Günümüz dünyasında dijital pazarlama çalışmalarıyla satış hacminizi kısa sürede artırabileceğinizi biliyor musunuz? Dijital araçların en doğru şekilde konumlanması, pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve marka yönetimi Creaviser’ın kapsamlı analiz çalışmaları ile mümkün. Tecrübeli  dijital pazarlama uzmanları ile ürün veya hizmetlerinizin tüm dünyaya tanıtılmasını sağlayarak, işletmenize yeni müşteriler kazandırıyoruz. Başarılı dijital performans faaliyetleri ile işletmenizin sürdürülebilir büyümesi için en etkin yöntemleri sunuyoruz.

Creaviser, deneyimli dijital pazarlama ekibi ile birlikte dijital dünyanın tüm avantajlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama Avantajları

Dijital platformların her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına ulaşması dijital pazarlama çalışmalarının önemini daha da artırmaktadır. Sanal mecrada görünür olmanın yolu, başarılı dijital pazarlama çalışmalarına dayanmaktadır.

Günümüzde dijital pazarlama avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Dijital platformlarda daha fazla görünür olmak,
 • Sanal ortamlardaki ticari hedeflere ulaşmak,
 • Online ticaret imkanlarına sahip olmak,
 • Marka gelişimini hızlandırmak,
 • Arama motoru performansını artırmak,
 • Marka bilinirliğini artırmak,
 • Kurumsal kimlik gelişimini sağlamak.
dijital pazarlama markanıza neler katar

Dijital Pazarlama Teknik Özellikleri

Her bir dijital pazarlama projesinde yenilikçi, akılda kalıcı ve etkileşim yaratan stratejiler geliştiriyoruz.

 • İçerik Pazarlaması
 • E-posta Pazarlaması
 • Affiliate Marketing
 • Influencer Marketing
 • Yeniden Pazarlama
 • Görüntülü Reklamlar
 • Pay-Per-Click (PPC)
 • Viral Pazarlama

Dijital Pazarlama Genel Özellikleri

Pazarlamanın dijitalleşmesi anlamına da gelen süreçlere ortak olmak adına Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak bizimle iletişime geçmeden sizlere sunduğumuz hizmetlerin de şu özelliklere sahip olduğunu bilmelisiniz.

Özgün Tasarım

Dijital dünyanın dinamiklerini bilen bir ekiple sizlere destek olmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz. Özellikle de dijital dünyadaki her çalışmanın özgün ve markaya özel olması gerektiğini biliyoruz. Beklentilerinize cevap verirken sektörün doğrularını da dikkate almayı kesinlikle ihmal etmiyoruz. Dijital pazarlama ile özgünlüğü yakalamanızın anahtarı Creaviser!

Kişiye Özel Hizmet

Kişiye özel hizmet kapsamında kaliteli bir süreç için tercihiniz kesinlikle Creaviser olmalı! Her projeye özgü bir bakış açısı geliştirilmesi gerektiği düşüncesi ile hareket edilirken bu sayede dijital dünyanın en özel markalarından bir tanesi olmayı başarabilirsiniz. Sizin için çalışan ekibimizle başarınızı sürdürülebilir kılmayı arzu ediyoruz.

Sonuç Odaklı

Sonuç odaklı bir çalışmanın beklentilerinize cevap verme konusunda ne denli iyi olduğunu keşfetmek istiyorsanız hizmetimizle tanışmalısınız. Özellikle de sonuçları önemseyen ve kısa sürede çözüme ulaşmayı arzu eden bir marka olduğunuzu düşünüyorsanız sonucu kesinlikle Creaviser ile kusursuz bir noktaya taşımalısınız.

Kontrol ve Analiz

Dijital pazarlamanın fark yaratan özelliklerinden bir tanesi de kesinlikle kontrol edilebilirliktir. Çünkü ölçülemeyen bir şeyin kontrol ve analizi imkansızdır. Bu kapsamda bütün dataları anlamlı çıktılara dönüştürmek adına gerekli adımları atıyoruz. Üstelik her bir adımda sizlerin beklentilerini de dikkate alarak harekete geçiyoruz. Günün sonunda her detayını kontrol ve analiz edebildiğimiz sonuçlar elde ediyoruz.

Bütçe Dostu

Dijital marketing alanında diğer markalardan ayrışan bir özelliğe sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu durumda Creaviser ile doğru sonuçlara ulaşabilmek adına harekete geçmeniz yeterlidir. Sunduğumuz her hizmette müşterilerimizi ve müşterilerimizin sürdürülebilirliğini önemsiyoruz. Bu kapsamda da en kaliteli hizmetler için neler yapılabileceğini saptayarak süreci sonuçlandırıyoruz.

Hızlı ve Pratik

Dijital pazarlamada marka ihtiyaçlarına uygun bir yol haritası çizerken çizdiğimiz haritanın da olabildiğince emin adımlarla kat edilebilmesi adına çözüm getiriyoruz. Üstelik hızlı ve pratik hizmetler gündeme getirebiliyor olmanın ayrıcalığını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Creaviser olarak dijital pazarlamada da adından söz ettiren bir marka olmak adına çaba sarf ederken müşterilerimizin de kendi sektörlerinde ön plana çıkmalarını sağlıyoruz.

Güncel Çözümler

Dijital dünyanın sürekli değişen özelliğine uyumlu bir şekilde güncellenebilir hizmetler ortaya çıkarmak adına harekete geçiyoruz. Creaviser’ın herkese hitap eden ve sürekli zirveyi hedefleyen anlayışını yakalamanızı sağlıyoruz. Size sadece güncellenebilir bir hizmeti satın almak adına neleri dikkate alabileceğinizi değerlendirmek kalır!

%100 Başarı

Dijital pazarlamayla başarı yakalamak isteyen bir marka olarak Creaviser’ı tercih etmenizin çok önemli bir nedeni var! Creaviser %100 başarı vaat ederken markanızın kendi sektöründe zirveye çıkması adına üzerine düşeni yapar. Size de sadece harekete geçerek hedeflerinize ulaşmak kalır!

Yükselme Garantisi

Dijital pazarlamanın bir parçası olarak reklam ve diğer çalışmalarımızla dijital görünürlüğünüzü arttırmayı amaçlıyoruz. Üstelik bu amacı yerine getirirken garantili bir hizmet vaat ediyor olmanın da avantajını hissettiriyoruz. Siz de Creaviser ile en özel seçeneklere kısa sürede ulaşmak ister misiniz?
dijital pazarlama süreci

Dijital Pazarlama Süreci

En iyi dijital pazarlama deneyimi için müşterilerimize sunulan hizmetler şunlardır:

 1. Hedef kitlenin belirlenmesi: Müşterimizin hangi tüketici gruplarına hitap etmek istediği ve ne gibi ihtiyaçlarını karşılamak istediği belirlenir.
 2. Strateji oluşturma: Hedef kitleye nasıl ulaşılacağı ve etkilenecek mesajlar belirlenir.
 3. İçerik oluşturma: Hedef kitleye özel ilgi çekici ve faydalı içerikler oluşturulur.
 4. Kanal seçimi: Hangi dijital kanallar aracılığıyla hedef kitleye ulaşacağı belirlenir. (örneğin, sosyal medya, e-posta, arama motorları vb.).
 5. İçerik yayınlama: Oluşturulan içerikler seçilen kanallarda yayınlanır.
 6. İzleme ve analitik: Kampanyanın etkisi izlenir ve analiz edilir. Etkili içeriklerin nasıl daha iyi sonuçlar alabileceği araştırılır.
 7. Optimizasyon: İzleme, analitik sonuçlarına göre strateji ve içerikler optimize edilir.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

İşletmeniz için uygun olan dijital pazarlama yöntemlerini güncel tekniklerle uyguluyoruz.

Web sitesinin görünürlüğünü artıran unsurların başında içerik üretimi çalışmaları yer almaktadır. Kaliteli içeriklere sahip web siteleri, arama motorlarının ödüllendirdiği sitelerdir. Kalite içerikten anlaşılması gereken, ziyaretçilerin bilgi ihtiyacını tam anlamıyla karşılayan ve teknik açıdan eksik olmayan, özgün içeriklerdir.

Bu içerikler, görsel unsurlarla da desteklenmelidir. Özgün içerikler, arama motoru optimizasyonu için en güncel tekniklerle hazırlanmalıdır. Güncel teknikler; bir içeriğin, rekabet gücünü artırmak için kullanılması gereken ve optimizasyon sağlayan tekniklerdir. Bu süreçte, arama motoru algoritmasını doğru algılamak ve algoritmalara uygun hareket etmek gerekmektedir. İçerik üretimi çalışmaları ile anlık değil, uzun vadeli bir başarı hedeflenmelidir.

Web sitesinin ziyaretçi sayısını artırmak için kaliteli blog içerikleri üretilmelidir. Blog içeriği üretimi web sitesinin organik ziyaretçi elde etmesini sağlamaktadır. Arama motoru performansını direkt etkileyen blog içerikleri, belirli bir tekniğe uygun olarak oluşturmalıdır. Arama motoru algoritmaları sürekli olarak değiştiği için, blog içerikleri de güncel algoritmalara uygun olarak hazırlanmalıdır.

Web sitesinin arama performansını artıran içerikler, ticari markaların gelir düzeylerine de katkı sağlamaktadır. Blog içerikleri için; dikkat çekici ve optimizasyon tekniğine uygun başlıkların kullanılması, içeriklerin görsellerle desteklenmesi, anahtar kullanımının yeterli ve doğru şekilde uygulanması önemlidir. Kuralına uygun olarak hazırlanan blog içerikler, markanın dijital dünyadaki başarısını artırmaktadır.

Dijital dünyada ticari hedefleri olan markaların, hedefleri doğrultusunda yüksek ziyaretçi sayısına ihtiyaçları bulunmaktadır. Web sitesini ziyaret edenlerden her biri, markanın sattığı ürün ya da hizmetin potansiyel alıcısıdır. Ziyaretçi sayısını artırmak için e-ticaret içerik üretimi çalışmaları istikrarlı bir şekilde yapılmalıdır. Markanın faaliyet gösterdiği alanla ilgili anahtar kelimeler eksiksiz tespit edilerek, doğru tekniklerle özgün içerikler üretilmelidir.

Arama motoru algoritmalarında meydana gelen değişiklikler takip edilerek, e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm içerikler güncel tekniklere göre hazırlanmalıdır. E-ticaret sitesi için hazırlanan içeriklere, ürün/hizmete yönlendiren iç linkler eklenmelidir. Görsellerin görüntü kalitesi yüksek olmalı ve bu görseller yazı tekniğine uygun olarak kullanılmalıdır.

Anahtar kelimelerin dijital dünyadaki gücü son derece fazladır. Ancak bir markanın asıl gücünü oluşturan, doğru anahtar kelimelerin marka gelişimini sağlayan şekilde kullanılmasıdır. Google Adwords reklam çalışmaları, doğru anahtar kelimelerin profesyonel çalışmalar sonucunda tespit edilerek, dijital reklam stratejilerinin uygulanmasını sağlamaktadır. Bu sayede, markanın görünürlüğü artarak dijital hedeflere ulaşmak mümkün hale gelir.

Google Adwords, markaların sahip oldukları reklam bütçeleri doğrultusunda, reklamlardan maksimum faydayı elde etmelerine imkan tanımaktadır. Doğru stratejilerin oluşturulması için markaların mevcut durumu ve hedefleri, profesyonel bir bakış açısı ile analiz edilmelidir.

Dijital dünyada başarı hedefleyenler için sosyal medya reklam yönetimi çalışmaları, marka hedeflerine uygun olarak yürütülmelidir. Sosyal medya platformları, markanın daha geniş bir kesime ulaşması için ihtiyaç duyulan popüler alanlardır. Kullanıcı sayısı yüksek olduğu için, markanın imaj çalışmaları, sosyal medya platformları üzerinden desteklenmelidir.

Markalar, sınırlı bir bütçe ile reklam faaliyetlerini yapabilmek için sosyal medya reklam yönetimi çalışmalarına ağırlık vermelidir. Markaların, sahip oldukları hedeflere göre; hangi sosyal medya platformlarına ihtiyaç duydukları tespit edilmelidir. Örneğin, ticari hedefleri olan bir marka için LinkedIn üzerinden yapılan reklam çalışmaları, sonuca ulaşılması bakımından daha işlevsel olmaktadır.

Dijital dünyada arama motoru optimizasyonu çalışmaları olmadan öne çıkmak mümkün değildir. Arama motoru optimizasyon çalışmaları, yalnızca bir web sitesine yönelik olarak yapılan dijital çalışmalarla ilgili olabileceği gibi, tüm sosyal medya platformları üzerinden yapılan çalışmaları da kapsayabilir. SEO denilince akla sadece blog içerikleri gelse de SEO çalışmaları yalnızca blog içeriklerle ilişkili değildir.

Profesyonel SEO çalışmaları, bir bütün olduğundan, dijital platformlarla ile ilgili yapılan optimizasyon çalışmaları bir bütün olarak ele alınmalıdır. Yani yalnızca blog içerikleri üretmek şeklinde değil, blog içerikleri üretmek ve sosyal medya platformları üzerinden de bu süreci desteklemek gerekmektedir. Ayrıca marka hedeflerine uygun reklam stratejileri uygulamak da markanın arama motoru optimizasyonu çalışmalarına katkı sağlayan yöntemler arasında yer almaktadır.

Dijital Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Dijital pazarlama hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Dijital Pazarlama Nedir?

İnternet, arama motoru, sosyal medya, mobil uygulama ve daha pek çok kanal aracılıyla yapılan ürün ve hizmet tanıtımlarına dijital pazarlama denir. Diğer bir deyişle dijital platformlar aracılığıyla yapılan pazarlama faaliyetlerinin tamamı, dijital pazarlama olarak adlandırılmaktadır. Dijital pazarlama sürecinde internetin olduğu her alan, bir pazarlama platformudur. Ürün ve hizmet tanıtımları için ideal olan dijital platformlar, yalnızca ticari markaların tercih ettikleri alanlar değildir.

Bir markanın tanınırlığını ve görünürlüğünü de dijital pazarlama yöntemleri artırmaktadır. Dijital platformlarda uygulanan yöntemler, bir markaya ait mesajı daha geniş kesimlere ulaştırmaktadır. Ticari markalar da bu süreçte, hedefledikleri satış rakamlarını dijital pazarlama faaliyetleri ile kısa sürede elde etmektedir.

Dijital Pazarlama Örnekleri Nelerdir?

Dijital pazarlama örnekleri söz konusu olduğunda yaygın olarak kullanılan pek çok yöntemin olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde: özgün içerik çalışmaları, sosyal medyayı etkin kullanmak, mail üzerinden pazarlama yapmak ve diğer dijital pazarlama yöntemleri, marka gelişiminde etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Dijital pazarlama yöntemleri birbirinden farklı ve çeşitli olduğundan dolayı her markanın ihtiyaç duyduğu pazarlama yöntemini doğru tespit etmek gerekmektedir. Bu süreçte, markanın mevcut durumu ve hedefleri göz önüne alınmalıdır. İyi bir dijital reklamını başarılı kılan, pazarlama yönteminin alışılmışın dışında ve dikkat çekici bir şekilde kullanılabilmesidir.

Dijital Pazarlamanın Faydaları Nelerdir?

Dijital platformlarda kalıcı başarı sağlayan dijital pazarlama uygulamaları, markanın sanal dünya haricindeki performansına da katkıda bulunmaktadır. Dijital pazarlamanın faydaları olarak:

 • Dijital platformlarda daha görünür olmak,
 • Ticari hedeflere kısa sürede ulaşmak,
 • Marka gelişimini sağlamak,
 • Markayı daha tanınır hale getirmek,
 • Yeni müşterilere ulaşmak,
 • Etkileşim gücünü artırmak gösterilebilir.

Marka gelişim sürecinde, dijital platformların etkili bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Profesyonel pazarlama yöntemleri uygulandığında, markanın, mevcut hedeflerine ulaşması mümkün olmaktadır.

Dijital Pazarlama Fiyatları Ne Kadar?

Dijital pazarlama faaliyetlerini bir bütün olarak kabul ederek uygulamak gerekmektedir. Çünkü dijital pazarlama yöntemleri, yalnızca bir bütün olarak uygulandığında etkili sonuçlar sağlamaktadır. Dijital pazarlama fiyatları da hizmetin kapsamına göre değişmektedir. Geniş bir pazarlama faaliyetinin fiyatı, standart bir hizmet fiyatına göre daha yüksek olmaktadır.

Hangi mecraların ve pazarlama yöntemlerinin kullanılacağı, hizmetin sınırlarının ne olduğu ve ne sıklıkta hizmet sunulacağı fiyatları belirlemede önemli sayılan unsurlardır. Dijital pazarlama hizmetleri hakkında net bir fiyat almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetini Kimler Almalı?

Günümüzde dijital hedefleri olan markalar kadar sanal dünyada daha önce yer almamış markaların dahi dijital pazarlama hizmetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Dijital pazarlama faaliyetleri çok sayıda ve çeşitli avantajlar sağladığı için markaların gelişim süreçlerinde ihtiyaç duydukları çalışmalardır. Markaların; gerek ticari gerek sosyal amaçlı tüm girişimleri, dijital çalışmalarla desteklenmelidir. Daha geniş kesimlere ulaşmayı sağlayan dijital mecralar, belirli algoritmalara uygun çalışmaların yapılmasını gerektirmektedir.

Belirli aralıklarla güncellenen algoritmalar, dijital dünyada öne çıkmak isteyen markaların takip etmeleri gereken unsurlar arasındadır. Her markanın kendi hedefleri doğrultusunda alması gereken dijital hizmetler birbirinden farklıdır. Markanın kapsamlı analizi ve ulaşmak istedikleri hedefler analiz edilerek kapsamlı bir dijital pazarlama haritası oluşturulmalıdır.

Dijital Pazarlama Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Dijital pazarlama internet ve dijital teknolojiler kullanılarak ürün ve hizmetlerin tanıtımını içerir. E-posta, sosyal medya, web tabanlı reklamcılık, metin ve multimedya mesajları gibi bir dizi kanalı içerir. İşletmelerin hedef kitlelerine doğru zamanda, doğru yerde ve doğru şekilde ulaşmasını sağlar.

Dijital pazarlamanın çeşitli türleri vardır:

 1. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Bu, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) daha yüksek bir sıralama almasına yardımcı olur. SEO, anahtar kelime optimizasyonu, site hızı optimizasyonu ve kaliteli içerik oluşturma gibi bir dizi taktik içerir.
 2. İçerik Pazarlama: Bu, hedef kitleyi bilgilendiren, eğiten ve ilgilenmeye teşvik eden kaliteli içerik oluşturmayı içerir. İçerik pazarlama, blog yazıları, e-kitaplar, web seminerleri ve daha fazlasını içerebilir.
 3. Sosyal Medya Pazarlaması: Bu, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal medya platformlarında bir markanın çevrimiçi varlığını geliştirmeyi içerir.
 4. E-Posta Pazarlama: Bu, e-postaları kullanarak mevcut ve potansiyel müşterilerle doğrudan iletişim kurmayı içerir.
 5. Tıklama başına ödeme: Google Ads gibi platformlarda reklamlar yayınlamayı ve her tıklama başına ödeme yapmayı içerir.

Creaviser dijital pazarlama hizmetleri sunabilir ve işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirebilir. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabilirler, böylece hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşabilir ve iş hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Creaviser sadece dijital pazarlama hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda dijital pazarlama ile ilgili değerli bilgi ve güncel içerikler sunar. Blog sayfasında pazarlama stratejileri, web tasarımı ve geliştirme, SEO, sosyal medya yönetimi ve daha fazlası hakkında düzenli olarak güncellenen makaleler bulabilirsiniz.

Bu makaleler, hem dijital pazarlama ve web geliştirme konusunda yeni başlayanlar hem de daha deneyimli profesyoneller için değerli bir kaynaktır. İster sektördeki son trendleri öğrenmek, ister yeni bir beceri geliştirmek, isterse işinizi büyütmenin yeni yollarını keşfetmek isteyin, Creaviser blogu sizin için mükemmel bir başvuru kaynağı olabilir.

Bu nedenle, Creaviser.com, müşterilere sadece hizmet sunmayı değil, aynı zamanda onlara sektördeki en son bilgileri ve trendleri anlamalarını sağlayacak eğitici içerikler sunmayı taahhüt eder. Bu yaklaşım, müşterilere kendi iş hedeflerine ulaşmak için gereken bilgi ve araçları sağlar.

dijital pazarlama hakkında merak edilenler

İletişim

Dijital pazarlama ve performansınız nasıl geliştirebilirsiniz merak ediyorsanız, bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin!