Creaviser Dijital Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web tasarım uzmanları, Musion için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği harika bir website oluşturdu.

Website Tasarımı

Musion için hazırlanan website tasarım tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. Musion firması tarafından sunulan tüm hizmetleri potansiyel müşterilere aktarmaya odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in web tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan Musion, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, musion.com web sitesi kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan Musion.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız.

Eğer web tasarım için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanallarından herhangi biri ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

Musion Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Musion Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Musion
 • Sektör: Teknoloji
 • Hakkında: MUSION®, dünyada 3 boyutlu efekt ve gösteri teknolojileri kapsamında 20’nin üzerinde teknoloji patentine sahip olan, dünyaca ünlü müşteri portföyü ile 30’un üzerinde ülkede 400’den fazla büyük organizasyonu başarı ile gerçekleştirmiş bir markadır.2013 Yılından itibaren MAP Global A.Ş çatısı altında kültür, sanat , eğitim, Ar-Ge faaliyetleri başta olmak üzere 90’a yakın projeyi başarıyla tamamlayan MUSION Turkiye ofisi, halen çeşitli alanlarda kamu ve özel sektör müşterileri ile işbirliğini sürdürmektedir.
musion website hakkında
musion hakkında website

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate