlar arasında yer alıyor. Her ne kadar bir web sitesinin teknik durumu, sitenin performansına direkt etki eden yegâne unsur olsa da siteyi ziyaret edenler için görsel unsurlar daha önemli sayılıyor.

Bu nedenle, web sitesi tasarımında fotoğraf düzenleme hizmeti, dikkat çekici görsellerin hazırlanması için tercih edilebilir.

Kaliteli bir içeriğin web sitesine olan katkısı tartışılmaz. Kaliteli içerikler aynı zamanda bir web sitesinin arama motoru performansını da yakından etkiliyor.

Yani sonuç olarak, bir web sitesinde yer alan içerikler ne kadar kaliteli hazırlanırsa o sitenin genel trafiği zamanla yükseliyor. Günümüzde site performansına katkı sağlayan içeriklerin hazırlanması için düzenli çalışmaların yapılması gerekiyor.

Yani tek seferlik çalışmalar, sitenin performansı için çok da faydalı değil. Bir web sitesinin tasarım süreçleri kadar sitenin yayına alındıktan sonraki performansına yönelik çalışmalar da önemli. Bu nedenle içerik geliştirme hizmeti alarak web sitesinin performansı düzenli bir şekilde artırılabilir. Kısa sürede kaliteli içerikler üreterek site performansı istenilen seviyeye ulaşabilir.

Kurumsal yapılar için toplu iletişim kanalları oldukça faydalı. Bu sayede kurumsal yapıyla ilgili önemli bir gelişme hakkında hedef kitleye bilgi verilebiliyor. Toplu mail gönderme hizmeti, ticari oluşumlar için pek çok avantaj sağlıyor.

Örneğin, firma ile ilgili düzenlenen bir kampanyanın müşterilere mail üzerinden bildirilmesi kampanyanın hedeflenen etkileşimi almasına yardımcı oluyor. Toplu mail gönderme hizmeti sayesinde hedef kitle ile tek tek iletişime geçme derdi ortadan kalkmakta.

Kurumsal oluşumlar için toplu mail gönderme hizmeti olmadan hedef kitle yönetimi yapmak pek de mümkün görünmüyor.

Dijital kataloglar ilk bakışta sadece ticari oluşumlar için yararlı gözükse de aslında bu tip kataloglar daha geniş kesimlere çok sayıda fayda sağlıyor. Dijital kataloglar sayesinde hedef kitleye görsel yanı ağır basan genel bir bilgilendirme yapmak mümkün. Üstelik kataloglarda yer alan bilgilerin herhangi bir nedenle güncelliğini kaybetmesi durumunda düzenleme maliyetleri de neredeyse yok denecek kadar düşük.

Dijital ortamda hazırlanan kataloglar web sitesi üzerinden yayımlanabildiği gibi mail üzerinden de hedef kitleye gönderilebilir. Hatta toplu mail gönderme hizmeti sayesinde güncel olarak hazırlanan tüm kataloglar tek bir tıklama ile ilgililere ulaştırılabiliyor.

Web sitesi tasarımında site ziyaretçilerinin ilgisini çeken çalışmaların önemli olduğunu belirtmiştik. Bu anlamda, bir web sitesini ziyaret edenler için medya öğelerinin etkileşim alabilecek şekilde tasarlanması gerekiyor.

Video düzenleme hizmeti sayesinde standart bir videonun çok farklı tasarımlarla hazırlanması mümkün. Herhangi bir video üzerinde yapılan düzenlemeler, sitenin görsel başarısına katkı sağlamakta. Bununla birlikte; video düzenleme hizmeti web sitesinin özgünlüğünü de artıran çalışmalar arasında sayılıyor. Kurumsal firmalar için video düzenleme hizmeti, hedef kitlenin web sitesine olan ilgisini artıran önemli bir unsur.

Kurumsal firmaların faaliyetlerini dikkat çekici bir şekilde tanıtmak, faaliyetlere olan ilgiyi şüphesiz ki artırmakta. Bu aşamada video tanıtım hazırlama hizmetleri önem kazanıyor.

Video tanıtım hazırlama çalışmaları kurumsal yapıyı genel hatları ile tanıtan bir video olabileceği gibi, önemli olayların tanıtımı için de tercih edilebilir. Genellikle sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan hizmet alıcıları için video tanıtım hazırlama hizmetleri daha revaçta. Çünkü web sitesinde yer alan tanıtım videolarının sosyal medya hesaplarında da paylaşılması, web sitesinin etkileşimini artırıyor.

Arama motoru performansı, web sitesinin trafiğine, tartışmasız, katkı sağlıyor. Ayrıca, bir web sitesinin arama motorunda üst sıralarda yer alması, kurumsal yapının daha geniş kesimlerce tanınmasına da yardımcı olmakta.

Sözü edilen tanına bilirliğin sağlanması için de Google Business hizmeti önerilebilir. Google Business, kurumsal yapılar için en önemli tanıtım araçlarından biri. Yani Google Business hesabı kullanıldığında web sitesinin arama performansı hızla yükseliyor. Ancak Google Business hizmetinin de profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekiyor.

Doğru hamleler yapıldığında kurumsal bir web sitesinin başarısız olma imkânı bulunmuyor.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İşletmenizin veya markanızın ihtiyacı olan kurumsal web tasarımı ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda paylaştık.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım marka, kurum ya da işletmelerin kurumsallık vurgusu ile bir web sitesine sahip olmak adına başvurduğu hizmettir. İddialı bir dijital çözüme işaret eden kurumsal web tasarım kaliteyi de beraberinde getirir.

Kurumsal kimlik gelişiminde kurumsal web tasarım hizmetlerinin rolü oldukça önemlidir. Kurumsal yapılar, hedef kitleleri ile sürekli olarak etkileşim halinde kalabilmek için web tasarım hizmetlerine ağırlık vermektedir. Bu anlamda kurumsal web siteleri, kurumsal yapı hakkında hedef kitleye bilgi aktarırken aynı zamanda ürün ya da hizmet pazarlama fırsatları da oluşturmaktadır.

Kurumsal web tasarım hizmetleri, çok sayıda hizmetin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Bu nedenle, kurumsal bir yapıya sahip olan web tasarım çalışmalarını bir bütün olarak değerlendirmek gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım hizmetleri, kurumsal yapının özellikleri göz önünde bulundurularak sunulmalıdır. Çünkü, kurumsal işletmeler faaliyet, gösterdiği sektörde kendine has özelliklere ve imaja sahiptir. Bu nedenle, alınan web tasarım hizmetleri de işletmenin görünen imajına uygun olmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi, görsel ve işlevsel açıdan kurumsallığı yansıtmayı başaran dijital çözümlerdir. Kurumsal yapı hakkında dijital dünyaya bilgi aktarımı yapan web siteleri, kurumsal web sitesi olarak tanımlanabilir. Günümüzde kurumsal yapıların, internet sitesi tasarım hizmetleri ile hedefledikleri pek çok amaç bulunmaktadır. Kurumsal yapıların sahip olduğu hedefler ile web sitesi tasarım çalışmaları birbirine uyumlu olmalıdır. Örneğin, online ürün ya da hizmet satışı yapmak isteyen kurumsal bir oluşum için bu hedef doğrultusunda fonksiyonel bir web sitesi oluşturulmalıdır.

Kurumsal web siteleri, kurumsal yapının özelliklerine göre seçilen bir tasarım üzerine oturtulmalıdır. Kurumsal web sitesi üzerinden online satış hedefleniyorsa bu amaca hizmet eden araçların kurulumu titizlikle yapılmalıdır.

Kurumsal Web Tasarımın Faydaları Nelerdir?

Kurumsal web tasarımı ile tüketiciler nezdinde daha saygın bir markaya dönüşmeniz mümkündür. Tüketicinin ilgisini çeken ve marka veya kurum hakkında detaylara yer veren bir web sitesi sayesinde bilinirliğinize katkı sağlayabilirsiniz.

Dijital dünyada yer almak isteyen tüm kurumsal oluşumlar için web tasarım hizmetleri, adeta zorunlu hizmetler arasındadır. Kurumsal web tasarım çalışmaları, firmanın tanıtımından karını artırmaya kadar çok sayıda fayda sağlamaktadır. Belirlenen hedefler doğrultusunda tasarlanan kurumsal web siteleri, kısa sürede kurumsal yapının değerini artırabilmektedir.

Kurumsal web tasarım çalışmaları, dijital kimlik sahibi olmak isteyen oluşumlar için sürekli çalışmalardan sayılmaktadır. Artık sanal platformlarda yer almayan bir oluşumun hedef kitle nezdinde güvenilir bulunmadığını görmekteyiz. Yani kurumsal web tasarım siteleri, kurumsal yapının saygınlığına da doğrudan katkı sağlamaktadır. Bu kadar önemli işlevleri olan kurumsal web tasarım hizmetleri, doğru tasarım firmasından alınmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal internet sitesi tasarım hizmetleri çok sayıda hizmetin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Tasarım hizmetleri, çeşidi ne olursa olsun hizmet alıcısının belirlediği sınırlar kapsamında verilmektedir. Yani yalnızca görsel unsurları ağır basan bir web sitesi şablonu oluşturmak, kurumsal web tasarım hizmetleri olarak kabul edilmemelidir. Çünkü tüm firmalar, faaliyet gösterdikleri sektörde sürekli rekabet içerisinde olduklarından web tasarım hizmetleri de devamlılığa sahip olmalıdır.

Kurumsal web tasarım hizmet fiyatları, tasarım hizmetlerinin neleri kapsadığı ile ilişkilidir. Bu nedenle, öncelikle hizmet alıcısının ihtiyaç duyduğu hizmetler belirlenmelidir. Gerekli olan tasarım hizmetleri belirlendikten sonra kurumsal web tasarım çalışmalarına başlanabilir. Kurumsal yapıların ihtiyaç duydukları tasarım hizmetinin sınırları da süreç öncesinde detaylı olarak yapılan analizlerle ortaya koyulmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Kurumsal bir oluşum için birbirinden farklı web tasarım örnekleri oluşturmak mümkündür. Kurumsal web tasarım örnekleri, tasarımdan beklenen hedeflere göre şekillenmektedir. Örneğin, yalnızca tanıtım amaçlı olarak hazırlanan bir web sitesi, online satış amaçlı hazırlanan bir web sitesine göre daha standart özellikler taşımaktadır.

Çünkü web sitesi üzerinden online satış yapmak isteyen kurumsal bir yapı için daha fazla sayıda aracın web sitesine entegre edilmesi gerekmektedir. Kurumsal firmalar için oluşturulacak örnekler, hizmet alıcısının beklentilerine göre tasarlanmalıdır. Tüm kurumsal çalışmaların taşımaları gereken ortak özellik ise özgünlük olmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetini Kimler Almalı?

Bir markanın kurumsallaşmasına katkı sağlayan pek çok kriter bulunmaktadır. Dijital platformlarla bağı olan bir marka için, kurumlaşmanın anahtarı, başarılı web siteleridir. Kurumsal web tasarım hizmetleri bir markanın kendine özgü yapısını dış dünyaya yansıtmaktadır. Markanın tanıtımını etkili bir şekilde sağlayabilen web tasarım çalışmaları, aynı zamanda markanın mevcut hedeflerine ulaşmasına da imkan tanımaktadır.

Kurumsal bir marka, dijital platform kullanıcıları tarafından ulaşılabilir olmalıdır. Ulaşılabilirlik düzeyini artırmak, daha görünür hale gelmek ve mevcut tüm hedeflere kısa sürede ulaşmak isteyen tüm markalar, kurumsal web tasarım hizmetlerini almalılar.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Her firmanın ihtiyaç duyduğu tasarım hizmetleri birbirinden farklıdır. İş sürecin en başında firmanın mevcut durumu analiz edilmektedir. Yapılan analizler doğrultusunda en iyi kurumsal web sitesi tasarımı belirlenebilir.

Kurumsal web siteleri, veri güvenliğinin üst düzeyde sağlanmasının zorunlu olduğu sitelerdir. Bu nedenle, web sitesinin altyapı güvenliğini sağlayan unsurların titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Tasarım sürecinde, kurumsal web sitesinin yapısına uygun olan görsel unsurlar tercih edilmelidir. Sonuç olarak; kurumsal bir web sitesinin tasarımı, firmanın doğal yapısına aykırı olmamalıdır.

Kurumsal web tasarım dünyasındaki önemli gelişmeleri, en güncel bilgileri, faydalı ip uçlarını ve önemli konuları hemen okuyun.

Kurumsal web tasarım aşamaları, her oluşumun yapısına göre farklılaşmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi alarak profesyonel web tasarım hizmetlerine Creaviser ile adım atabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

kurumsal web tasarım hakkında merak edilenler