Blog içerikleri ile dijital pazarlamada rakiplerinizi geride bırakacak çalışmalar yapmanız mümkün!

Creaviser olarak size sunduğumuz blog hizmetleri çerçevesinde Arama Motoru Optimizasyonu konusunda en ideal sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Markanızı Google aramalarında yukarılara taşırken sizlerin de harcadığınız bütçenin karşılığını almanız adına emek sarf ediyoruz.

Blog ne işe yarar sorusundan blog ile daha kaliteli sonuçlara ulaşabilirim anlayışına ulaşmanızı sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Size sadece Creaviser avantajını yaşamak adına hizmetlerimize başvurmak kalıyor!

Blog İçeriği Üretimi Markanıza Neler Katar

Arama Motoru Optimizasyonu ile markanızı zirveye taşımak mı istiyorsunuz?

O halde Blog İçeriği Üretimi hizmeti sizin için olmazsa olmazlardan bir tanesi! Çünkü bu hizmet sadece web sitenizin dolu dolu olmasını sağlamakla kalmıyor! Aynı zamanda Google ve diğer arama motorlarında yükselmenizi de sağlıyor.

Organik aramalarda yukarılarda listelenmek adına yapmanız gereken sadece Creaviser ile çalışmak!

Güçlü editör ekibimizle sizden gelen bütün taleplere cevap vermeyi amaçlıyoruz. Üstelik SEO odaklı içeriklerimizle de kaliteli ve başarılı bir hizmet üretmenin yollarını arıyoruz.

Yoksa siz hala Blog İçeriği Üretimi ile ilgili hizmet almaya başlamadınız mı?

Blog İçeriği Üretimi SEO Özellikleri

Blog içerik hizmetleri kapsamında tamamen özgün ve %100 SEO uyumlu içerik özellikleri sunuyoruz

 • Anahtar Kelime Yerleşimi
 • Başlık ve Alt Başlıklar
 • Görsel İçerikler
 • Video İçerik
 • “H” Etiketleri
 • İmli Liste
 • Meta Açıklaması
 • Numaralı Liste
 • Alıntı
 • Görsel Alt Etiketleri
 • İç Linkleme
 • Dış Linkleme

Blog İçeriği Üretimi Özellikleri

Blog yazarak para kazanmanın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? O halde aşağıdaki özellikleriyle hizmetimizi inceleyerek ne kadar yanıldığınızın farkına varın!

Özgün İçerik

Özgün olmayan bir içeriğin Google botları tarafından web sitenizin spam olarak algılanmasına neden olacağını bilmelisiniz. Creaviser ekibi sitenizin spam olarak algılanmasına neden olmayacak içerikler hazırlıyoruz. Üstelik hazırladığımız her içeriği %100 özgünlük puanı ile sizlere sunarak işimize gösterdiğimiz saygıyı da kanıtlıyoruz.

Kullanıcı Odaklı

Blog İçeriği Üretimi pek çok marka için değerlidir. Ancak bu değerin markalar için değil kullanıcı için çok daha fazla olduğundan söz etmek gerekir. İçeriği okuyan ve web sitenizin ‘Bounce Rate’ konusunda başarılı bir performans göstermesini sağlayan kullanıcılardır. Blog İçeriği Üretimi sırasında kullanıcıların faydalanacağı tarzda içerikler tasarlıyoruz!

Anahtar Kelime Odaklı

Anahtar kelime analizi ve hedeflemesi ile Blog İçeriği Üretimi konusunda fark yaratıyoruz. Dijital dünyanın en dikkat çeken markası olmanın yanı sıra müşterileri ile bütünleşen bir marka olarak da blog makalelerimiz ile sizlere kaliteyi hissettiriyoruz.

Akıcı

SEO kurallarına uygun ama akıcı olmayan bir içeriğin sizi arzu ettiğiniz noktaya taşımayacağını bilmelisiniz. Çünkü internet kullanıcıları okumayı çok sevmezler ama okuduklarında da anlam karmaşasından uzak durmak isterler. Akıcı bir içerik hazırlığı yaparak kullanıcıların git gide daha uzun süre web sitenizde kalmasını sağlıyoruz. Sonuç olarak organik trafik seviyenizi de yükseltiyoruz!

İlgi Çekici

İlgi çekici olmayan bir içeriği kim okur? Hiç kimse! Editörlerimiz bu bilinçle sizlere en başarılı blog içeriklerini sunmayı hedefler. Okuyanın hafızasında çok başarılı sonuçlar ortaya çıkaracak olan içeriklerle arama motoru performansınızı iyileştiriyoruz. İlgi çekiciliğiyle fark yaratan Bloglar sayesinde Google aramalarında en üstte çıkmanız adına çalışmalar yapıyoruz.

SEO Uyumlu

SEO kurallarının bir blog içeriği için olmazsa olmazlar arasında olduğundan söz etmek gerekir. Zira SEO ile büyümek isteyen bir marka için kurallara uygun olmayan içerik çalışmalara balta vurmak anlamı taşır. Siz de Creaviser ile bir Blog İçeriği Üretimi hizmetine başvurmak istiyorsanız SEO kurallarının çok önemsendiğini bilmelisiniz!

Bilgilendirici

Blog İçeriği Üretimi sırasında sadece yaratıcı ve eğlenceli bilgiler paylaşmak bazen işe yaramaz. Bu durumda kullanıcıların gerçekten öğrenmek istedikleri bilgileri paylaşmak gerekir. Siz de hedef kitlenizin bilgi odaklı aramalar yaptığını düşünüyorsanız Creaviser sayesinde doğru bilgilerle donatılmış içeriklere sahip olabilirsiniz.

Dil Bilgisi Kurallarına Uygun

Hazırladığımız her bir içeriği dil bilgisi kurallarına uygun şekilde sizlere sunuyoruz. En ufak bir anlam hatası ya da kelime yanlışlığına neden olmadan web sitenizin kusursuzluğunu yansıtıyoruz. Üstelik hatasızlık sayesinde kullanıcılar nezdinde ‘Harika’ içeriği ortaya koyma başarısı gösteriyoruz.

Doğru Başlık Seçimi

SEO kurallarının olmazsa olmazı başlıklardır. H1, H2 ve H3 gibi etiketler kullanılarak hazırlanan başlıkları doğru bir şekilde planlıyoruz. Böylelikle SEO odaklı blog içeriklerinin arzu edilen şekilde web sitenize eklenmesini sağlıyoruz. Size sadece kaliteli bir blog içeriğine sahip olmak adına beklemek kalıyor.

Blog İçeriği Üretimi Proje Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan bir blog içeriği için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
 3. Çalışma akışının takdim edilmesi
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 6. Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 7. Bilgi ve içeriğin girilmesi
 8. Projenin yayın denemesi
 9. Genel kontrol ve hataların giderilmesi
 10. Proje onayı
 11. Blog içeriğinin teslim edilmesi

Blog İçeriği Üretimi İçin Sunduğumuz Hizmetler

Blog içeriği ile ilgili hizmetlerimizden bazıları

Uluslararası medyada varlığınızı sürdürebilmek için çoklu dil desteği sunuyoruz.

Blog İçeriği Hakkında Merak Edilenler

Web yazılımla ilgili merak edilen ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

Blog Nedir?

Kişilerin yada kurumların, kendilerini, firmalarını, ürün ve hizmetlerini tanıtması için internet üzerinden oluşturulan sanal (online) sistemlere “web sitesi” adı verilir.

Blog İçeriği Örnekleri Nelerdir?

Web tasarım örneklerini Projeler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Blog Faydaları Nelerdir?

Web tasarım faydalarının başında firmanızın en iyi reklam aracı olması gelir. Web siteniz sayesinde firmanızın ulaşılabilirliği artar ve prestiji artar. Aynı zamanda müşterileriniz ve hedef kitleniz diledikleri an hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olma olanağını elde eder.

Blog İçeriği Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Blog İçeriği Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Tüm soru ve görüşleriniz için İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 0532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.