Dijital dünyadaki duygu ve düşünceleri yansıtan en önemli platform Twitter. 200 milyon aktif kullanıcıya sahip bir platformda etkileşim gücü yüksek bir hesaba sahip olmak istemez misiniz? Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile amaçlarınıza uygun bir takipçi kitlesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede, etkileşim gücü yüksek gönderiler oluşturarak hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz.

Creaviser’ın en iyi sosyal medya uzmanları, Twitter hesap yönetim hizmetleri ile dijital dünyadaki başarınızı garanti ediyor. Etkileşim gücü yüksek bir hesap oluşturarak stratejik hamleler doğrultusunda hesabın gelişimini sağlıyor.

Creaviser’ın sunduğu Twitter hesabı yönetimi hizmetleri ile dijital dünyadaki hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Avantajları

Aktif kullanıcı sayısını her geçen gün artıran Twitter, başarılı hesapların ödüllendirilmesine dayalı bir platform. Dikkat çekici içerikler, aldıkları etkileşim doğrultusunda daha geniş kesimlere sunuluyor. Bu sayede Twitter hesabının gelişimi mümkün hale geliyor.

Twitter hesap yönetimi avantajları genel olarak;

 • Hesabın kısa sürede etkileşim gücü yüksek hale gelmesi,
 • Marka adına paylaşılan içeriklerin daha geniş kitlelere ulaşması,
 • Markanın takipçi sayısının artması,
 • Markanın hızlı bir şekilde gelişmesi ve amaçlarına ulaşması,
 • Dijital platformlarda daha görünür bir hesabın oluşması şeklinde sıralanabilir.
Instagram hesap yönetimi markanıza neler katar

Twitter Hesap Yönetimi İçerik Özellikleri

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunduğumuz Twitter Profil Yönetimi ile sosyal medyanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz.

 • Banner Çalışmaları
 • Anket ve Soru Paylaşımları
 • Çekiliş / Yarışma Yönetimi
 • Kampanya Çalışmaları
 • Keşfet Çalışmaları
 • Ürün İşlemleri
 • Video / Slayt Tasarımı
 • Facebook Entegrasyonu

Twitter Hesap Yönetimi Genel Özellikleri

Twitter profil yönetimi ile sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında hizmet ve ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Optimizasyon Çalışması

Optimizasyon çalışmalarından beklenen, hesabın kısa süre içerisinde takipçi sayısını artıracak ve yeterli etkileşimi alacak duruma gelmesidir. Bu anlamda, bir Instagram hesabı için doğru hedef kitleye ulaşmak önemlidir. Doğru hedef kitleye ulaştıracak tüm çalışmalar, Instagram hesabının gelişimine katkı sağlamaktadır.

Sektör Analizi

Instagram hesaplarının gelişim sürecinde sektör analizi yapmak önemlidir. Aynı sektörde birden çok hesapla rekabet içerisinde bulunuyorsanız sektörün beklentilerini tam anlamıyla karşılamanız gerekiyor. Bu nedenle sektör analizi yaparak mevcut durum ortaya koyulmalı ve Instagram hesabının gelişimi için gerekli önlemler alınmalıdır.

Rakip Analizi

Aynı sektörde faaliyet gösteren Instagram hesapları için rakip analizleri ihtiyaç duyulmaktadır. Rakip analizi, öne çıkan bir hesabın bunu nasıl başardığını ortaya koymaktadır. Bir nevi, başarıya giden yolları açığa çıkarmaktadır. Aynı sektördeki herhangi bir Instagram hesabını öne çıkarabilen unsurlar sıradan bir hesaba da fayda sağlayabilir.

İçerik Planlaması

Instagram hesabı üzerinden gelişi güzel yapılan paylaşımların etkili sonuçlar vermediğini söyleyebiliriz. Bir hesabın gelişim göstermesi için içerik planlaması zorunludur. Yani ne zaman, nelerin paylaşılacağı önceden planlanmalıdır. Hesap üzerinden yapılan paylaşımların zamanı aynı olmalı ve aynı aralıklarla paylaşımlar yapılmalıdır. Bu şekilde titiz bir anlayışla yapılan paylaşımlar etkili sonuçlar sağlayacaktır.

Geri Dönüş İşlemleri

Instagram hesap yönetiminde, takipçilerin iletişim taleplerini karşılıksız bırakmamak gerekir. Bu durum, hedef kitlenin, takip ettikleri hesaba olan bağlılığını artırmaktadır. Bu amaçla, DM üzerinden gönderilen mesajlara verilen cevaplar kadar yorumlara yapılan dönüşler de önemlidir. Bu durum, ticari Instagram hesapların yönetimi sırasında ürün ya da hizmete yönelik tüketici merakını gidermek için de ideal olmaktadır.

Organik Takipçi / Beğeni / Yorum

Bir Instagram hesabının en önemli amacı daha çok kesime ulaşabilmektir. Bunun yolu da organik takipçi elde etmektir. Organik takipçiler, takip ettikleri hesabın, yalnızca takipçi sayısını artırmakla kalmaz, hesap hareketlerine tepkiler de verirler. Örneğin, paylaşılan bir postun beğenilmesi ya da postun altına paylaşımla alakalı bir yorum yapılması organik takipçilerin eylemleri arasında yer almaktadır.

Hashtag Çalışması

Bir gönderinin, hedef kitle tarafından görünür olması önemlidir. Bunun en kolay yolu da doğru hashtag kullanımından geçmektedir. Instagram hesabından paylaşılan herhangi bir post ile ilgili olan belli sayıda etiket kullanılmalıdır. Bu durum, web sitesindeki SEO çalışmalarına benzetilebilir. Sosyal medyada görünür olmanın yolu, doğru hashtag kullanmaktan geçmektedir. Bununla birlikte, hashtag kullanımı ile ilişkili önemli teknikler bulunmaktadır.

Etkileşim Çalışmaları

Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderilerin istatistikleri dikkatli bir şekilde izlenmelidir. Çünkü bu tür bir çalışma, hesabın daha başarılı istatistiklere sahip olması için gereken verileri sağlamaktadır. Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderilere yapılan yorumlar, alınan beğeniler, izlenme sayıları ve takipçi artışları etkileşim çalışmaları sonucunda meydana gelmektedir.

Takip Etme ve Takipten Çıkma

Takipçi sayısının fazla olması, Instagram hesapları için önemli bir başarı göstergesidir. Ancak takipçi sayısının fazla olması, hesabın başarılı bir şekilde yönetildiğini tek başına göstermez. Bir hesabın başarısını yansıtan çok sayıda unsur bulunmaktadır. Instagram hesap yönetiminde takipçilerin niteliği de oldukça önemlidir. Hesabın, kendi amacıyla alakası olmayan hesaplar tarafından takip edilmesi, hesabın gelişimi için zararlı bir durumdur.

Aylık Rapor Sunumu

Instagram hesap yönetiminde durum analizleri yapmak gerekmektedir. Bu amaçla, hesap üzerinde yaşanan gelişmelerin aylık olarak verilerle sunulması önemlidir. Bu durum, hangi unsurların doğru, hangilerinin hatalı yapıldığı konusunda bilgi vermektedir. Aylık olarak hazırlanan raporlara göre, hesap yönetiminin ihtiyaç duyduğu acil önlemler alınabilir.

Entegrasyon İşlemleri

Facebook ve Instagram hesaplarının bir arada kullanılması, bir postun aynı anda birden çok hesapta paylaşımına olanak sağlamaktadır. Instagram ve Facebook hesaplarını aynı anda kullananlar için entegrasyon işlemleri yapılmalıdır. Bu sayede tek bir paylaşım ile çok sayıda etkileşim alma imkanı oluşmaktadır.

Özel Tasarım Çalışmaları

Bir Instagram hesabının gelişimine yönelik çalışmalar, belirli bir süre sonra olumlu sonuçlar verecektir. Bu tür çalışmalardan olumlu sonuçlar almanın ilk kuralı, çalışmaların istikrarlı olarak yapılmasıdır. Bunun dışında, Instagram hesaplarının özel tasarımlara sahip olması da hesabın gelişim potansiyeline etki etmektedir. Instagram hesabının, hizmet alıcısının kimliğine uygun olarak tasarlanmasına önem verilmelidir.
Instagram profil yönetimi süreci

Twitter Hesap Yönetimi Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan bir Twitter Hesap Yönetimi için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef Kitle Analizi
 3. Çalışma akışının takdim edilmesi
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 6. Görsel tasarımların oluşturulması
 7. Bilgi ve içeriğin paylaşımı
 8. Genel performans kontrolü
 9. Strateji geliştirmeleri
 10. Twitter projesinin teslim edilmesi

Twitter Hesap Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığı içerisinde bulunan Twitter paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıfırdan bir Twitter hesabı oluşturmakla birlikte mevcut hesabın yönetimi de aylık Twitter hesap yönetimi ile mümkündür. Aylık plan dahilinde, markanızın mevcut yapısı analiz edilerek ne tür bir hesaba ihtiyaç duyulduğu ortaya koyulmaktadır. Hesabın kısa süre içerisinde gelişmesi için nasıl bir stratejinin uygulanması gerektiği belirlenmektedir.

Aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri, markanıza ait hesabın takipçi sayısını artırmakla birlikte markanız tarafından yapılan paylaşımların etkileşim almasını da sağlamaktadır.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri kapsamında 3 aylık plan da mevcuttur. 3 aylık Twitter hesap yönetimi ile markanızın gelişim haritası belirlenmektedir. Aylık olarak hesabın hangi değişkenlerden etkilendiği belirlenerek hesaba etkileşim kazandıran hamleler ortaya koyulmaktadır.

Bu sayede, markanızın gelişimine destek olan tipte içerikler oluşturularak hesabın günden güne etkileşim gücünün artırılması sağlanmaktadır. Orta vadeli bir yönetim planı arayanlar için 3 aylık Twitter hesap yönetimi oldukça idealdir.

Twitter hesabınızdaki gelişimin kalıcı hale gelmesini mi istiyorsunuz? O zaman size daha uzun dönemli yönetim planlarını önerebiliriz. 6 aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile bir hesabın istikrarlı olarak gelişimine tanık olmaktasınız. Hesapla ilgili kısa dönemli hareketler detaylı bir şekilde analiz edilerek markanızın gelişimi için düzenli olarak uygulanması gereken eylemler belirlenmektedir.

Bu sayede 6 ayın sonunda da hesabın gelişimini kalıcı hale getirmek için dikkat edilmesi gereken kurallar ortaya koyulmaktadır. 6 aylık Twitter hesap yönetimi hizmetleri ile markanızın Twitter dünyasında dikkat çekici bir konuma ulaşması mümkündür.

12 aylık Twitter hesap yönetimi, bu alanda verilen en kapsamlı Twitter yönetim hizmetidir. Daha önce Twitter hesabı olmayan markaların sıklıkla tercih ettikleri 12 aylık plan, mevcut hesapların gelişimi için de yararlı sonuçlar sağlamaktadır.

12 aylık yönetim sürecinde, hesabın yapısı ve gereksinimleri aylık bazda tespit edilmektedir. Kısa sürede gelişim haritası oluşturulan hesapların gelişimlerine etki eden unsurlar belirlenmektedir. 12 aylık Twitter hesap yönetimi ile markanızın gelişimini en üst düzeyde sağlamanız mümkündür.

Twitter Hesap Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Twitter Hesap Yönetimi hakkında en çok merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Twitter Hesap Yönetimi Nedir?

Yaklaşık 200 milyon aktif kullanıcısı bulunan Twitter, Amerika merkezli bir sosyal paylaşım platformudur. Twitter’ın geldiği bugünkü noktada kişisel kullanıcılar kadar kurumsal kullanıcıların da Twitter’da yer aldığını görmekteyiz. Twitter hesap yönetimi, herhangi bir markanın gelişimini sağlamak üzere Twitter hesabının algoritmalara uygun olarak yönetilmesidir. Twitter algoritmalarına uygun olan tüm yönetim girişimleri, Twitter hesabının kısa sürede etkileşim gücü yüksek bir konuma ulaşmasını sağlamaktadır.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri daha ilk aşamadan yani Twitter giriş işlemleriyle başlamaktadır. Markanın yapısına uygun bir profil tasarımıyla hesap yönetimi sürdürülmektedir. Markanın hedeflerine uygun içerikler hazırlanarak, Twitter algoritmalarına uygun sürelerde ve metotlarda paylaşımlar yapılmaktadır. Bu sayede, Twitter hesabından paylaşılan gönderilerin ulaştığı kesim, istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

En iyi Twitter hesap yönetimi hizmetleri için Creaviser’ın profesyonelleri ile tanışabilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Örnekleri Nelerdir?

Twitter, Jack Dorsey’in ilk tasarımından itibaren epeyce gelişmiş bir platformdur. İlk çıktığı yıllarda daha çok bireysel kullanıcılara hitap eden ve durum güncellemelerini ortaya koyan Twitter, bugün kurumsal kullanıcılara da hitap etmektedir. Twitter hesap yönetimi örnekleri kurumsal ve bireysel kullanıcılara göre farklılık göstermektedir. Kurumsal kullanıcılar için de ticari ya da sosyal amaçlı kullanımlar mümkündür.

En iyi Twitter hesap yönetimi için markanın kendi yapısını ayrıntılı bir şekilde ortaya koymak gerekmektedir. Markayı hangi unsurlar tanımlıyor? Markanın gelişimi için nasıl bir strateji uygulanmalı? Markayı rakiplerinden farklı kılan unsurlar neler? Bu ve benzeri pek çok sorunun cevapları doğrultusunda Twitter hesap yönetimi örnekleri oluşturulmaktadır.

Twitter arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan Twitter hesaplarına sahip olmak için Creaviser’ın profesyonelleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Faydaları Nelerdir?

Sosyal medyanın gücüne inananlar için Twitter hesap yönetimi faydaları oldukça fazladır. Öncelikle Twitter’ın aktif kullanıcı sayısının az olmadığını göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Bunun dışında, sektörel anlamda da her sektörden pek çok profesyonelin ve ilgili kitlenin Twitter’ı kullandıklarını görmekteyiz. Başarılı Twitter hesap yönetimi ile bir markanın hedeflerine kısa sürede ulaşması mümkündür.

En iyi Twitter hesap yönetimi hizmetleri sayesinde:

 • Markaya ait Twitter hesabının takipçi sayısının artması,
 • Hesap üzerinden paylaşılan gönderin daha geniş kitlelere ulaşması,
 • Marka adına yapılan paylaşımların etkileşim gücünün daha fazla olması,
 • Markanın hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşması,
 • Markanın kullandığı diğer sosyal medya hesaplarının gelişmesi,
 • Markanın dijital platformlardaki gücünün artması mümkün hale gelmektedir.

Twitter Hesap Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Sosyal medya platformları marka hedeflerine uygun stratejilerle yönetilmektedir. Her yönetim hizmetinin kapsamı ve her markanın gereksinimleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle, Twitter hesap yönetimi fiyatları hesabın yönetim projesine göre değişmektedir. Bir markanın ihtiyaç duyduğu yönetim planı, Twitter hesabının kısa sürede başarılı olmasını sağlayan önemli bir unsurdur.

Twitter hesabını sıfırdan oluşturarak yönetimini sağlamakla birlikte mevcut bir hesabın yönetimi de yapılmaktadır. Twitter hesap yönetimi hizmetleri söz konusu olduğunda ihtiyaç duyulan yönetim hizmetinin sınırlarını belirlemek önemlidir. Bu sayede hesabın yönetimi için gerekli olan bütçe de ortaya koyulmaktadır.

En iyi Twitter hesap yönetimi fiyatları ile profesyonel bir hizmet almak için Creaviser’ın Twitter uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Hizmetini Kimler Almalı?

Dijital dünyada hedefleri olan herkesin Twitter hesap yönetimi hizmetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Twitter’ın her geçen gün daha da popüler hale gelmesi, dijital platformlarda başarılı olmak isteyen markaların Twitter’ı kullanmalarını zorunlu kılmaktadır.

Markaların, faaliyet gösterdikleri alanla ilgili tüm gelişmeleri Twitter üzerinden takip etmeleri mümkün olurken, sektördeki diğer markaların hareketlerini izlemek de imkan dahilindedir. Ayrıca hedef kitlenin markaya yönelik beklentileri de Twitter üzerinden algılanabilmektedir.

Twitter hesap yönetimi bireysel ve kurumsal tüm markaların almaları gereken özel bir hizmettir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden Creaviser ile iletişime geçmelisiniz.

Twitter Hesap Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Twitter hesap yönetimi ile dünya genelinde son derece popüler olan Twitter’da dikkat çeken bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bu sayede markanızın kendi hedeflerine yaklaşması için çok büyük bir adım atmış olursunuz.

Twitter hesap yönetimi hizmetleri, markanın mevcut yapısı ve gereksinimlerine göre çeşitlilik göstermektedir. İster kısa süreli ister uzun dönemli hesap yönetimi hizmetleri alarak markanızın gelişimini garanti altına alabilirsiniz.

Markanızın ihtiyaç duyduğu yönetim planı ve hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Creaviser ile görüşebilirsiniz.

Instagram hesap yönetimi hakkında merak edilenler