Creaviser olarak seyahat ve turizm sektöründe öncü bir isim olan Laporte Tours için, kullanıcı dostu ve SEO-optimize edilmiş bir web sitesi tasarladık. Laporte Tours dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere unutulmaz seyahat deneyimleri sunmaktadır. Biz de bu etkileyici hikayeyi en iyi şekilde dijital dünyaya taşımak için özgün ve etkili bir web tasarımı gerçekleştirdik. laportetours.com adresinde ziyaretçilere sunduğumuz, kullanımı kolay ve bilgilendirici ara yüzle, misafirlerin aradıkları turları kolaylıkla bulabilmelerini ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilmelerini sağladık.

Kurumsal Web Tasarımı

Sitenin SEO uyumlu yapısı, organik arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek ve Laporte Tours’un çevrimiçi görünürlüğünü artırmak için tasarlandı. Web sitesi içeriği, kullanıcıların en sık aradığı anahtar kelimeleri içerecek şekilde dikkatli bir şekilde oluşturuldu. Bu web sitesinin arama motorları tarafından kolaylıkla bulunmasını ve daha fazla potansiyel müşterinin siteye yönlendirilmesini sağlar.

Website tasarım Laporte Tours‘un çeşitli hedef kitlelerini cezbetmek üzere renkli ve canlı görsellerle dolu. Ayrıca web sitesinin genel tasarımı, kullanıcının dikkatini çeken ve markanın değerlerini yansıtan modern ve minimalist bir yaklaşım benimser.

Laporte Tours ile yaptığımız bu işbirliği, Creaviser‘ın turizm sektöründe nasıl etkileyici ve işlevsel web sitesi çözümleri sunabildiğinin mükemmel bir örneğidir.

Laporte Tours Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Laporte Tours Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Laporte Tours
 • Sektör: Turizn
 • Hakkında: 2018 yılından beri Kapadokya’da uzmanlaşmış bir bölge olarak özel hizmetler sunan butik bir seyahat şirketidir. Amacımız kişiye özel turlar ile sizi Kapadokya’nın iç görüleriyle tanıştırmak, verimli rotalarımız ve deneyimli rehber ekibimizle size en iyi deneyimi hissettirmek için varız.
Laporte Tours Website Tasarım
Laporte Tours Web Site Tasarım

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate