Dijital ortamların hızlı bir şekilde gelişmesiyle bugün, dijital ortamlara ayak uyduramayan oluşumların rekabette geri kaldıklarına tanık olmaktayız. Günümüzde kurumsal oluşumların bir web sitesine sahip olmaları adeta zorunluluk haline gelmiştir. Faaliyet gösterdiği sektörde rekabet gücünü kaybetmek istemeyen ticari oluşumlar da, etkileyici web siteleri sayesinde hedef kitlesinin ilgisini çekmek için çaba sarf etmektedir. Profesyonel anlamda bir web sitesine sahip olmak için, kaliteli hizmet sunan bir web tasarım ajansı ile çalışmak gerekmektedir.

Web sitesine sahip olmanın sağladığı avantajlar, marka yönetiminin de artık olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. İnternet sitelerinin sağladığı faydaların bu denli fazla olması Kurumsal web tasarım taleplerinin yanı sıra kişisel web sitelerinin de yoğun bir şekilde kullanımına yol açmaktadır.

Dijital ortamda kıyasıya devam eden rekabette öne geçmek isteyen markaların, doğru bir web sitesi tasarım ajansı ile iş birliği yapmaları oldukça önemlidir. Bu anlamda Creaviser, başarılı bir marka olmayı hedefleyenlere yardımcı olmaktadır.

İyi Bir Web Tasarım Ajansı Neler Sunar?

Kaliteli bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız hedefinize katkı sağlayacak bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekmektedir. Çünkü başarılı bir web sitesinin sahip olması gereken çok sayıda özellik bulunmaktadır. Bir marka adına web sitesinin başarılı olduğundan bahsetmek için;

 • Hedef kitlenin ilgisini çeken bir görselliği barındıran,
 • Hızlı bir web sitesi deneyimi sunan,
 • Yüksek bulunabilirlik seviyesine sahip olan,
 • Güvenli bir altyapı ile veri güvenliğini sağlayan,
 • Site genelinde düzenli bir ara yüz sunan,
 • Site renk uyumu, markanın yapısına uygun olan özellikler yer almalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Aşamaları Nelerden Oluşur?

Kaliteli hizmet sunan web tasarım şirketleri web sitesi tasarım sürecinde bazı aşamaları izlemektedir. En iyi web tasarım ajansları öncelikle müşteri talebini doğru anlayarak tasarım sürecine başlamalıdır. Hedeflenen tasarımı üretmek için; verilerin toplanması, mevcut verilerin incelenmesi, farklı alternatiflerin oluşturulması vb. efektif süreçler tamamlanmaktadır.

Profesyonel Web Tasarımı İçerik Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel bir web tasarım ajansı tarafından oluşturulan internet sitelerinde birbirinden farklı, çok sayıda içerik yer almaktadır. Bu içerikler, web sitesinin rakiplerine nazaran farklı bir algı oluşturmasına, özgün bir kullanıcı deneyimi yaşatmaya ve marka tarafından hedeflenen amaca ulaşmaya yardımcı olmaktadır.

Başarılı Bir Web Sitesi Nasıl Geliştirilir?

Sıfırdan bir web sitesi tasarımı kadar mevcut bir internet sitesinin geliştirilmesi de oldukça önemlidir. Bazı markalar, uzun yıllar sektörde faaliyet gösterdiklerinden dolayı belirli bir kitleye sahip olmaktadır. Bu markalar, tasarım açısından başarı olmayan internet siteleri nedeniyle, potansiyellerinin çok altında bir kitleye ulaşmaktadır. Dijital ortamdaki görünürlüğüne önem vermeyerek geri planda kalan bu markalar için geliştirme çalışmaları yapılmalıdır. Bu çalışmalar:

 1. Mevcut internet sitesinin analizini yapma,
 2. Hatalı uygulamaların ortaya koyulması,
 3. Sitedeki aksaklıkların tespit edilerek ortadan kaldırılması,
 4. Gerektiği durumlarda site tasarımının yenilenmesi,
 5. Sayfadaki SEO çalışmalarının yeterli düzeye ulaştırılması,
 6. İnternet sitesinin arama sayfalarına entegre edilmesi şeklinde uygulanmaktadır.

Creaviser Web Tasarım Ajansı Olarak Ne Tür Çalışmalar Yapıyoruz?

Bir marka için gerekli olan web sitesi tasarımına sıfırdan başlayarak kısa sürede etkileyici çalışmalar hazırlayan Creaviser, dijital ortamda başarı arayanlara yardımcı olmaktadır. Web sitesi tasarım sürecinde kaliteli tasarımlara sahip olmak isteyenlerin imdadına, uzman ekibiyle Creaviser koşmaktadır.

Creaviser, profesyonel ekibiyle birlikte;

 • Kurumsal web tasarımı,
 • E-ticaret sitesi tasarımı,
 • Kişisel internet sitesi,
 • AMP Web Tasarım,
 • Ürün Tanıtım Sitesi,
 • Turizm & Organizasyon
 • Vakıf ve Dernek Sitesi tasarımlarını başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Web Sitesi Tasarımında Özgün Tasarımlar Neden Önemlidir?

Bir markayı diğer markalardan farklılaştıran her unsur önemlidir. Markaların, kendi web siteleri sayesinde dikkat çekici bir konuma ulaşmaları mümkündür. Bir marka, rakipleri karşısında ne ölçüde özgün hale gelebilirse o kadar başarılı olacaktır. Dijital ortamlarda markaların rakiplerinden öne çıkmalarını sağlayan en önemli unsur, özgün web sitesi tasarımlarıdır.

Özgün tasarımlar, markanın müşteri gözündeki değerini artırmaktadır. Creaviser, markanın mevcut yapısını analiz ederek işlevsel çözümler üretmektedir. Markanın doğasına uygun olmayan hiçbir tasarım, Creaviser web tasarım ajansı tarafından oluşturulmaz. Creaviser, ürettiği her bir tasarımda, en iyi olmayı hedefleyen bir yaklaşıma sahiptir.

Web Sitesi Ara Yüzü Nasıl Olmalı?

Bir web sitesi için hızlı bir ara yüze sahip olmak son derece önemlidir. Çünkü bir markanın internet sitesi ne kadar dikkat çekici tasarlanmış olursa olsun, yavaş açılıyorsa bu sitenin başarılı olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

“Sizi ilgilendiren birinci estetik unsur, sayfaların indirme hızıdır. Sayfalarınıza girmek çok zaman alıyorsa, yeniden başlayın tasarıma.” Barbara Kuhr (HotWired Web Alanı Baştasarımcısı)

Creaviser web tasarım ajansı olarak marka yapısına uygun ve hızlı ara yüze sahip web siteleri oluşturmaktadır. Her markanın hedef kitlesi aynı olmadığı için, markanın kimyasına tam uyan bir web sitesi tasarımı yapılmalıdır. Hedef kitlenin kullanımına ters düşen internet siteleri, marka popülaritesine zarar vermektedir. Bu nedenle internet sitesi tasarımında, marka yapısıyla birebir uyumlu bir web sitesi oluşturmak için Creaviser destek olmaktadır.