Creaviser Dijital Pazarlama ve Performans Ajansı, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışır. Bu amaçla Creaviser deneyimli web tasarım uzmanları, Ada Proje için yenilikçiğin ve teknolojik harikaların bir araya geldiği harika bir kurumsal websitesi oluşturdu.

Kurumsal Website Tasarımı

Ada Proje için hazırlanan kurumsal websitesi tasarımı tüm mobil cihazları ve tüm bilgisayarları desteklemektedir. Kullanıcı dostu web tasarımı ile Google ve diğer tüm arama motorları ile tam uyumludur. Ada Proje İnşaat firması tarafından sunulan tüm hizmetleri potansiyel müşterilere aktarmaya odaklıdır.

Bu çalışma Creaviser’in kurumsal web tasarımındaki tecrübesini ve becerilerini yansıtan bir projedir. Ultra duyarlı yapı, retina çözünürlük, animasyonlu sayfa geçişleri, sosyal simgeler ve temiz kodlamaya sahip olan Ada Proje, müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlandı.

Creaviser, adaproje.com web sitesi kullanıcılarına verimli ve sonuç odaklı hizmet sunmasını sağlamayı amaçladı. İletişim formları, görüntü kaydırıcıları, paralaks etkileri ve özel renk seçenekleri gibi fonksiyonel özelliklere sahip olan AdaProje.com, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Creaviser, bu ve benzeri pek çok proje geliştirmek için sürekli olarak teknolojik trendleri ve kullanıcı deneyimini yakından takip eder. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yaparız.

Eğer kurumsal web tasarımı için profesyonel ve sonuç odaklı bir ekiple çalışmak istiyorsanız, Creaviser tam size göre!

Dilediğiniz iletişim kanalların bize kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen Tıklayın!

Adaproje Kurumsal Website Özellikleri

 1. Modern ve Yaratıcı Tasarım
 2. Ultra Duyarlı Yapı
 3. Retina Çözünürlük
 4. Sosyal Simgeler
 5. Özel Renk Seçenekleri
 6. Görüntü Kaydırıcısı
 7. Paralaks Etkisi
 8. Animasyonlu Sayfa Geçişleri
 9. Temiz Kodlama
 10. Ajax İletişim Formu

Adaproje Kurumsal Website Görselleri

Elegant olduğu kadar aynı zamanda modern tasarım anlayışı ile hazırlamış olduğumuz kurumsal websitesini inceleyin!

Firma Hakkında

 • Firma Adı: Ada Proje
 • Sektör: Gayrimenkul & İnşaat
 • Hakkında: ADAPROJE inşaat sektöründe yaşam alanları üretmek ve modern yapılar tasarlamak amacı ile 2009 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş amacı doğrultusunda faaliyetlerde bulunan ve yatırımlar yapan ADA PROJE hedeflerine hızlı ve emin adımlar ile ilerlemektedir. Kısa, orta ve uzun vadeli planlamalarında, belirlemiş olduğu hedefler arasında en önemlisi olan yaşanabilir alanlar “insan için yapı, yapı için insan” sloganı ile gerek ihtiyaçları gerek koşulları, stratejileri doğrultusunda analiz eden ADA PROJE, hızlı büyümekte ve güçlenmektedir.
kurumsal web tasarım firması adaproje
kurumsal web sitesi kullanılan teknolojiler ada proje

Kullanılan Teknolojiler

 1. Valid
 2. HTML5
 3. CSS3
 4. Bootstrap 4
 5. Anime.js
 6. Swiper
 7. Filterizr
 8. Unitegallery
 9. Validate