Creaviser Dijital Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web tasarım uzmanları, Estereizend için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği harika bir kurumsal websitesi oluşturdu.

Kurumsal Website Tasarımı

Estereizend için hazırlanan kurumsal websitesi tasarımı tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. Estereizend Estetik ve Saç Ekimi Merkezi tarafından sunulan tüm hizmetleri potansiyel hastalarına aktarmaya odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in kurumsal web tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan Estereizend, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, estereizend.com web sitesi kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan Estereizend.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız.

Eğer kurumsal web tasarımı için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanalların bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

Estereizend Kurumsal Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Estereizend Kurumsal Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Estereizend
 • Sektör: Estetik ve Saç Ekimi
 • Hakkında: Estetik ve sağlık konusunda tüm ülke vatandaşlarına kişiye özel profesyonel hizmetler sunan bir merkezdir. Merkezimizde; verdiğimiz hizmetler de gizlilik ilkesine bağlı kalarak hasta hak ve sorumlulukları, hasta güvenliği, hasta ve yakınların0ın memnuniyeti her şeyin üstünde tutulur.İşlemlerimizde kişiye özel hizmetler sunup; steril ve ameliyathane ortamlarında operasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Estereizend Kurumsal Web Tasarım
estereizend kurumsal website

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate