Creaviser olarak hukuk dünyasının prestijli atmosferini yansıtan, bir o kadar da kullanışlı bir web tasarımı gerçekleştirdik: Web Tasarım Baysal Hukuk Danışmanlık. Bu proje bizim için hem büyük bir mutluluk hem de önemli bir işbirliği oldu. Hazırladığımız avukatlık web sitesi tasarımı tecrübe ve profesyonelliği bir araya getiren ve hizmetleri ön plana çıkaran bir çalışma oldu.

Web Tasarım Baysal Hukuk Danışmanlık

Saygın avukatlık bürosunun hukuk alanındaki derin bilgisini, müşterilerine sunduğu üstün hizmeti ve profesyonel yaklaşımını tamamen yansıtacak şekilde özveriyle tasarlandı. Aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere kolaylıkla erişebilmeleri ve hızlı iletişim kurabilmeleri için kullanıcı dostu bir arayüz ile donatıldı.

Web sitemiz, müşterilerine verdiği değeri ve hizmetin kalitesini dijital ortama aktarma konusunda başarıyla görevini yerine getiriyor. Bu sektördeki lider konumlarını pekiştirme konusunda büyük bir adım oldu ve biz Creaviser olarak bu projede yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Avukatlık Bürosu Web Tasarım Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Avukatlık Bürosu Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Ö.Baysal
 • Sektör: Avukat
 • Hakkında:Halen İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak şirket ve kişilerin dava süreçlerinde vekil olarak temsili; her türlü sözleşmenin hazırlanması, arabuluculuk ve uzlaştırma süreçleri, idari ve cezai soruşturma takibi, boşanma, miras, tapu iptal davaları, fikri ve sınai hakların korunması, ceza davaları, tazminat talepleri başta olmak üzere hukukun her alanında hizmet vermektedir.
Avukat web tasarım
Avukat web tasarımı

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate