Creaviser Dijital Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web tasarım uzmanları, Color Proje Pazarlama için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği harika bir kurumsal websitesi oluşturdu.

Kurumsal Website Tasarımı

Color Proje Pazarlama için hazırlanan kurumsal websitesi tasarımı tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. Color Proje Pazarlama tarafından sunulan tüm hizmetleri potansiyel müşterilere aktarmaya odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in kurumsal web tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan Color Proje Pazarlama, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, colorprojepazarlama.com web sitesi kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan Colorprojepazarlama.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız.

Eğer kurumsal web tasarımı için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanalların bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

Color Proje Pazarlama Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Color Proje Pazarlama Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Color Proje Pazarlama
 • Sektör: Gayrimenkul & İnşaat
 • Hakkında: İnşaat sektöründe, yerli ve yabancı yatırımcı ve fonların Türkiye’ de üreteceği inşaat projelerinin, proje aşamasından pazarlamaya, satış sürecinden müşteri memnuniyetine kadar tüm iş süreçlerinde önemli hizmetler sunan, profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.
Colorprojepazarlama Websitesi Hakkında
Color Proje Pazarlama Hakkında

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate