Creaviser Dijital Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web tasarım uzmanları, Emine Yaka Seğmen için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği profesyonel kişisel websitesi tasarımı hazırladı.

Kişisel Website Tasarımı

Emine Yaka Seğmen için hazırlanan kişisel websitesi tasarımı tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. Emine Yaka Seğmen hakkında pek çok  bilgi ve içeriğe yer verilen takipçilerine özel tasarıma odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in kurumsal web tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan website, ziyaretçilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, emineyakasegmen.com web sitesi kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan EmineYakaSegmen.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapar.

Eğer kişisel website tasarımı için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanalların bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

Emine Yaka Seğmen Kişisel Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Emine Yaka Seğmen Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kişisel websitesini inceleyin!

Kişi Hakkında

 • Adı Soyadı: Emine Yaka Seğmen
 • Sektör: Gıda
 • Hakkında: Şu an gıda sektöründe dış ticaret müdürü ve sorumlu yönetici olarak çalışıyorum. İşimi tutkuyla ve severek yaptığım yakın çevrem tarafından sürekli söyleniyor. Bence işini emek vererek ve en önemlisi dürüstlükle yapan her bireyin er yada geç başarıyı yakalayacağına inanıyorum.
Emine Yaka Seğmen Web Site Tasarımı
Emine Yaka Seğmen Website Hakkında

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate