İnternet her geçen gün büyüyen devasa bir ekosistemdir ve teknolojik gelişme talebe göre büyümeye devam edecektir. Bu ekosistemin belirli alanlarda özel ihtiyaçları karşılayan çözümlere, en yeni sistemlere ihtiyacı vardır. Ağ yazılımı ve kod mimarisi ile web yazılım ihtiyaçlarınızı cevaplıyoruz.

Web Yazılım Avantajları

Markaların hedef kitleleri ve müşterileri hızla gelişen dijital dünyada her geçen gün daha fazla zaman geçiriyor. Bu sebepten dolayı dijitalde yer almak ve dijitali doğru kullanmak verimli dönüşler almanızı sağlayacaktır. Yeni müşteriler kazanmak ve bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, en güçlü pazarlama alanı olan internet mecrasında web tasarım sahibi olmalısınız.

Web Yazılım İçerik Özellikleri

Her web yazılımı için tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir alanlar oluşturuyoruz

 • Animasyon Alanları
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sınırsız Ürün Yükleme
 • Banner Alanları
 • Listeleme Bölümleri
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Site İçi Arama
 • E-Ticaret Sistemi
 • Foto Galeri
 • Google Haritalar
 • Üyelik Sistemi
 • İnsan Kaynakları
 • Veri Alanları
 • Özel İstekler
 • Katmanlı Kategori
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Video Galeri
 • Üyelik Sistemi

Web Yazılım Yazılım Özellikleri

Web yazılım da kaliteyi, standart olarak sunulan yazılım özelliklerinin belirlediğine inanıyoruz

Özgün Tasarım

Orijinal fikirlerin kaliteli işleri ortaya çıkardığını düşünüyoruz. Tasarımdaki ilk adımı sizi diğerlerinden farklılaştıranı bulmak için atıyoruz. Özgün web tasarımları ile içeriklerinizin daha çarpıcı ve hakkettikleri değeri almalarını sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Ziyaretçilerinizin web sitenizde daha uzun süre kalmaları ve sitenizin üst sıralarda yer alması için mobile duyarlı olması gerekir. Web tasarımı projelerimizin hepsinde, tüm mobil cihazlarla tam uyumlu teknolojiler kullanıyoruz.

Yüksel Çözünürlük

Şık kullanıcı deneyimi web site tasarımı için, markanın kalite algısını üst düzeye taşıyan araçlardan biridir. Web tasarımlarımızda yüksek görüntü ve metin çözünürlüğü ve grafik ve resimlerinizi daha etkileyici hale getiren sayısız animasyonlarla oluşturuyoruz.

Kurumsal E-Mail Hesabı

Potansiyel müşterilerinizin aklında yer edinmeniz için marka bilinirliğinizi daha yukarı taşımanız gerekir. Kurumsal kimliğiniz ile örtüşecek markanıza özel “isim@alandı.com” örneğinde olduğu gibi, web siteniz sınırsız sayıdaki e-mail hesaplarınız tanımlı olarak teslim ediyoruz.

Canlı Destek Modülü

Web sitenize gelen müşteriler ile anlık olarak etkileşime geçiyor olmanız farklılık yaratan ve hizmet kalitenizi arttıran özelliklerden biridir. Web sitenizde bulunan canlı destek özelliği ile işletmeniz dilediğiniz zaman açık olmasını ve müşterilerinizle kolayca iletişime kurmanızı önemsiyoruz.

SEO Uyumlu

SEO (Arama motoru optimizasyonu), potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen tüm işletmeler için en önemli pazarlama kanalıdır. Google gibi tüm arama motorlarında öne çıkmanız için gereken tüm ayar ve özellikler web sitenizin altyapısında hazır halde teslim ediyoruz.

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası ile web siteniz profesyonelliğine katkı aynı zamanda tüm verilerinizi şifreleyerek saldırılara karşı koruma sağlar. Web sitenizin güvenliği ve aramalarda daha kolay bulunabilmesi için SSL eklenmiş olarak teslim ediyoruz.

Sınırsız Sayfa

Web sitenin başarılı olması ve bu başarının sürekliliğini koruması için sınırsız sayıda yeni sayfa ve içerik oluşturabilir olması önemlidir. Oluşturduğumuz güçlü web tasarım altyapıları ile sayfa ve içeriklerinizi dilediğiniz sayıda eklemenize olanak tanıyoruz.

Yönetici Paneli

Web sitenize ait yönetici paneline sahip olmanız gerekli değişikliklerin veya yenilemelerin yapılması için çok gereklidir. Tercihinize göre kontrolün kendinizde olmasını istiyorsanız, kullanımı kolay ve pratik yönetici paneli ile teslim ediyoruz.

Periyodik Yedekleme

Kötü amaçlı yazılımlar veya siber saldırılar gibi olumsuz durumlarda yaşanabilecek veri kayıpları zaman ve para kayıplarına neden olabilir. Bu ve benzeri etkenleri minimuma indirmek için web sitenizi aylık olarak yedekliyoruz.

Temiz Kodlama

Kod kirliliği olmayan web tasarımları arama motorları tarafından da “prestijli web tasarımları” olarak değerlendirilir. Karmaşık sistemlerin yerine sade ve web dostu kodlama teknikleri ile aramalarda hızlı yükselen altyapılar inşa ediyoruz.

Hız Optimizasyonu

Hızlı çalışan web site tasarımları için sürekli geliştirdiğimiz kodlama teknikleri uyguluyoruz. Yapılan bu işlemlerle beraber sayfa açılma süreleri hızlı olduğu kadar stabil de olan kaliteli web site yapıları oluşturuyoruz.

Web Yazılım Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan bir web yazılım için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
 3. Çalışma akışının takdim edilmesi
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 6. Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 7. Bilgi ve içeriğin girilmesi
 8. Projenin yayın denemesi
 9. Genel kontrol ve hataların giderilmesi
 10. Proje onayı
 11. Web yazılım projesinin teslim edilmesi

Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılımı ile ilgili hizmetlerimizden bazıları

Uluslararası medyada varlığınızı sürdürebilmek için çoklu dil desteği sunuyoruz.

Web Yazılım Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Web yazılımla ilgili merak edilen ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

Web Yazılım Nedir?

Kişilerin yada kurumların, kendilerini, firmalarını, ürün ve hizmetlerini tanıtması için internet üzerinden oluşturulan sanal (online) sistemlere “web sitesi” adı verilir.

Web Yazılım Örnekleri Nelerdir?

Web tasarım örneklerini Projeler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Web Yazılım Faydaları Nelerdir?

Web tasarım faydalarının başında firmanızın en iyi reklam aracı olması gelir. Web siteniz sayesinde firmanızın ulaşılabilirliği artar ve prestiji artar. Aynı zamanda müşterileriniz ve hedef kitleniz diledikleri an hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olma olanağını elde eder.

Web Yazılım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları her projenin kendi özelliklerine ve içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Web tasarım fiyatları hakkında detaylı bilgi için Teklif Formunu göndermeniz yeterli olacaktır.

Web Yazılım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?

Tüm soru ve görüşleriniz için İletişim sayfamızdaki formunu doldurarak veya 0532 406 95 86 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.