Creaviser Dijital Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web yazılım uzmanları, JR Dunn için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği harika bir web yazılım projesi geliştirdi.

Web Yazılım Tasarımı

JR Dunn için hazırlanan web yazılım hizmeti ile tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web yazılım tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. JR Dunn firması tarafından sunulan tüm hizmetleri ve ürünleri potansiyel müşterilere aktarmaya odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in web yazılım tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan JR Dunn, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, JR Dunn.com web yazılım ile kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan JRDunn.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız.

Eğer web yazılım tasarımı için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanalların bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

JR Dunn Web Yazılım Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

JR Dunn Web Yazılım Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: JR Dunn
 • Sektör: Mücevherat & Aksesuar
 • Hakkında: Florida’da 1978 yılında açılan mücevher dükkanı, uzun yıllar boyunca müşterilerine kaliteli ve özgün tasarımlar sunarak adından söz ettirdi. Bu dükkan, sahibi tarafından sevgiyle işletilen ve aynı sevgiyle tasarlanan mücevherleri müşterileriyle buluşturan bir yer haline geldi.
website yazılım hakkında jrdunn
website yazılım en iyi jrdunn

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate