Günümüz dünyasında dijital pazarlama çalışmalarıyla satış hacminizi kısa sürede artırabileceğinizi biliyor musunuz?

Dijital araçların en doğru şekilde konumlanması, pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve marka yönetimi Creaviser’ın kapsamlı analiz çalışmaları ile mümkün. Tecrübeli  dijital pazarlama uzmanları ile ürün veya hizmetlerinizin tüm dünyaya tanıtılmasını sağlayarak, işletmenize yeni müşteriler kazandırıyoruz. Başarılı dijital performans faaliyetleri ile işletmenizin sürdürülebilir büyümesi için en etkin yöntemleri sunuyoruz.

Creaviser, deneyimli dijital pazarlama ekibi ile birlikte dijital dünyanın tüm avantajlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama Avantajları

Dijital platformların her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına ulaşması dijital pazarlama çalışmalarının önemini daha da artırmaktadır. Sanal mecrada görünür olmanın yolu, başarılı dijital pazarlama çalışmalarına dayanmaktadır.

Günümüzde dijital pazarlama avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Dijital platformlarda daha fazla görünür olmak,
 • Sanal ortamlardaki ticari hedeflere ulaşmak,
 • Online ticaret imkanlarına sahip olmak,
 • Marka gelişimini hızlandırmak,
 • Arama motoru performansını artırmak,
 • Marka bilinirliğini artırmak,
 • Kurumsal kimlik gelişimini sağlamak.
dijital pazarlama markanıza neler katar

Dijital Pazarlama Teknik Özellikleri

Her bir dijital pazarlama projesinde yenilikçi, akılda kalıcı ve etkileşim yaratan stratejiler geliştiriyoruz.

 • İçerik Pazarlaması
 • E-posta Pazarlaması
 • Affiliate Marketing
 • Influencer Marketing
 • Yeniden Pazarlama
 • Görüntülü Reklamlar
 • Pay-Per-Click (PPC)
 • Viral Pazarlama

Dijital Pazarlama Genel Özellikleri

Pazarlamanın dijitalleşmesi anlamına da gelen süreçlere ortak olmak adına Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak bizimle iletişime geçmeden sizlere sunduğumuz hizmetlerin de şu özelliklere sahip olduğunu bilmelisiniz.

Özgün Tasarım

Dijital dünyanın dinamiklerini bilen bir ekiple sizlere destek olmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz. Özellikle de dijital dünyadaki her çalışmanın özgün ve markaya özel olması gerektiğini biliyoruz. Beklentilerinize cevap verirken sektörün doğrularını da dikkate almayı kesinlikle ihmal etmiyoruz. Dijital pazarlama ile özgünlüğü yakalamanızın anahtarı Creaviser!

Kişiye Özel Hizmet

Kişiye özel hizmet kapsamında kaliteli bir süreç için tercihiniz kesinlikle Creaviser olmalı! Her projeye özgü bir bakış açısı geliştirilmesi gerektiği düşüncesi ile hareket edilirken bu sayede dijital dünyanın en özel markalarından bir tanesi olmayı başarabilirsiniz. Sizin için çalışan ekibimizle başarınızı sürdürülebilir kılmayı arzu ediyoruz.

Sonuç Odaklı

Sonuç odaklı bir çalışmanın beklentilerinize cevap verme konusunda ne denli iyi olduğunu keşfetmek istiyorsanız hizmetimizle tanışmalısınız. Özellikle de sonuçları önemseyen ve kısa sürede çözüme ulaşmayı arzu eden bir marka olduğunuzu düşünüyorsanız sonucu kesinlikle Creaviser ile kusursuz bir noktaya taşımalısınız.

Kontrol ve Analiz

Dijital pazarlamanın fark yaratan özelliklerinden bir tanesi de kesinlikle kontrol edilebilirliktir. Çünkü ölçülemeyen bir şeyin kontrol ve analizi imkansızdır. Bu kapsamda bütün dataları anlamlı çıktılara dönüştürmek adına gerekli adımları atıyoruz. Üstelik her bir adımda sizlerin beklentilerini de dikkate alarak harekete geçiyoruz. Günün sonunda her detayını kontrol ve analiz edebildiğimiz sonuçlar elde ediyoruz.

Bütçe Dostu

Dijital marketing alanında diğer markalardan ayrışan bir özelliğe sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu durumda Creaviser ile doğru sonuçlara ulaşabilmek adına harekete geçmeniz yeterlidir. Sunduğumuz her hizmette müşterilerimizi ve müşterilerimizin sürdürülebilirliğini önemsiyoruz. Bu kapsamda da en kaliteli hizmetler için neler yapılabileceğini saptayarak süreci sonuçlandırıyoruz.

Hızlı ve Pratik

Dijital pazarlamada marka ihtiyaçlarına uygun bir yol haritası çizerken çizdiğimiz haritanın da olabildiğince emin adımlarla kat edilebilmesi adına çözüm getiriyoruz. Üstelik hızlı ve pratik hizmetler gündeme getirebiliyor olmanın ayrıcalığını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Creaviser olarak dijital pazarlamada da adından söz ettiren bir marka olmak adına çaba sarf ederken müşterilerimizin de kendi sektörlerinde ön plana çıkmalarını sağlıyoruz.

Güncel Çözümler

Dijital dünyanın sürekli değişen özelliğine uyumlu bir şekilde güncellenebilir hizmetler ortaya çıkarmak adına harekete geçiyoruz. Creaviser’ın herkese hitap eden ve sürekli zirveyi hedefleyen anlayışını yakalamanızı sağlıyoruz. Size sadece güncellenebilir bir hizmeti satın almak adına neleri dikkate alabileceğinizi değerlendirmek kalır!

%100 Başarı

Dijital pazarlamayla başarı yakalamak isteyen bir marka olarak Creaviser’ı tercih etmenizin çok önemli bir nedeni var! Creaviser %100 başarı vaat ederken markanızın kendi sektöründe zirveye çıkması adına üzerine düşeni yapar. Size de sadece harekete geçerek hedeflerinize ulaşmak kalır!

Yükselme Garantisi

Dijital pazarlamanın bir parçası olarak reklam ve diğer çalışmalarımızla dijital görünürlüğünüzü arttırmayı amaçlıyoruz. Üstelik bu amacı yerine getirirken garantili bir hizmet vaat ediyor olmanın da avantajını hissettiriyoruz. Siz de Creaviser ile en özel seçeneklere kısa sürede ulaşmak ister misiniz?
dijital pazarlama süreci

Dijital Pazarlama Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan dijital marketing hizmetlerinde tüm prosesleri eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef analizi, bilgilerin toplanması
 3. Çalışma sürecinin sunumu
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması
 6. Görsel tasarımların / içeriklerin oluşturulması
 7. Test yayın denemesi
 8. Genel kontrol ve revizyon çalışması
 9. Proje onayı
 10. Dijital pazarlama projesinin teslim edilmesi

Dijital Pazarlama Hizmetleri

İşletmeniz için uygun olan dijital pazarlama yöntemlerini güncel tekniklerle uyguluyoruz.

İçerik üretimi alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Blog içerik üretimi alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

E-ticaret içerik üretimi alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Google adwords reklam alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Sosyal medya reklam yönetimi alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) alanında sunduğumuz hizmetlere yakından bakmak için tıklayın.

Dijital Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Dijital pazarlama hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Dijital Pazarlama Nedir?

İnternet, arama motoru, sosyal medya, mobil uygulama ve daha pek çok kanal aracılıyla yapılan ürün ve hizmet tanıtımlarına dijital pazarlama denir.

Dijital Pazarlama Örnekleri Nelerdir?

Dijital pazarlama referans örneklerini dijital pazarlama sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlamanın Faydaları Nelerdir?

Dijital pazarlamanın faydaları her geçen gün daha yaygın hale geliyor. Giderek daha fazla tüketici, ürünleri ve hizmetleri çevrimiçi olarak araştırıyor ve satın alıyor. Dijital pazarlamanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Hedef kitlenin belirlenmesi
 2. Verilerin ölçülebilir olması
 3. İletişim kurmak
 4. Yeni müşterilere ulaşmak
 5. İçerik pazarlama yöntemlerinin sınırsız olması
 6. Müşteri bilgilerine sahip olmak

Dijital Pazarlama Fiyatları Ne Kadar?

Dijital pazarlama fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Dijital pazarlama ücretleri hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Dijital Pazarlama Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital pazarlama fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Dijital pazarlama ücretleri hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Dijital Pazarlama Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Tüm soru ve görüşleriniz için İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

dijital pazarlama hakkında merak edilenler