200 milyon aktif kullanıcıya sahip Twitter gibi değerli bir platformda etkileşim gücü yüksek bir hesaba sahip olmak istemez misiniz? Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile amaçlarınıza uygun bir takipçi kitlesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede, etkileşim gücü yüksek gönderiler oluşturarak hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz. Creaviser’ın en iyi sosyal medya uzmanları, Twitter hesap yönetim hizmetleri ile dijital dünyadaki başarınızı garanti ediyor.  Creaviser’ın sunduğu Twitter hesabı yönetimi hizmetleri ile dijital dünyadaki hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz.

Başarılı bir Twitter profili sahibi olmak için Creaviser’ın profesyonellerinden destek almalısınız.

Twitter Hesap Yönetimi Avantajları

Aktif kullanıcı sayısını her geçen gün artıran Twitter, başarılı hesapların ödüllendirilmesine dayalı bir platform. Dikkat çekici içerikler, aldıkları etkileşim doğrultusunda daha geniş kesimlere sunuluyor. Bu sayede Twitter hesabının gelişimi mümkün hale geliyor.

Twitter hesap yönetimi avantajları genel olarak;

 • Hesabın kısa sürede etkileşim gücü yüksek hale gelmesi,
 • Marka adına paylaşılan içeriklerin daha geniş kitlelere ulaşması,
 • Markanın takipçi sayısının artması,
 • Markanın hızlı bir şekilde gelişmesi ve amaçlarına ulaşması,
 • Dijital platformlarda daha görünür bir hesabın oluşması şeklinde sıralanabilir.
Twitter Hesap Yönetimi Avantajları

Twitter Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunduğumuz Twitter Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Keşfet Çalışmaları
 • Ürün İşlemleri
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Facebook Entegrasyonu

Twitter Hesap Yönetimi Genel Özellikleri

Twitter profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Takipçi Sayısını Artırma

Twitter hesap yönetimi ile bir hesabın takipçi sayısını artırmak mümkündür. Takipçi sayısı artan Twitter hesaplarının etkileşim gücü de artmaktadır. Bu sayede, hesap üzerinden paylaşılan içerikler daha geniş kesimlere ulaşmaktadır. Twitter hesabının takipçi sayısının artması, içeriklerin daha fazla görünür olmasını sağlamaktadır. Etkileşim alan iletiler de “Keşfet” bölümünde yer alarak, markanın takipçi sayısına destek olmaktadır. Twitter hesap yönetim çalışmaları ile bir hesabın takipçi sayısını artırma sürecinde doğru stratejiler uygulanmalıdır.

Yorum Alma

Bir markanın paylaştığı iletiler ne kadar çok yorum alırsa, o iletinin etkileşim gücü o denli artmaktadır. Yorum alan iletiler genel alana düşerek daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmaktadır. Twitter hesap yönetimi hizmetleriyle hesap üzerinden paylaşılan gönderilerin yorum alma potansiyeli de yükselmektedir. Bir iletinin yorum alması için markanın yapısına uygun ve dikkat çekici paylaşımlar yapılmalıdır. Profilin organik yapısına uygun iletiler, belirli aralıklarla oluşturularak hesap üzerinden paylaşılmalıdır. İlgi çekici içeriklerin düzenli olarak paylaşılması sonucunda hesabın takipçi sayısı da istikrarlı bir şekilde artacaktır.

Etiket Kullanma

Konu etiketleri bir iletinin ilişkili olduğu konuları belirlemek için kullanılmaktadır. “Hashtag” olarak da adlandırılan bu etiketler, Twitter kullanıcılarının aradıkları konu bazlı içeriklere daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır. Twitter hesap yönetimi kapsamında tüm gönderiler, doğru konu etiketleriyle paylaşılmaktadır.

Hashtag kullanımı, ilişkili olduğu konuları kapsamakla birlikte güncel başlıklar ile de desteklenmelidir. Güncel konu etiketleri, paylaşım yapılan dönemde, kullanıcıların ilgi duydukları herhangi bir konu olabilmektedir. Güncel hashtaglar, bir iletinin daha çok sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun dışında, konu etiketleri kullanımında belirli bir sayıda etiket kullanımına da dikkat edilmelidir.

Hesap Takip Etme

Bir markanın Twitter’daki başarısını etkileyen bir başka unsur da doğru hesapların takibe alınmasıdır. Markanın ilişkili olduğu hesapların takip edilmesi, markanın iştigal ettiği faaliyet konusunu Twitter’a doğru bir şekilde aktarmaktadır. İlişkili hesapların takibi ile markanın paylaştığı gönderiler doğru kesime ulaşmaktadır. Bu durum, gönderilerin daha fazla etkileşim almasına ve daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Twitter hesap yönetimi çalışmalarında hangi hesapların takibe alınması gerektiği belirlenmektedir. Belirli aralıklarla analizler yapılarak, marka gelişimine destek sağlayacak hesaplar tespit edilmektedir.

Hesabı Takipten Çıkarma

Bir markayı takip eden kitlenin kalitesi de Twitter hesabının gelişimi için önemlidir. Markaya uygun olmayan takipçilerin belirli aralıklarla tespit edilmeleri gerekmektedir. Tespit edilen ve markayla ilişkisi olmayan hesapların takipçilik durumları sonlandırılmalıdır. Twitter hesap yönetimi hizmetleri boyunca belirli dönemlerde, markayı takip eden kullanıcılar gözden geçirilmelidir. Markaya zarar veren hesaplar tespit edilerek gerekli önlemler alınmalıdır.

Kaliteli İleti Oluşturma

Twitter üzerinden etkileşim almak için kaliteli içerikler oluşturulmalıdır. Kaliteli içerikler, bazı durumlarda sadece metinle bazı durumlarda da görselle desteklenmiş şekilde hazırlanmalıdır. Yapılan araştırmalara göre; görsel kullanılarak hazırlanan iletilerin, kullanıcılar tarafından beğenilme oranı daha yüksektir. Bu nedenle, markayı temsile eden Twitter hesabı üzerinden paylaşılan iletilerin belirli zamanlarda görsellerle desteklenmesine önem verilmelidir. Twitter hesap yönetimi hizmetleriyle, markaya uygun, özgün ve dikkat çekici içerikler oluşturulmaktadır. Unutulmamalıdır ki, tüm sosyal medya platformlarında başarının en önemli şartı, kaliteli içerik üretmektir.

Mavi Tik Alma

Bir markanın belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan taklit edilmeleri mümkündür. Bu nedenle, gelişen ve belirli bir takipçi sayısına ulaşan marka hesaplarının “gerçek hesap” olup olmadığı önem arz etmektedir. Özellikle ticari faaliyette bulunan markalar için bu durum daha da önemlidir.

Twitter hesap yönetimi ile bir hesabın resmi olduğunu ortaya koyan “mavi tik alma” girişimleri de yapılmaktadır. “Mavi Tik” alabilen hesapların Twitter kullanıcıları tarafından daha güvenilir bulunduğu bir gerçektir. Bu süreçte, markaya ait Twitter hesabının takipçi sayısını artırmaya yönelik girişimler istikrarlı bir şekilde uygulanmalıdır. Takipçi sayısı belirli bir düzeye ulaşan hesaplar, vakit kaybetmeden “Mavi Tik” için başvuru yapmalıdır.

Paylaşım Takvimi Oluşturma

Kullanıcıların Twitter’da en fazla aktif oldukları zaman aralıkları, gönderilerin en çok etkileşim alma potansiyeline sahip oldukları anlardır. Markalar tarafından yapılacak olan tüm paylaşımların, Twitter kullanıcılarının aktif oldukları zamanlarda yapılması gerekmektedir. Twitter hesap yönetim hizmetleri ile her marka için bir paylaşım takvimi oluşturulmaktadır. Markaya ait hesap üzerinden yapılan paylaşımlar bu takvime uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Sürekli aynı zaman diliminde paylaşım yapan hesapların indeks alma düzeyi artmaktadır. Optimizasyon çalışmaları için de paylaşım takvimi oluşturmanın faydası bulunmaktadır.

Reklam Yönetimi

Twitter hesabının etkileşim gücünü artırmak için reklam yönetimi yapmak da önemlidir. Çünkü reklam yönetimi ile daha geniş kitlelere ulaşılabilmektedir. Ticari markalar için reklam yönetimi daha yoğun kullanılmakla birlikte diğer markaların gelişimi için de etkili bir yöntemdir. Öncelikle, markanın bütçesine uygun bir reklam planlaması yapılmalıdır. Yapılan plan doğrultusunda, belirli süreler boyunca markaya ilişkin reklamlar yayınlanmalıdır. Reklam yönetimi sayesinde marka tarafından başlatılan reklam kampanyasının kaç kullanıcıya ulaştığı bilgisi de elde edilebilmektedir.

Analytics Kullanma

Markaların gelişim sürecinde, mevcut verilerin ne kadar önemli olduğu tartışılmazdır. Twitter Analytics kullanılarak, marka tarafından paylaşılan gönderilerden hangilerinin daha çok etkileşim aldığı belirlenebilmektedir. Twitter hesap yönetimi hizmetleri boyunca, belirli aralıklarla Analytics verileri yorumlanmalıdır.

Hesabın gelişimine katkı sağlayan paylaşımlar, ilerleyen tarihlerde revize edilerek yeniden kullanıcılara sunulabilir. Bu sayede, markanın etkileşim gücünü istikrarlı bir şekilde artırmak mümkün hale gelecektir. Twitter Analytics kullanılarak, profili kimlerin takip ettiği ve takipçilerin davranış kalıplarının ne olduğu da anlaşılabilmektedir.

Geri Dönüş Yapma

Twitter hesabı üzerinden markaya gönderilen mesajlara yanıt vermek önemlidir. Ayrıca iletilere yorum yapan kullanıcılara da kısa sürede cevap verilmelidir. Kullanıcılara geri dönüş sağlayan hesapların etkileşim gücü artmaktadır. Kullanıcılar, yazdıkları bir mesaja ya da yaptıkları bir yoruma cevap aldıklarında, markanın hareketlerine tepki vermeye daha istekli hale gelmektedir. Bu durum, markanın daha fazla etkileşim almasına ve hesabın düzenli olarak gelişimine destek olmaktadır. Twitter hesap yönetimi hizmetlerinde, takipçilere kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Profil Düzenleme

İster kurumsal ister bireysel olsun bir Twitter hesabının gelişimi için profil bilgilerinin eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Twitter hesabı, bir markanın tüm bilgilerini içererek markanın tanınırlığına katkı sağlamalıdır. Kurumsal firmalar için mail adresi, telefon bilgileri ve firma adresinin açık bir şekilde hesap profilinde yer alması önemlidir. Arama motoru performansı için de profil bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Twitter hesap yönetimi çalışmaları, markanın görünürlüğüne ve tanınırlığına destek olan çalışmalardır.
Twitter Hesap Yönetimi Süreci

Twitter Hesap Yönetimi Süreci

En iyi Twitter danışmanlık deneyimi için şu adımları uyguluyoruz:

 1. İnceleme: Müşterimizin Twitter hesabının geçmiş performansını incelenir ve ihtiyacı olan stratejiler belirlenir.
 2. Hedef Kitle Tanımlama: Müşterimizin hedef kitlesi tanımlanır ve onlara ulaşabilecek en etkili yollar belirlenir.
 3. İçerik Planlaması: Twitter hesabı için fikirler oluşturulur ve içerik planlaması yapılır.
 4. Yayın ve Yönetim: Twitter hesabında paylaşımlar yapılır ve takipçi sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yapılır.
 5. Analitik: Twitter hesabının performansı sürekli olarak izlenir ve geliştirmeye yönelik güncellemeler yapılır.

Twitter Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan Twitter paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıfırdan bir Twitter hesabı oluşturmakla birlikte mevcut hesabın yönetimi de aylık Twitter hesap yönetimi ile mümkündür. Aylık plan dahilinde, markanızın mevcut yapısı analiz edilerek ne tür bir hesaba ihtiyaç duyulduğu ortaya koyulmaktadır. Hesabın kısa süre içerisinde gelişmesi için nasıl bir stratejinin uygulanması gerektiği belirlenmektedir.

Aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri, markanıza ait hesabın takipçi sayısını artırmakla birlikte markanız tarafından yapılan paylaşımların etkileşim almasını da sağlamaktadır.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri kapsamında 3 aylık plan da mevcuttur. 3 aylık Twitter hesap yönetimi ile markanızın gelişim haritası belirlenmektedir. Aylık olarak hesabın hangi değişkenlerden etkilendiği belirlenerek hesaba etkileşim kazandıran hamleler ortaya koyulmaktadır.

Bu sayede, markanızın gelişimine destek olan tipte içerikler oluşturularak hesabın günden güne etkileşim gücünün artırılması sağlanmaktadır. Orta vadeli bir yönetim planı arayanlar için 3 aylık Twitter hesap yönetimi oldukça idealdir.

Twitter hesabınızdaki gelişimin kalıcı hale gelmesini mi istiyorsunuz? O zaman size daha uzun dönemli yönetim planlarını önerebiliriz. 6 aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile bir hesabın istikrarlı olarak gelişimine tanık olmaktasınız. Hesapla ilgili kısa dönemli hareketler detaylı bir şekilde analiz edilerek markanızın gelişimi için düzenli olarak uygulanması gereken eylemler belirlenmektedir.

Bu sayede 6 ayın sonunda da hesabın gelişimini kalıcı hale getirmek için dikkat edilmesi gereken kurallar ortaya koyulmaktadır. 6 aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile markanızın Twitter dünyasında dikkat çekici bir konuma ulaşması mümkündür.

12 aylık Twitter hesap yönetimi, bu alanda verilen en kapsamlı Twitter yönetim hizmetidir. Daha önce Twitter hesabı olmayan markaların sıklıkla tercih ettikleri 12 aylık plan, mevcut hesapların gelişimi için de yararlı sonuçlar sağlamaktadır.

12 aylık yönetim sürecinde, hesabın yapısı ve gereksinimleri aylık bazda tespit edilmektedir. Kısa sürede gelişim haritası oluşturulan hesapların gelişimlerine etki eden unsurlar belirlenmektedir. 12 aylık Twitter hesap yönetimi ile markanızın gelişimini en üst düzeyde sağlamanız mümkündür.

Twitter Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Twitter Hesap Yönetimi hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Twitter Hesap Yönetimi Nedir?

Yaklaşık 200 milyon aktif kullanıcısı bulunan Twitter, Amerika merkezli bir sosyal paylaşım platformudur. Twitter’ın geldiği bugünkü noktada kişisel kullanıcılar kadar kurumsal kullanıcıların da Twitter’da yer aldığını görmekteyiz. Twitter hesap yönetimi, herhangi bir markanın gelişimini sağlamak üzere Twitter hesabının algoritmalara uygun olarak yönetilmesidir. Twitter algoritmalarına uygun olan tüm yönetim girişimleri, Twitter hesabının kısa sürede etkileşim gücü yüksek bir konuma ulaşmasını sağlamaktadır.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri daha ilk aşamadan yani Twitter giriş işlemleriyle başlamaktadır. Markanın yapısına uygun bir profil tasarımıyla hesap yönetimi sürdürülmektedir. Markanın hedeflerine uygun içerikler hazırlanarak, Twitter algoritmalarına uygun sürelerde ve metotlarda paylaşımlar yapılmaktadır. Bu sayede, Twitter hesabından paylaşılan gönderilerin ulaştığı kesim, istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

En iyi Twitter hesap yönetimi hizmetleri için Creaviser’ın profesyonelleri ile tanışabilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

Twitter, Jack Dorsey’in ilk tasarımından itibaren epeyce gelişmiş bir platformdur. İlk çıktığı yıllarda daha çok bireysel kullanıcılara hitap eden ve durum güncellemelerini ortaya koyan Twitter, bugün kurumsal kullanıcılara da hitap etmektedir. Twitter hesap yönetimi örnekleri kurumsal ve bireysel kullanıcılara göre farklılık göstermektedir. Kurumsal kullanıcılar için de ticari ya da sosyal amaçlı kullanımlar mümkündür.

En iyi Twitter hesap yönetimi için markanın kendi yapısını ayrıntılı bir şekilde ortaya koymak gerekmektedir. Markayı hangi unsurlar tanımlıyor? Markanın gelişimi için nasıl bir strateji uygulanmalı? Markayı rakiplerinden farklı kılan unsurlar neler? Bu ve benzeri pek çok sorunun cevapları doğrultusunda Twitter hesap yönetimi örnekleri oluşturulmaktadır.

Twitter arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan Twitter hesaplarına sahip olmak için Creaviser’ın profesyonelleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Sosyal medyanın gücüne inananlar için Twitter yönetimi faydaları oldukça fazladır. Öncelikle Twitter’ın aktif kullanıcı sayısının az olmadığını göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Bunun dışında, sektörel anlamda da her sektörden pek çok profesyonelin ve ilgili kitlenin Twitter’ı kullandıklarını görmekteyiz. Başarılı Twitter hesap yönetimi ile bir markanın hedeflerine kısa sürede ulaşması mümkündür.

En iyi Twitter hesap yönetimi hizmetleri sayesinde:

 • Markaya ait Twitter hesabının takipçi sayısının artması,
 • Hesap üzerinden paylaşılan gönderin daha geniş kitlelere ulaşması,
 • Marka adına yapılan paylaşımların etkileşim gücünün daha fazla olması,
 • Markanın hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşması,
 • Markanın kullandığı diğer sosyal medya hesaplarının gelişmesi,
 • Markanın dijital platformlardaki gücünün artması mümkün hale gelmektedir.

Twitter Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Sosyal medya platformları marka hedeflerine uygun stratejilerle yönetilmektedir. Her yönetim hizmetinin kapsamı ve her markanın gereksinimleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle, Twitter hesap yönetimi fiyatları hesabın yönetim projesine göre değişmektedir. Bir markanın ihtiyaç duyduğu yönetim planı, Twitter hesabının kısa sürede başarılı olmasını sağlayan önemli bir unsurdur.

Twitter hesabını sıfırdan oluşturarak yönetimini sağlamakla birlikte mevcut bir hesabın yönetimi de yapılmaktadır. Twitter hesap yönetimi hizmetleri söz konusu olduğunda ihtiyaç duyulan yönetim hizmetinin sınırlarını belirlemek önemlidir. Bu sayede hesabın yönetimi için gerekli olan bütçe de ortaya koyulmaktadır.

En iyi Twitter hesap yönetimi fiyatları ile profesyonel bir hizmet almak için Creaviser’ın Twitter uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital dünyada hedefleri olan herkesin Twitter hesap yönetimi hizmetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Twitter’ın her geçen gün daha da popüler hale gelmesi, dijital platformlarda başarılı olmak isteyen markaların Twitter’ı kullanmalarını zorunlu kılmaktadır.

Markaların, faaliyet gösterdikleri alanla ilgili tüm gelişmeleri Twitter üzerinden takip etmeleri mümkün olurken, sektördeki diğer markaların hareketlerini izlemek de imkan dahilindedir. Ayrıca hedef kitlenin markaya yönelik beklentileri de Twitter üzerinden algılanabilmektedir.

Twitter hesap yönetimi bireysel ve kurumsal tüm markaların almaları gereken özel bir hizmettir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden Creaviser ile iletişime geçmelisiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Twitter hesap yönetimi ile dünya genelinde son derece popüler olan Twitter’da dikkat çeken bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bu sayede markanızın kendi hedeflerine yaklaşması için çok büyük bir adım atmış olursunuz.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri, markanın mevcut yapısı ve gereksinimlerine göre çeşitlilik göstermektedir. İster kısa süreli ister uzun dönemli hesap yönetimi hizmetleri alarak markanızın gelişimini garanti altına alabilirsiniz.

Markanızın ihtiyaç duyduğu yönetim planı ve hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler